Дишане

  • 782
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте момиче съм на 18 години имам един проблем. Понякога трудно дишам затова спрях безакохолно и всякакви такива неща а преди си пиех редовно. Даже и кафе не мога започвам трудно да дишам ходих на лекар прати ме на невролог и до там аз ли си влошавам някакви неща не знам

# 1
  • Мнения: X
Нищо не се разбира от написаното от вас.

Какво общо имат безалкохолните и кафето с проблемите с дишането? Става ви трудно да дишате след консумацията им ли? За кофеинови напитки ли става дума? Кога, в какви ситуации, при какви условия започвате да дишате трудно? Да нямате паник атаки?

Какво означава трудно дишане? Чувствате задушаване, запъхтявате се, имате тежест в гърдите, или пък стягане, все едно не ви достига кислород или нещо друго?

Защо ви пращат на невролог при проблеми с дишането, не питахте ли? Отидохте ли, там какво стана?

# 2
  • Мнения: 5 280
Астма? Проблем с щитовидна жлеза? Защо пък невролог?

# 3
  • Мнения: 246
Може малко по-конкретно да дадеш описание на проблема - в какво се изразява пробема - трудно вдишване, трудно издишване и или неравномерно дишане.В какви ситуации се появява или е постоянно. Други здравословни проблеми?

# 4
  • Мнения: 8
Правиха ми пълни кръвни изследвания и всичко е както трябва. Появява се когато се притесня че ще ми стане нещо

# 5
  • Мнения: 246
@Поли Ганчева 618605  Това,което описваш прилича на паническа атака. Няма от какво да се притесняваш,може да направиш консултация не с невролог ,а по скоро с психолог. Като човек със същия проблем мога да ти кажа ,че е напълно преодолимо и винаги може да питаш на лично. Във форума има тема(теми) по тази тема , но по-добре първо направи консултацията с психолог.

# 6
  • Мнения: 8
Благодаря ти
@Поли Ганчева 618605  Това,което описваш прилича на паническа атака. Няма от какво да се притесняваш,може да направиш консултация не с невролог ,а по скоро с психолог. Като човек със същия проблем мога да ти кажа ,че е напълно преодолимо и винаги може да питаш на лично. Във форума има тема(теми) по тази тема , но по-добре първо направи консултацията с психолог.

# 7
  • Мнения: 8
Здравей поемам въздух, но понякога не ми достига. Точно така след като ги консумирам дишам трудно и понякога без да ги консумирам. Не знам дали имам паник атаки. Отидох и ми предписа хапчета. Но когато почна да се притеснявам най-вече все си мисля че нещо ще ми стане
Нищо не се разбира от написаното от вас.

Какво общо имат безалкохолните и кафето с проблемите с дишането? Става ви трудно да дишате след консумацията им ли? За кофеинови напитки ли става дума? Кога, в какви ситуации, при какви условия започвате да дишате трудно? Да нямате паник атаки?

Какво означава трудно дишане? Чувствате задушаване, запъхтявате се, имате тежест в гърдите, или пък стягане, все едно не ви достига кислород или нещо друго?

Защо ви пращат на невролог при проблеми с дишането, не питахте ли? Отидохте ли, там какво стана?

# 8
  • Мнения: 246
@Поли Ганчева 618605 Правилно са ти казали да оставиш кафе ,безалкохолни с кофеин тъй като те могат да провокират стрес.Бъди спокойна ,не е нищо сериозно ,можеш да се справиш.Дали са ти хапчета ,може ли да кажеш как се казват?

Общи условия

Активация на акаунт