СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 12

  • 81 858
  • 769
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 9 097
За новите осмокласници: има група във фейсбук "Борса за учебници СМГ 8-12 клас". Може да се присъедините, ако имате интерес.

# 436
# 437
  • Мнения: 5 234
На 15-ти септ. след тържеството ще имат ли часове петокласниците?

# 438
  • София
  • Мнения: 9 097
Едва ли. До сега 15-ти си е бил само откриване на учебната година, без часове.

# 439
  • София
  • Мнения: 12 201
На 15-ти септ. след тържеството ще имат ли часове петокласниците?
В школо е ъпдейтната на моите програмата за 15-ти. Махнати са предметите и има само тържествено откриване на уч. година.

# 440
  • Мнения: 222
Здравейте, да питам работните листове в 9 клас дали се ползват активно? Има ли смисъл да се купуват?

# 441
  • София
  • Мнения: 1 103
Здравейте, да питам работните листове в 9 клас дали се ползват активно? Има ли смисъл да се купуват?
Аз съм ги взела, щом са ги писали в списъците, значи най-вероятно ще трябва да се ползват.

t_simeonova69, добре дошли отново! Flowers Hibiscus Ако не бъркам, детето Ви изкара 8-ми клас в НЕГ.

# 442
  • София
  • Мнения: 736
Ползват се те с такава мъка и честота, че всяка година си казвам, че повече няма да ги купувам и после пак ги взимам от страх да не му пишат някоя 2, защото от време на време им хрумва да им ги поискат попълнени и гледай какво става тогава

# 443
  • Мнения: 222
Здравейте, да питам работните листове в 9 клас дали се ползват активно? Има ли смисъл да се купуват?
Аз съм ги взела, щом са ги писали в списъците, значи най-вероятно ще трябва да се ползват.

t_simeonova69, добре дошли отново! Flowers Hibiscus Ако не бъркам, детето Ви изкара 8-ми клас в НЕГ.

Да, здравейте! Взехме, каквото можахме от НЕГ и отново сме тук:smile:!
Пожелавам на всички лека, успешна и присъствена година!

# 444
  • София
  • Мнения: 12 201
Здравейте, да питам работните листове в 9 клас дали се ползват активно? Има ли смисъл да се купуват?
Аз съм ги взела, щом са ги писали в списъците, значи най-вероятно ще трябва да се ползват.

t_simeonova69, добре дошли отново! Flowers Hibiscus Ако не бъркам, детето Ви изкара 8-ми клас в НЕГ.

Да, здравейте! Взехме, каквото можахме от НЕГ и отново сме тук:smile:!
Пожелавам на всички лека, успешна и присъствена година!
В кой клас сте? Пиши да те добавя във фейсбук групата на випуска ако искаш и не си вече добавена.

# 445
  • Мнения: 1 076
За нас това е последният първи учебен ден.
С две деца, минали през СМГ, никога нито за миг не съм съжалявала за избора ни/им.
Намирам, че децата ми дадоха и взеха най-доброто от себе си и от СМГ.

Пожелавам на всички успешна година, усмивки и успехи.

# 446
  • Мнения: 6
Честит 15 септември на всички ученици,учители и родители!
Здраве, успешна и присъствена учебна година!
Ние сме за първа година в СМГ

# 447
  • Мнения: 222
Здравейте, да питам работните листове в 9 клас дали се ползват активно? Има ли смисъл да се купуват?
Аз съм ги взела, щом са ги писали в списъците, значи най-вероятно ще трябва да се ползват.

t_simeonova69, добре дошли отново! Flowers Hibiscus Ако не бъркам, детето Ви изкара 8-ми клас в НЕГ.

Да, здравейте! Взехме, каквото можахме от НЕГ и отново сме тук:smile:!
Пожелавам на всички лека, успешна и присъствена година!
В кой клас сте? Пиши да те добавя във фейсбук групата на випуска ако искаш и не си вече добавена.

9В клас, вчера се включих във фейсгрупата и видях, че съм изтървала сборното купуване на учебници, но нищо

# 448
  • София
  • Мнения: 12 201
9В клас, вчера се включих във фейсгрупата и видях, че съм изтървала сборното купуване на учебници, но нищо
Пиши ми на ЛС. Имам още едно дете и ще пробваме да ви включим и вас.

# 449
  • София
  • Мнения: 1 103
9В клас, вчера се включих във фейсгрупата и видях, че съм изтървала сборното купуване на учебници, но нищо
Хм, мислех, че ще влезете в някоя от немските паралелки, нали бяха обявили едно свободно място за там (или бъркам)?

zazu1, при вас ли беше свободното място? При нас всички 26 деца са на линия днес.

Общи условия

Активация на акаунт