ТЕМАТА НА ИБО 🤙 Ибрахим Челиккол и Демет Йоздемир в "Doğduğun Ev Kaderindir" - №67

  • 44 974
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 876
Момичета, започнах преговор на Домът отначало.
Голямо удоволствие ми е и нямам търпение за продължението!

И големи благодарности за превода, защото от нетърпение все на руски го гледах и сега се наслаждавам двойно повече!

# 31
  • Мнения: 9 388
Привет!

Чудесно обещание имаме от екипа за това как ще продължи Домът. Благодаря, Лилимче!
Точно такива неща ми се гледат, естествени човешки взаимоотношения, без форсмажорни събития, които да тикат сюжета напред. Цялата сложност на човешките взаимоотношения е огромен двигател за всяка история, но за това е нужно талантливо перо. Разчитам на екипа на Дома да ни представи сложността на живота по интересен начин.

А Демет и Ибо са родени, за да бъдат Зейнеп и Мехди!

Аз изгледах също Домът от начало до край и за миг дори не загубих интерес при второто гледане. Не използвах мишка нито веднъж. Няма пълнежи, няма празни моменти, няма тромава режисура!

# 32
  • Мнения: 9 744
Hug

Нова снимка от Ибо! Почивката продължава Simple Smile

Много тен насъбра, ще гледаме Мехди като "тъмен балкански субект" Joy



Последна редакция: чт, 13 авг 2020, 19:33 от Lilims

# 33
  • Мнения: 3 244
привет .
  пепелче ,дани до като вие се наслаждавате на мехди и зиза отново ,ибича е ""захвърлил" лопатата и се е "метнал" на лодката:rowboat:  , да довърши  ваканцията , -радостта е взаимна
лили - гримьорката ще го осветли Smile, ще го поизбели , а  и колегите му от сериала са  също на слънчеви бани ,та няма да контрастира  толкова  с шоко тена си .

# 34
  • Мнения: 18 622
Привет!!! Hug
явно това е тийзър към новия сезон
пуснат преди малко......

# 35
  • Мнения: 3 244
o не толкова  разочарования ,болка , предателство ,гняв  / поне за мен / да ни ""стоварят "  след така нежния ,красив  , гальовен 12 епизод , -,много тежко изпитание за зрителя ми се струва . извинете
аире Flowers Hibiscus

сега го видях с руски субтитри
https://vk.com/feed?q=%23DZMfrag&section=search

Последна редакция: чт, 13 авг 2020, 22:58 от kmaroo

# 36
  • Мнения: 7 876
Кмару джим, не се отваря, обаче и картинките стигат да се отчая човек.
Нали обещаха ашк, ашк, ашк, а то какво...
Навсякъде лошо.
Направо не смея да гадая какво се е случило.
Ох, че драма.
Кого по-напред да коментирам...
Някой да направи разбор, че нямам сили. 😀

П. П. Сега разбрахте ли защо е с тази подстрижка наш човек - депресион.😀

# 37
  • Мнения: 9 744
О, какво ни чака втори сезон... направо онемях... бях се настроила за хубави нещица...
Какво ли не ни очаква! Само Екрем не се вижда на хоризонта, а много ми се искаше да се прибере с продвита опашка.
Зейнеп си тръгва? Ще има раздяла, няма начин всичко да е ок.
Не ми харесва Мехди така отчаян, но и това положение коя жена ще търпи- да живее в един дом с бившата, от която чака дете...
Емине и тя ще остане отхвърлена...дано не е бременна...


Момичета, благодаря ви за тийзъра Flowers Hibiscus

# 38
  • Мнения: 3 244
пепелче ,  не знам защо онзи линк не ти се отваря ,  ето друг  ,  дано да няма проблем
https://turkru.tv/moy-dom-13-seriya.html?utm_source=Mister_Gospo … a_Sudbonosniy_dom

е явно това е изненадата ,за която пишеше - с.ц  изгориха ни , не от любов както се надявах ,  оставят празнота в душата както на емине кревата -за нея ми е жал  - не мислех  ,че толкова бързо и жестоко ще бъде пожертвана - е имаше загадки за това  . докато при м. з. разрива помежду им   ми беше по очакван -след бруталното поведение на бенал .
иска ми се   само да ни подвеждат  с този фраг - серията да е друга - ама едва ли.

