ТЕМАТА НА ИБО 🤙 Ибрахим Челиккол и Демет Йоздемир в "Doğduğun Ev Kaderindir" - №67

  • 44 975
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 518
мерси на  за споделеното  Hands Clap  и за  фотосите  от реала на артистите
само дано накрая на сезона зиза не си тръгне  наранена , отчаяна , с разбити мечти ,нищо че е с високо вдигната глава -  не се знае каква е последователността на събитията , / дадоха ни и  много ефирен ,мил любящ момент между м.и з.  той може и да остане до нея -и после ни помрачиха настроението ,
Ще си тръгне много, много наранена, лично аз не бих простила такова предателство от мъж, който е давал такива обещания, каквито и даде Мехди и ако сценаристите изкривят образа му, защото в първи сезон ни го представиха като мъж на думата, мъж на честта и мъж, който отстоява принципите си, ще бъда адски разочарована. Някак си няма да му отива на Ибрахим ролята на мъж, който не знае как да постъпи, който ще престъпи през думите и обещанията си и най-вече, ще нарани жената, която толкова обича. Всъщност не зная как след такива разочарования, след толкова болка причинена от другия, може да се запази силата на една любов?!? И какво се прави за да изкупиш предателството??? Много задълбах, но фрагът ме вкара в такива мисли, може пък нещата да са съвсем други, а просто да ни ги поднасят така!
 Ами ако, след като си тръгне, ако въобще си тръгне, Зейнеп се окаже бременна, тогава какво ще прави Мехди? Нали искаше дете от нея? Ах Бенал, Бенал....как свойски си го попиваше във фрага, това, че е баща на детето ти, не значи, че е твой мъж, още повече, че той и каза никога, ама никога да не си и помисля такова нещо! И ако Мехди се завърти на 180 градуса, жалко, много жалко....надявам се всичко това, което представиха във фрага, да бъде само наполовина вярно, например първата сцена със завесите и интимния им момент! Пак много се разписах, простете ми!

Последна редакция: пт, 14 авг 2020, 12:28 от НиМуКа ТеЙоКе

# 46
  • На зелено
  • Мнения: 655
Момичета, момичета, изпуснах ви!
Въобще не съм разбрала, че си имаме нова темичка, докато не видях новия фраг и веднага тичам при вас. Ама само какъв фраг, направо бомба. Връщам се да ви чета.

# 47
  • Мнения: 9 388
Трейлъра с бг субки:
https://ok.ru/video/1918060530208

Хубавица е снахичката ни! Grinning От нейния Инстаграм.

# 48
  • Мнения: 3 244
михруня ""покрай  хладничко се излежава " , тати на водни спортове али обучава - всеки със "'задачите "'си
а тук в трея ври и кипи от емоции -само кака мюжгянка е щастлива - а дано и похлопа и сърцето  не само ченето . много загадки ,  въпросителни но явно това е и целта на с.ц.
дани  мерси за  линка , на авторите за превода.

# 49
# 50
  • Мнения: 3 221
Вчера късно като видях трея, много се зарадвах, въпреки че настроението, което носи е по-скоро минорно. Подготвят си почвата за голямата дизи битка на есен Hands Facepunch Дано ни покажат още вълнуващи епизоди, защото артистите са страхотни и на мен лично ми се гледат още дълго Heart

Харесва ми, че поставят акцента върху женските образи. Ако първи сезон беше, малко или много, посветен на решенията, които майките вземат за децата си и как това влияе на живота им, в този сезон явно на ход ще са съпругите и как мъжете задават рамка на поведението им.

Оставят ни с впечатление, че между Мехди и Зейнеп ще има проблеми заради Бенал и детето, но аз си мисля, че истинския конфликт ще е заради методите, с които Мехди ще се опита да защити Бенал от бившия ѝ съпруг. Спомнете си думите ѝ от сватбата, когато Мехди се нахвърли на бой: "За теб няма ли правила и закони...". Всъщност свободата от удържаното обещание е, че завърши право и благдарение на него ще се бори за справедливост. Поне аз така го тълкувам Simple Smile

# 51
  • Мнения: 7 876
Момичета, разходка из Балат само с един клик върху профилната снимка.
Май видях познати места. 😀
https://instagram.com/stories/mstfatyfn/2375737859048309535?igshid=4dqdpuiw7qc5

# 52
  • Мнения: 9 744
Добро утро с нова снимка Blush

# 53
  • Мнения: 3 244
пеплче ,мерси за  зареждащата  с позитивизъм  прекрасната екскурзия ,  лили ,засмяното утро

катя .мехди  по някога общува доста първично и грубо - но  на мен ми се струва ,че  може и да ""защитава"'  зиза - някой да е наранил , обидил ,   заради бенал да посъветва толкова жестоко ,? не знам , ще видим .
и както казваш това му отношение да отблъсне з. да настъпи поврат помежду им .

 2 сезон нали не беше сниман целия  или бъркам ?

 хубав ден

# 54
  • Мнения: 9 388
На Ибо ежедневният стил на обличане е направо на битник, но важното  е да се чувства удобно така.

Катя, и аз си мисля, че свободата идва от обещанието на Зейнеп да вземе живота си в свои ръце, като получи образование и то по право. И също вероятно е изпълнила всички обещания, дадени на Мехди. Това ме кара да мисля, че нашето момче може и да се провали в някои области на живота, но дано падението му да не е страшно. И аз мисля, че проблемът ще идва от методите, които Мехди използва, за да контролира положението. Бенал и Мюжгян ще го тласкат към мачовско мъжество (може би), докато Зейнеп ще очаква от него реакции на цивилизован човек, който вярва в правовия ред, а не в силата. Ще видим! Нямам търпение да започва.

Кмаро, от втори сезон има заснети само 4 епизода, доколкото знам. Имат преднина, но да се връщат вече на снимачната площадка, стига са обикаляли басейните и курортите. Grinning

След малко отивам да обиколя Балат с един клик! Много приятно местенце. Чудя се обаче кадрите с крайна бедност дали са реални, или пресилени заради търсения ефект при представяне на махалата.

# 55
  • Мнения: 3 221
Балат е от старите истанбулски квартали и има доста западнали сгради. Преди години сме се разхождали там, понеже на 300 м. от къщата на Мехди е българската църква Св. Стефан. Бедничко си е, няма какво да се лъжем. Т.е. съвсем достоверно са избрали мястото.

# 56
  • Мнения: 3 244
дани , катя -мерси

заради  /добавената снимка/  променения колаж  се загледах какво пише ,  иначе прескачам коментари ,
до колкото  подразбирам   ще има надежда да не ни оставят с горчив вкус на  финала



Доктор, автор книги на котором основан сериал, Гюльсерен Будайджиоглу на своей странице в инстаграм о втором сезоне сериала #DEK🔻

Скоро стартует "Дом, в котором ты родился-твоя судьба". Ой, просто знайте, что будет в нашей истории в этом сезоне ... Что мы будем делать с Мюжган, которая мучила Зейнеп с того дня, как она вошла дом... Когда кто-то несчастен, она не может терпеть того, кто счастлив, но наша Зейнеп - хорошая девочка, она не может снова этого вынести, интересно, поддержит ли она Мюжган? Наш сценарист Эйлем Канполат - один из тех редких сценаристов, которые могут писать правдивые истории, не нарушая сути. Наш режиссер Чагры Байрак ​​- настоящий эмоциональный человек. В наших рассказах нет ничего изобилующего эмоциями. Надеюсь, вам понравится этот сезон и вы будете спать спокойно после сериала.
С любовью, Д-р Гюльсерен Будайджиоглу

# 57
  • Мнения: 3 244
добър ден
току що видях това инфо .
Международный Измирский кинофестиваль Ибрагим Челиккол кандидат в номинации #BestActor (лучший актер)



http://izmirfilmfest.org/oylama/filmler/en-iyi-erkek-oyuncu#oylama
тук  се  гласува


 и за разведряване -малко музика от пухчо али

Последна редакция: нд, 16 авг 2020, 19:56 от kmaroo

# 58
  • Мнения: 3 244
привет , усещам ,че пак съм с пореден пост / извинете / ,но не можах да се стърпя да не споделя този фотос

наз / емине / тук е много красива , като богиня е ,прекрасен кадър / за мен /   , нека се любува на екзотиката 

 а този хубавец -
да внимава .., да не ни разстройва момата

# 59
  • Мнения: 9 744
Привет!
Да се отчета- и аз направих преговор на 12 -те епизода Simple Smile
Готова съм за 2 сезон, нищо , че нямаме още дата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт