Отговори
# 705
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Zzzlati, честито бебче ! Да ви е жива и здрава и много,много да ви радва!

Аз също като blabada съм чела , че майката може да яде абсолютно всичко докато кърми. И с първото ми дете не съм се ограничавала от нищо. Ето в това клипче за въпроси и отговори към Ася Демирева, на 30:10 мин. тя отговаря точно на въпроса за храненето : https://youtu.be/-e3omo9Sh2U

А тази нощ и аз си помислих, че започват нещата при мен, някакси към 4 ч започна да ме стяга матката, както преди цикъл... И така няколко пъти. Но след като станах, нищо Confused Разочаровах се.

yana777, съжалявам за колата.

Благодаря на много на момичетата , които пуснаха линкове и снимки на слингове Hug

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 08:52 от ♥ LoVeLy Wife ♥

# 706
  • Мнения: 35 199
Аз знам какво казват, но се чувствам виновна за коликите му, за това се лишавам от почти всичко

# 707
  • Мнения: 1 610
Аз вече и нощем не ходя до wc. От няколко дена се будя с менструални болки, но на мене цикъла ми е толкова болезнен, че тези болки не ги отразявам и си заспивам докато се чудя дали не се почва Joy
Снощи се замислих, че денем съм толкова изморени, че вечер съм като парцал и въпреки всичко едвам заспивам. Та ако ме почне по нощите от къде ще намеря сили да родя Rolling Eyes сигурно ще ми дойде силата, но все пак

# 708
  • Мнения: 733
Момичета, опитайте се да спите, колкото е възможно сега, че после съня е мираж Hug

Тази нощ имам сигурно общо 1-2часа сън Joy

# 709
  • Мнения: 2 379
Към поста а Kitty_ ще допълня, че има значение дали се ядат определени храни непосредствено преди кърмене или след кърмене. И аз съм попадала на доста интересни неща от Хедра. Има много инфо в нета, което понякога е объркващо. Лошото е ,че последните години се навъдиха много модерни блогъри, влогъри, нутриционисти и т.н. без нужното образование, които пишат всякакви неща без научни доказателства.

PeacockLove, няма защо да се чувстваш виновна, бебетата на АМ също имат колики. Моят син пък почти нямаше, а аз ядах и люто, и морски дарове( е не всеки ден и не по много...) Все пак храносмилателната система трябва за узрее и това е част от процеса. Сега поне има много варианти да заместиш едни храни с други, за да не се лишаваш от необходими хранителни вещества.

Днес 20 минути не мога да се излюпя, алармата пищи.....добре, че детето се събуди да ми каже, че трябва да ставаме.

# 710
  • Мнения: 337
Ох момичета да ви се оплача,че нашата таратайчица реши да ни изостави в най-неподходящия момент и едвали до раждането ще успеем да си вземем нова кола. Та сега съм в голямо притеснение и чуденка какво да правим като дойде момента. Най-вероятно ще викнем такси,така или иначе не виждам друг вариант. Има ли някоя бъдеща мама в подобно положение и какво мисли да прави? 😔

Аз нали ви се оплаквах, че нашата се запали 😁 вече е продадена за части, но ние сме с 2,че и аз съм шофьор, та сега сме само с моята, но тя е много мъничка, в багажника има газова уредба и изобщо не знам живот и здраве как ще се качва количка вътре. Но на този етап нямаме друг вариант ☹️

# 711
  • Мнения: 2 379
S_Petrova,  едни познати с малка двуврата кола, със скосен "багажник"(то почти няма багажник)бяха събрали вътре бебешка количка, барбекю със стойка и багаж....ние сме с комби и все няма място, ама има факири дето могат половин апартамент да изнесат с малка кола Wink

# 712
  • Мнения: 337
S_Petrova,  едни познати с малка двуврата кола, със скосен "багажник"(то почти няма багажник)бяха събрали вътре бебешка количка, барбекю със стойка и багаж....ние сме с комби и все няма място, ама има факири дето могат половин апартамент да изнесат с малка кола Wink

Предишната ми кола беше Нисан Микра. Е, с нея колко багаж е пренесен, когато бях студентка, 10 години си я карах. Тази е Форд Фиеста, една идея е по-голяма, но специално количката не си я представям как ще стане, като знам как я докарахме от София, но бяхме все още и с другата кола, а тя има голям багажник. Ще трябва да се разглоби, колкото може на повече части. Ма, здраве да е, все ще се измисли нещо, да стигнем до този момент 🤪

# 713
  • Мнения: 287
И ние имахме проблем с големината на колата. След няколко месечно търсене, избиране, сравняване, неосъществени поръчки от чужбина, отидохме в една автокъща и взехме първата, която ни грабна окото, без да му мислим вече, то няма закога. И без това е на късмет при кола втора ръка. Ще видим дали изборът е бил правилен. Поръчахме да я регистрират. Точно за 1 ден става всичко. Не е мечтаната кола и на най-изгодната цена, но поне е с четири врати и нормален багажник. Аз много исках този път да вземем джип, но не стана. По-натам.

# 714
  • Мнения: 788
Момичета, дойде и моя ред да се похваля. Днес в 9:54 се роди нашата първородна дъщеричка Александра 💕 Тежи 3,700 и е дълга 51 см. Току що ме качиха в стаята и чакам да си я нагушкам 💕 Чувството е страхотно, не спрях да плача от емоция след като я видях, изплака веднага.

# 715
  • Köln
  • Мнения: 86
Страхотно
Живи и здрави.
Всички бебета и мами в групата. Само хубави емоции.

# 716
  • Мнения: 1 355
Честита радост, Ванеса, да ви бъде жива и здрава и нека я възпитате да бъде достоен човек! Много девойки в тази група 😀❤️

# 717
  • Мнения: 782
Честито, Ванеса❤ Нека да е жива и здрава.
Момичета,има ли някоя от вас , която е като болна. От 2, 3 дни ми е отпаднало, като болна съм. Нямам сили за нищо.Местя се от леглото на дивана. Ужас ми е.

# 718
  • Мнения: 108
Ванеса честито бебче да ти е жива и здрава принцесата много успехи и щастие и бързо възстановяване на теб Heart
Аз днес бях на тонове казаха че са добри, сега се чудя май ще си дочака термина макар доктора вчера да ми каза че щом съм отслабнала означавало скорошно раждане и вече съм на тръни кога ще се случи Heart

# 719
  • София
  • Мнения: 799
Злати, Ванеса, честити да са ви момиченцата Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus  Да бъдат здрави, много да ви радват и да са много, много щастливи.

А на вас много бързо възстановяване, за да можете да гушкате бебонките постоянно. Аз от вчера моята не мога да я пусна от ръцете си. Уникално чувство Yellow Heart

Общи условия

Активация на акаунт