Септемврийките щасливи посрещат бебчета красиви!

  • 13 756
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Честити бебенца на Валентин, Ирини, ПолинБг, Илео и Коколина!
 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
На мамчетата желая бързо възстановяване за да се радват на най-прекрасните и здрави бебчета на света!
Мале какъв дъжд от бебета има днес!!!!!!!
Херка благодаря ти че се заемаш с нашата страничка!
Наистина Ирини беше страхотна но не се съмнявам че и ти ще справиш страхотно - често посещавам и вашата темичка за октомври - нали термина ми е 30,09 та съм почти при вас.

Чакаме новини и от Банди!

# 256
  • Мнения: 169
Честити бебчета на Деси, Илео, Поли и cocolina!
Xe,  Валентин, дочакахме всички заедно тази радостна новина, да ти е жива и здрава Габриела!
Ирини, направо ни изненада така приятно, макар че си беше време вече. Да расте здрав и силен Спас!

bebe_dundi, добре дошла, сладурски снимки!
mari_anka и на теб добре дошла, страхотен подробен и увлекателен разказ, много ми хареса!

# 257
  • Мнения: 252
party006 Честито на  мама Ирини party006
Да е  жив  и здрав , много умен , красив и щастлив  малкия Спас  Hug
Каква чудесна  изненада  ни спретна само  Laughing Много се зарадвах като видях Simple Smile
На  мама  Ирини бързо въстановяване  Hug  Hug


party006 Честито и на мама  Валентин   party006
Пожелавам същото на малката принцеса Габи  Hug Heart Eyes


party006Честито на мама Коколина  и мама  Поли  party006 

Да растат  здрави , весели и щастливи бебчетата изобщо всичко най най им пожелавам  на всички Grinning


Tada  lovekiss

# 258
  • Мнения: 5 500
baloniЧестито на всички обебили се майчета!!! baloni
 newsm32 Честити ви бебочета!!! newsm32
Да са ви живи и здрави, много да ви радват!
Какви прекрасни новини!

# 259
  • Мнения: 2 433
Един дебел щъркел прелита над вашата тема за да ви каже....
Ирини е родила преди час, час и половина големия мъж Спас с размери 3,300кг / 50 см.
Да са живи и здрави те и татито....да им носи много радост така дълго чакания Спасчо Heart Eyes

Честит голям мъж Спас на мама Ирини!!!Миличка - много да папка да слушка и да ви радва. Много късмет в живота му желая!!!!Много целувки на така дълго чаканото мъниче!!!!

# 260
  • Мнения: 407
Честити бебчета на Ирини,Валентин и Коколина!Нека да са ви живи и здрави малките сладурчета.На мамите пожелавам бързо възстановяване и много щастливи моменти с бебчетата.  smile3522

Ивелина,честит ти рожденник.  newsm67

# 261
Tada newsm18ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ВСИЧКИ ОБЕБИЛИ СЕ МАМЧЕТА!!! smile3501 newsm51 smile3525 smile3501 newsm44  bigdance2 newsm59
БРАВО НА ВАЛЕНТИН, УСПЯ НАЙ-НАКРАЯ ДА СЕ ПОЯВИ МАЛКАТА ПРИНЦЕСА  ГАБИ!!! newsm44
ИРИНИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ГОЛЕМИЯ МЪЖ СПАС!!! newsm10

КОКОЛИНА ЧЕСТИТО И НА ТЕБ!!!  Party Time[/size]

УСПЕХ НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ.[/size][/b]

# 262
  • Мнения: 43
Ехееее какъв порой от септемврийски бебчета. Честито на всички новообебили се мами. Да са им живи и здрави малките сладурковци и много да ги радват и слушкат. smile3501 newsm51 smile3504

# 263
  • Мнения: 693
Честити бебчета на Ирини,Валентин и Коколина! Да растат здрави и щастливи малките сладурчета а мамите да се възстановяват бързо и да се връщат при нас с разкази и снимки   bouquet

Ивелина,честит ти рожденник

Леко и бързо раждане на всички следващи бъдещи мамчета!

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 09:05 от viki81

# 264
  • София
  • Мнения: 119
Чак сега влизам и разбирам колко много бебенца са се появили на бял свят! Честито на новите мами Ирини, Валентин, Коколина, Поли, Илео! Много, много щастие на малките човечета! Те, майките, са щастливи вече. Дано да идва скоро и моя ред.

# 265
  • Мнения: 3 595
изтрит

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 09:58 от Ivy

# 266
  • Мнения: 280
Алфира, това че постоянно ми се пие вода и ми е пресъхнала устата въпреки непрекъснатия водопой, признак на обезводняване ли е? Понеже и аз забелязвам, че при мен са налице останалите- стомаха, падналия корем и контракциите newsm78

Определено ми се струва че и при теб бебо се подготвя Simple Smile Ако пишкаш по-големи количества, а и видимо се вижда как водата е спихнала и тялото ти е по вталено - значи със сигурност водите излизат.

Успех Веси и  да видим кой бебок ще изпревари. моя за сега си кротува , което за неговата активност също си е признак.

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 08:20 от алфира

# 267
  • Мнения: 137
 newsm74Колко много нови попълнения на септемврийски бебчета! Laughing Hug  bouquet
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ИРИНИ, ВАЛЕНТИН, КОКОЛИНА, ПОЛИ, ИЛЕО! newsm51
Мили майчета, вие сте героини! Да са ви живи и здрави рожбите, много да им се радвате, да растат умни, весели и добри дечица!  love001

# 268
  • Мнения: 1 393
Честито на Ирини, Валентин, Коколина, Поли, Илео и всичко други септемврийски майчета, които вече са посрещнали своите малки бебенца!

  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

# 269
  • Мнения: 449

Честито на Валентин, Ирини, Поли и Коколина !!!
Нека рожбите ви Габриела, Спас, Ева и Йоан да бъдат здрави, умни, талантливи и родени под щастлива звезда.
Бързо възстановяване ви желая и ви чакаме отново в септемврийския отбор снимки да показвате и разкази да разказвате.
[/size]

Аз само да уточня, че съм все още 2в1.

Общи условия

Активация на акаунт