Септемврийките щасливи посрещат бебчета красиви!

  • 13 757
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 275
Честити бебенца на Ирини, Валентини, Поли и Каролина пожелавам им здраве, щастие и радост на тях и на техните мама и тати.



# 241
  • Мнения: 49
Честито на мамите Ирини, Валентин и Коколина! Да са им живи и здрави бебоците и да растат с много късмет! smile3525 newsm51 smile3525  bigdance2  Hands Clap
Хайде Банди, само ти остана от предвидените за днес!
Толкова много бебчета има тези дни - направо е супер! moresmile
Успех на следващите!

# 242
  • Мнения: 79
ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО, ВАЛЕНТИН, ИРИНИ, ПОЛИ, КАРОЛИНА!!! ЧЕСТИТО И НА ТАТКОВЦИТЕ ЗА НОВОИЗЛЮПЕНИТЕ БЕБОЦИ!
Много целувки и на всички други бъдещи и настоящи мами!
Само положителни емоции
Така се надявам и аз до края на тази седмица да се присъединя към бебешката тайфа Joy

# 243
  • Мнения: 10
Здравейте мамита и бебчовци и бебки,

Все чета и чета, но сега не мога да удържа желанието си да пусна и аз едно голямо честито на на всички новообебили се мамита - ЧЕСТИТ СПАС НА МАМА ИРИНИ   bouquet , ЧЕТИТО И НА МАМА ВАЛЕНТИН   bouquet < НА МАМА ПОЛИ   bouquet < НА МАМА КАРОЛИНА   bouquet И НА ВСИЧКИ КОИТО РОДИХА МИНАЛАТА СЕДМИЦА  Hug ! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ СЪКРОВИЩА !!! ГЛЕДАМ СНИМЧИЦИТЕ НА БЕБЧЕТАТА ПУБЛИКУВАНИ В АЛБУМЧЕТИ И ОЧИТЕ МИ СЕ НАСЪЛЗЯВАТ - ТОЛКОВА СА ХУБАВИ  Heart Eyes

А НИЕ САМО ЗА ОТЧЕТЧЕ СМЕ ВЕЧЕ 2900 - 3000 ГР. Дълги сме бая доки казва че девоиката е много дългокрака Simple Smile и ритаме неуморно, засега сме височко и май не ни се излиза още.
А мама пере, глади дрешки, и общо взето се е подготвила вече за малкото човече  Hug

Поздрави мамита и много прегрътки и успех на всички  Wink

# 244
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ИРИНИ, ВАЛЕНТИН, КОКОЛИНА И ПОЛИ!!!
  Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower
 baloni ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ МАЛКИТЕ ВИ СЪКРОВИЩА, ДА НОСЯТ САМО РАДОСТ НА СЕМЕЙСТВАТА ВИ, А НА МАМЧЕТАТА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!  baloni

# 245
  • Мнения: 858
Всички имате много поздрави от Ирини!Таткото е бил с нея,раждането е започнало 4.30 и 12.30 се е появил малък мечо Спас,който е мноого красив  Hug И пита Ирини ,има ли нови бебчетаааа  Laughing

# 246
  • Мнения: 280
Честито майчета Ирини newsm46 ,Валентин newsm35 и Коколина  surpriseuu! живи и здрави бебоци и да растат щастливи с много късмет ! smile3525 newsm51 smile3525  bigdance2  smile3535 smile3535  261uu kyllmg kyllmg Hands Clap


Това се казва изненада!!! Така се радвам и чакам подробностите.
Вече наближава тогава и моя ред/нали съм седмица след Ирини като термин Grinning/
 имам си и малко признаци - безболезнени контракции, спадане на корема, обезводняване и слабо разстроен стомах.
Марианка разказа ти е трогателен и красив  bouquet благодаря ти и бъдете здрави и скъсмет тримата!!
Илео и твоята история очакваме...

Целувам ви обебени мами и бързо възстановяване!!!  bouquet

# 247
  • Мнения: 4 451
Честито и от мен на Ирини, Валентин и Коколина!   bouquet
Моята бебка е една кротушка... Само спи и яде, а аз не мога да и се нарадвам. С кърменето за сега се справям добре. В болницата вдигах температура от напълването на гърдите с кърма, но вече всичко е наред. А помпата Авент е наистина вълшебна! Помогна ми максимално безболезнено да се изцеждам. Че при първото раждане бях с една тип спринцовка и голям зор беше.
Обаче все си ме избива на рев. Даже после се чудя как е възможно да плача за такива неща? Дано и това отшуми.
Успех на всички вас, които скоро ще раждате. Целувки от мен и розовата бебка!

# 248
  • Мнения: 149
Честито на дългоочакваните бебчета!Страхотни новини!
Аз тъкмо се връщам от ЖК .Доки ми каза ,че водите ми са намалени и ако не родя тази седмица да заповядам пак в Понеделник -11/09.
Направо се шашнах!Не че не ми е време,ама никакви признаци нямам за престоящо раждане. newsm78

# 249
  • Мнения: 855
Честито на новите мамчета!!! Да са ви живи и здрави бебковците и само радости да ви носят!!!
Аз чаках включване за Валентин, ама и Ирини как ни изненада  Grinning
Много се радвам , че имаме вече толкова бебковци и чакам с нетърпение появата и на моя сладурчо  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 1 439
Алфира, това че постоянно ми се пие вода и ми е пресъхнала устата въпреки непрекъснатия водопой, признак на обезводняване ли е? Понеже и аз забелязвам, че при мен са налице останалите- стомаха, падналия корем и контракциите newsm78

Марианка и аз бяха такава ревливка първият път, но това е нормално...Ще отшуми, особено ако си положително настроена, а както виждам е точно така  bouquet И браво за кърменето - надявам се да успея като теб, че не можах с първото синче...

# 251
  • Мнения: 731
Честити рожбички на ПолинБг, Илео, Валентин, Ирини, Коколина! Всички да сте живи и здрави и от щастие и късмет да не се отървете! На всички майчета желая бързо възстановяване и с нетърпение чакаме разказите и снимките на малките съкровища newsm51 smile3525 smile3504 smile3504 smile3504 smile3504 smile3504

Ивелина, честит ти рожденик!

Каролина, толкова поздравления получаваш предварително, но и твоят ред ще дойде.  smile3503

Аз нямам контракции, но от вчера усещам натиск на главицата на Бебко надолу. Сигурно полека си проправя път. Днес си взех резултатите от изследванията. Във влагалищният секрет няма патогенни микроорганизми и кандида, но има доста левкоцити, епителни клетки и лактобацили. Не мисля, че е нещо притеснително и още не съм се консултирала с докторката, но се надявам утре и това да сторя. Хемоглобинът ми е 117, но ще продължа да пия по една таблетка Тардиферон през ден до края.

П.П. Не се сдържах да сложа пет бебешки личица в поздравлението - за всяко бебче по едно!

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 18:12 от Ави

# 252
  • Мнения: 872
Е това вече се казва дъжд от бебета -  kyllmg kyllmg kyllmg
Честити бебенца! Да са живи и здрави за радост на мама и тати, и много много послушни...

Хайде и на останалите чакащи майчета -  babydust7 леко и безболезнено раждане на септемврийчета...

# 253
  • Мнения: 57
КОЛКО МНОГО ПРЕЛЕСТНИ БЕБЧЕТА СИ ИМАМЕ ДНЕС! Joy
МОМИЧЕТА ДА СТЕ НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МАЛЧОВЦИТЕ  ДА ВИ РАДВАТ НЕПРЕСТАННО!
ОПРЕДЕЛЕНО СА МНОГО ИЗНЕНАДКИТЕ ДНЕС - И ЗА ВСЯКА ПО ЕДИН  bouquet
НА ВСИЧКИ ВИ ПОЖЕЛАВАМ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ВИ ОЧАКВАМЕ С РАЗКАЗИТЕ И СНИМКИТЕ.
НА ВСИЧКИ МАМИ,КОИТО ВЕЧЕ НИ СПОДЕЛИХА - МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ! ЧЕТА ВИ И МИ Е ПО ЛЕКИЧКО И НЕ СЕ БОЯ ТОЛКОВА ОТ СЪБИТИЕТО..КОЕТО НАБЛИЖАВА ГЛАВОЛОМНО..С ИРИНИ СМЕ НА ЕДИН ТЕРМИН, А ТЯ Е ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО МАМА Wink
НА ВСИЧКИ,КОИТО СМЕ НА РЕД - МНОГО КУРАЖ И ПОЛОЖИТЕЛНИ МИСЛИЧКИ!!! Hug

# 254
  • у нас
  • Мнения: 660
Здравете септемврийки,
честито на вече обебелите се мами и леко и безпроблемно раждане на очакващите голямото събитие
Аз съм августинка,родила през Юли Joy Joy JoyПриятелка съм на walentin.Виждам,че вече знаете за раждането на малката принцеса Габриела.Влизам да ви кажа,че сега се връщам от родилния дом,където се видях с мама Вени,а също така и с малката кукличка.Те и двете са добре.Мама се е поизмъчила малко,но ще я оставя тя да ви разкаже,когато се върне вкъщи,защото това все пак е нейния разказ..Габи се е родила 2,750гр. и 48см.Тя е едно прекрасно бебе-успях да я видя за малко--прекрасно крехко същество.Мама Вени е много щастлива и ви изпраща поздрави на всички.
Още един път ви пожелавам леко раждане и наслаждавайте се на последните дни от вашата бременност,защото колкото и да са тежки,те са неповторими.Колкото и да не ми се вярваше,че може да се случи,коремчето ми липсваше след раждането на дъщеричката ми Кари.Успех

   

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 18:52 от Lorexa

Общи условия

Активация на акаунт