Последна редакция: пт, 14 авг 2020, 07:49 от kmaroo

# 39
  • Мнения: 7 876
Кмарчо, благодаря!
Всъщност всичко си е съвсем логично, но не ми се искаше.
Сега, разбира се, ще е по-интересно, нямаше как всичко да е 💐 и 🌹.
Искам обаче Сакине да се гърчи яко, щото тя вкара З. в тази тъпа история.
Ей, много ме е яд на тази жена, хем, че се мъча да я разбера като майка.
По принцип в реала за мене любовната история свършва дотук, но предполагам че идеята на СЦ е да събере на финала ГГ и затова очаквам голям напън от Мехди и мнооого мъка естествено.
Само това детенце не ми се вписва в картинката.
То всъщност ще е най-потърпевшото в нашата драма. 😀

# 40
  • Мнения: 9 388
Леле, направо ме стисна за гърлото този фраг. Но докато виждам силна Зейнеп, всичко ще е наред. А засега я представят точно такава - с болка, но готова да продължи живота си напред.

За Нермин ми е много мъчно - сякаш е останала без нищо.

А Мехди нека да страда малко, ако не може да озапти Бенал и сестра си! Не му е лесно, но трябва да действа мъжки и да вземе решение - любимата или детето! Няма как и двете да бъдат обгрижени безусловно!

# 41
  • Мнения: 9 744
Hug

kmaroo, това е тийзър- за целият сезон.

Мюжгян пред огледалото-да не би да влюби Simple Smile

Мехди кого удря, съпругът на Бенал?
Иска ми се тия кадри с бебето да са сън... но едва ли...

Султан много разстроена, Емине да не посегне на живота си?...
Въпроси, въпроси...

Дано вторият тийзър/ ако има такъв/ да е малко по- ведър...



Цитат
Но докато виждам силна Зейнеп, всичко ще е наред. А засега я представят точно такава - с болка, но готова да продължи живота си напред.

Hands Plus1

# 42
  • Мнения: 518
Добро утро! Flowers Four Leaf Clover
Този неочакван фраг-бомба, ме подтикна и аз да напиша няколко реда! Явно ни очаква един изпълнен с много драматични събития втори сезон на филма. Любовта ще присъства, но ще нагарча, ще се бори и ще се доказва, да се надяваме, че ще победи!
Докато си превъртах за n-ти път епизодите от първи сезон, на няколко пъти се хващах за това, колко силни са обещанията на Мехди към Зейнеп и дава ли сметка той, че раждането на детето ще преобърне целия му живот, че Зейнеп намери в него пристана, който е търсила цял живот, обеща и цял живот да я прави щастлива, а сега ще я прекара през деветте кръга на ада, за да разбере, че без нея няма смисъл нищо друго в живота му. Колко силна, добра, разбираща, прощаваща и най-вече обичаща трябва да бъде една жена, за да премине през тази болка и да плати цената за любовта си и за любимия си мъж!
Бенал няма да я коментирам! Още в началото на филма се опитах да коментирам в тази тема, какво мисля за Бенал, бременността и и най-вече поведението и. Не зная как сценария ще развие образа и от тук насетне, но тази жена няма да бъде щастлива въпреки детето, което роди, въпреки това, че в някакъв момент може да бъде и с Мехди отново. Някои от вас имат предположението, че детето не е на Мехди, аз пък мисля, че си е негово, защото Бенал наистина има чувства към него и е искала да бъде негова жена, така че, да прави издънки по време на връзката им, не ми се вярва.
Емине и Фарук-очакван развой на нещата. Явно парите на тати се оказаха по-силни от чувствата на Фарук, но пък аз очаквам изненади тук, да видим дали сценария ще ме опровергае, по-често не познавам Blush
И така, съдбата отреди на Зейнеп две майки, сега май ще си отглежда и двете и ще се грижи за тях, дано само войната между тях да спре, та поне с това да не я товарят допълнително! Много ми е мъчно за Зейнеп, много товар носи още от детските си години, сега и една нещастна първа осъзната и истинска любов, един обременен брак, грижа за две останали сами жени....и колкото ми е мъчно за Зейнеп, толкова повече ме доядява на Мехди, защото точно сега трябва да е до нея, да я подкрепя, да и дава сила....Дано с този фрагман, който наистина представя втори сезон като цяло, не ни подготвят за много драма и нерви от наша страна, защото обещанията бяха други и дано си ги спазят!
Стана много писането ми, благодаря на тези, които са ме изчели! Sparkling Heart
На всички ви желая един изпълнен с доброта и обич ден! Бъдете здрави! Two Hearts

# 43
# 44
  • Мнения: 3 244
мерси на  за споделеното  Hands Clap  и за  фотосите  от реала на артистите
само дано накрая на сезона зиза не си тръгне  наранена , отчаяна , с разбити мечти ,нищо че е с високо вдигната глава -  не се знае каква е последователността на събитията , / дадоха ни и  много ефирен ,мил любящ момент между м.и з.  той може и да остане до нея -и после ни помрачиха настроението ,

Общи условия

Активация на акаунт