Отговори
# 720
  • Мнения: 733
Момичета, честити да са ви бебоците! Много здрави, силни и много радостни моменти заедно да имате! Бързо да се възстановите и да може да се радвате един на друг пълноценно Heart

# 721
  • Мнения: 337
Честито бебче, Ванеса ❤️

Аз току що се връщам от тонове. Този път съм с яко контракции, започнах да се притеснявам дали ще си дочака датата за секциото. Чух се с АГ, в петък ме вика в болницата да ме види.
Ох, хвана ме страх... Много искам да изчака 😁

# 722
  • Мнения: 1 899
И аз бях днес на запис.. кьорава контракция нямам. 😭

# 723
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Ванеска, честито! Да ви е жива и здрава Александра, много щастие ви желая! Flowers Hibiscus Ribbon
Ще чакаме да разкажеш как е минало раждането, от самосебеси ли тръгна?

# 724
  • Мнения: 117
Момичета днес в 10.05,се роди Никол, с планово секцио, 3140кг,48см,всучко мина сега почивам, и нямам търпение вече да е при мен, честито на всички родили, и късмет  и търпение Hugна тези който чакат

# 725
  • Мнения: 1 612
Честити бебенца Александра и Никол. Пожелавам ви много щастие и бързо възстановяване Heart Heart

# 726
  • Мнения: 764
Злати, Ванеса и Аги честита ви радост! Да са ви живи и здрави принцеските ❤🎀 На вас бързо възстановяване.

Аз да се оплача, в болницата, където трябваше да раждам, има covid, и АГО е затворено. В последния момент се обадиха и да сме се били пренасочили към др болница за раждане 😒😒😒
Тези стресови ситуации в последния момент не ми влияят добре. Вдигнах кръвно от притеснение и само се моля да не е предпоставка за секцио, че не съм психически подтотвена.

# 727
  • Мнения: 788
Ванеска, честито! Да ви е жива и здрава Александра, много щастие ви желая! Flowers Hibiscus Ribbon
Ще чакаме да разкажеш как е минало раждането, от самосебеси ли тръгна?
Опитаха се да го предизвикат, имах слаби контракции преди това, но бебето се оказа по-едро за моите възможностти, а и главичката му не застана в таза и се наложи секцио.

# 728
  • Мнения: 635
Честити бебчета, и на мамите бързо възстановяване Heart
Честито, Ванеса❤ Нека да е жива и здрава.
Момичета,има ли някоя от вас , която е като болна. От 2, 3 дни ми е отпаднало, като болна съм. Нямам сили за нищо.Местя се от леглото на дивана. Ужас ми е.
Аз също съм така вече трети ден и се чудя на какво се дължи. Нито глава, нито гърло ме болят, никакви наченки на грип нямам. Като парцал съм Cry

# 729
  • Мнения: 443
Леле, момичета, браво на вас! Честити бебчета, да са ви здрави, а на вас бързо възстановяване, за да може да им се радвате по-скоро 🤗
Много се радвам на всяко родено бебче в нашето малко семейство 😍

Нямам търпение и аз да гушна моя мъник, който се надявам да изтрае още 4-5 дни на топло 🙊 Вече май му е много тясно, голямо ритане и мятане пада, вчера не знам какво направи, имам чувството че се изправи на крака, такава рязка гърбица от 1 педя се издигна от корема ми, че изпищях. Бях легнала и чак ми закри телевизора от полезрението 😃 Доста се изплаших... През нощта не можах да стана до тоалетна, имам чувството че беше седнало на пикочния мехур, просто не можех да мръдна, крещя на мъжа че не мога да стана 😃 Той се изплаши вика какво става, викам не знам бе човек, не мога да се дигна, много ме боли, той ми каза да полегна, бебето се размърда и си станах като пич, нищо вече не ме болеше. Утре ще ида да дам кръвни в болницата, където ще раждам предварително, за да постъпя предния ден следобед преди операцията, да не вися от сутринта там. И вече да се приключва. Искам само да го гушна и да започнат другите терзания 😃😍🤗

Верчи, ужасна ситуация 😔 Що за глупости, в последния момент да затварят АГ!?! Ами ако има спешни случаи... Пълен абсурд. Опитай да си спокойна, имате ли друга болница наблизо?

# 730
  • Мнения: 621
Злати,Ванеса,Аги .. лелее нови 3 госпожици 💕💕💕. Да са ви много здрави и усмихнати и много да се гордеете с тях.
Бебенцата излизат едно след друго, не останахме много чакащите май 😁.

# 731
  • София
  • Мнения: 595
Vanessa**, Agi82, честити да са ви малките госпожици!!! Пожелавам ви да бъдат здрави, добри и щастливи деца!!! На вас бързо възстановяване! Flowers Hibiscus

Момичета, забелязвате ли, че повечето младежи в нашата група не искат да излизат? Unamused Аз го чакам нашият да тръгне, а той ме държи в неведение и изобщо не го знам какво мисли да прави. Вярно, че имаме 10-ина дни до термин, но ... какво се мота?! Relaxed

yanna777, ние нямаме кола. Брат ми живее наблизо и той ми беше вариантът да ме закара, ако се случи по време, в което не е на работа, защото работи почти на сръбската граница. Другият ми вариант е моята най-близка приятелка, но ако стане през нощта не искам да я шашкам. Вариантът с такси не е лош, само си мисля, че трябва да се каже предварително, че става дума за раждаща, защото наскоро ми казаха, че някакъв таксиметров шофьор не е искал да качи жената като разбрал, че ражда. Мой много близък приятел така са отишли с жена му до болницата, защото той е бил много болен и не е бил в състояние да кара собствената си кола. Чувала съм за много случаи, в които жените отиват с такси и си мисля, че не е кой знае колко лош вариант. Само ще си постеля една еднократна подложка, за да не му окепазя нещо седалките на човека и така... Не се притеснявай излишно за такива неща Relaxed

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 13:52 от Jamily

# 732
  • Мнения: 35 200
Момичета, забелязвате ли, че повечето младежи в нашата група не искат да излизат?
Само моя се разбърза Simple Smile

# 733
  • Мнения: 394
Да ви се похваля майчета и моя момент настъпи в 8.50 се роди синът ни Йоан 3.300 51см ....Бейби бум има днес.. честито на Ванеса и Аги живи и здрави да са ви рожбите .... бързо мина раждането неочасвах отидохме с приятеля ми в към 4-5 с изтекли води вляха ми система в 8.30-40почнах на раждам в 8.50 на бял сват проплака юнакът първо раждане и нормално родих .... на тези който им предстой пригответе се само за контракциите те са най болезнената част всичко друго става мн бързо късмет пожелавам на бъдещите майчета и леко раждане... В добрич положението с вируса е тежко и свиждания няма родителите ми и приятела ми успяха за 5-10мин да видят бебко и вече чак на изписването

# 734
  • София
  • Мнения: 595
Илияна.Р, честито да ти е момченцето! Пожелавам ти да бъде здрав, послушен и много щастлив!!! Balloon
Точно казах, че ги няма никакви младежите и ето един се появи! Дано повлече крак Smile

PeacockLove, твоят е кавалер. Не иска да тормози майка си, а аз усещам, че моето е малко инатче Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт