Септемврийките щасливи посрещат бебчета красиви!

  • 13 748
  • 282
  •   1
Отговори
# 270


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА DVV.
Много здраве и щастие и скоро да гушкаш едно малко съкровище.
 
Честито бебчета на Ирини и Валентин и всички майчета който съм пропуснала.

# 271
  • Мнения: 407
Честит рожден ден на dvv(ама как ме развесели в профила ти пише че ставаш на 122години) и bebe dundi!
Пожелавам ви да бъдете живи,здрави и много щастливи и обичани!

# 272
  • Мнения: 169
DVV И BEBE_DUNDI ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!! 
Много радост, слънчеви емоции и любов!
  bouquet
Хайде, DVV, очакваме и други хубави новини от теб!  Wink

# 273
  • Мнения: 149
Честит рожден ден dvv!!!

# 274
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Честит рожден ден на Бебе Дунди и на ДВВ baloni baloni  party023

# 275
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден DVV! Бъди обичана майка и съпруга!

# 276
  • Мнения: 731
Честит рожден ден на Бебе Дунди и ДВВ! Да сте живи, здрави и много щастливи!    bouquet  bouquet newsm59 newsm67

Бебе Дунди, чудесни са снимките на малката Стефания. Добре завърнали се на всички родили вече мами! С интерес чета разказите ви.

# 277
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН DVV И BEBE_DUNDI !!!

# 278
  • Мнения: 252
  baloni Честит  рожден ден на ДВВ и Бебе Дунди  baloni
 bdbaloni
Приятно изкарване  на  празника , момичета  и много  много щастие  ви желая   Hug


Ох аз се  чуствам като  парцал  Rolling Eyes Много тежка  нощ изкарах , имах и контракции и болки в  кръста.
Ави и аз , като тебе,  започнах да  чуствам натиск ниско долу от време  на  време. Първо мислих, че е  защото бебето се разтяга нещо и ме  натиска с главата, но полсле  се замислих да  не си е  баш  контракция ... Thinking
Аз продължавам да  взимам гинипрал, по половин на 4 часа и въпреки това тази нощ имах  бая  контракции с  леки болки в  кръста  ooooh!

# 279
  • Мнения: 45

Честито на Ирини, Валентин, Коколина, Поли, Илео!
Много здраве, щастие и късмет на малките сладурковци!
Мамите бързичко да се възстановяват!
Чакаме ги с разкази и снимки!


Честито на DVV и bebe_Dundi!

# 280
  • Мнения: 858
Gift newsm67Честит  рожден ден на ДВВ и Бебе Дунди  newsm67 Gift Желая ви чудесно изкарване на днешният празничен ден ,нека бъде изпълнен с много обич и усмивки!
 ziyah мила,дано днес денят ти е по-спокоен и успееш да починеш от ужасната нощ.Виждам,че са останали броени дни до секциото и всеки ден ти стискам палци  baby_neutral

# 281
  • Мнения: 407
ziyah защо пиеш още Гинипрал?На мен и двамата лекари които ми следят бременността ми казаха да го спра и не го пия от 10 дена вече.Тогава спрях и мегнрота и сега единствените хапчета които пия са желязото.Интересното е,че от както не пия хапчета за успокояване на матката и контракциите ми почти спряха!  newsm78

# 282
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Мамчета понеже ирини я няма трябва някоя от вас да направи нова темичке, че навъртяхте 15стр. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт