ТЕМАТА НА ИБО 🤙 Ибрахим Челиккол и Демет Йоздемир в "Doğduğun Ev Kaderindir" - №67

  • 44 940
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 243
привет ,
 да добавя още една сладурана  към летния албум

и  в реала е скица
 


 магнетично  чаровно излъчване има тази жена

# 16
  • Мнения: 9 388
Страхотна сладурана е бакалката Султан. Много колоритен образ!

През юли Домът е бил на 5-то място по обсъждане сред сериалите и предаванията. Феновете си го чакат с нетърпение. Много се радвам за успеха на Ибо и Демет.


# 17
  • Мнения: 9 732
Добро утро Simple Smile 

Благодаря за всичко споделено Gift Heart


# 18
  • Мнения: 3 243
привет
лили  рано рано е сервирала кафе с мил поглед - мерси
 а аз ще си позволя да ви "'досъбудя"' с още един хубавец / и да ви питам този изпитващ взор от кой сериал или филм е /

# 19
  • Мнения: 5 755
привет
лили  рано рано е сервирала кафе с мил поглед - мерси
 а аз ще си позволя да ви "'досъбудя"' с още един хубавец / и да ви питам този изпитващ взор от кой сериал или филм е /

Sweat SmileSweat SmileSweat Smile Шала е абсолютно умопомрачително зашеметяващ!

# 20
  • Мнения: 3 208
Шала е абсолютно умопомрачително зашеметяващ!
Имаш нещо против английския ластик ли Kissing Smiling Eyes

# 21
  • Мнения: 5 755
Шала е абсолютно умопомрачително зашеметяващ!
Имаш нещо против английския ластик ли Kissing Smiling Eyes
Wink, харесвам доста английски неща ... и ластици също Simple Smile
Само мъжкар като него може да изглежда що-годе сносно с толкова женски аксесоар.

# 22
  • Мнения: 9 388
Кмаро, прилича на образа на Ибо в “Karadağlar”, излъчен и в България - "Черни планини". Сериалът е по мотиви на "Братя Карамазови" на Достоевски.
Друга негова снимка от времето на сериала, отново със същия аксесоар. Grinning



Изгледах повторно сериите на Дома и на фона на предишните серии, действията в 12-ти епизод наистина вървят на бърз кадър, но може би така е по-добре, защото ни спестиха много време. Екрем напусна Нермин, Бенал се настани в дома на Мехди, Зейнеп се дипломира, Емине избяга от вкъщи - в една серия материал за може би три при нормални обстоятелства. Можело значи и по-стегнато в турски сериал! Grinning

# 23
  • Мнения: 518
Шала е абсолютно умопомрачително зашеметяващ!
Имаш нещо против английския ластик ли Kissing Smiling Eyes
Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 3 243
мерси че ме разсмяхте с аксесоара на и.ч. , явно всичко си му ходи на човека - дамски шал ,детска шапка , всякакъв вид цайси , а и мустаки в най различни форми - ха ха
дани ,този сериал се опитах да го гледам , стигнах до 2 епизод ,но  не ми се получи нещо , не ме грабна .

# 25
  • Мнения: 3 243
привет

 и ха как му приляга лопата

 , ибича се е заел със стопанска дейност  след ваканцията , чудесно

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 15:29 от kmaroo

# 26
  • Мнения: 9 732
Добро утро Simple Smile




=========================================

Ибрахим Челиккол се интересува от земеделие.
Актьорът реши да използва имота си в Измит за тази цел и нае трима души. Ибрахим скоро ще пусне биологични продукти от собственото си производство Simple Smile
копирано от ЛЮБИМИ СЕРИАЛИ С ПРЕВОД  ФБ

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 09:25 от Lilims

# 27
  • Мнения: 3 243
лили мерси - значи ,ще е бизнес начинание ,а не само ""агрофитнес"" -плюс обществено полезно занимание .
 , много хубав колаж си сложила с  ""жълтото чайниче " 


а нашата сладурана се наслаждава на почивката си сред китни места / предполагам/

# 28
  • Мнения: 9 732
Здравейте Hug

Има хубави новини за сценария Simple Smile

Вчера, авторът на книгата, по която се снима сериалът СЪДБОВЕН ДОМ  публикува в профила си в Instagram :
“Нека поговорим малко за "Съдбовен дом". Поредицата ще се върне на екраните съвсем скоро. Шоуто обаче няма да се развие по начина, който очаквате. Имаме много изненади за вас. Ще продължим да разкриваме всеки герой като дантела. Без смъртни случаи, без насилие, без престрелки, без лоши неща, просто много любов, разбиране и състрадание. Ние винаги искаме да бъдете изпълнени с мир, когато гледате сериала. Дано в дните, когато гледате телевизионни предавания, да не чуете звуците на кавги в дома си. Нека мечтите ви станат още по-красиви, когато лягате тази вечер. Ние работим много усилено, за да направим това централно място в нашата серия. "
За Демет и Ибрахим:
“Прекарахме много време това лято с Демет и Ибрахим. Героинята на Зейнеп толкова добре подхожда на Демет, защото тя я играе с такава искреност и изпитва всяка дълбока емоция! Обичах да чувам всичко това от нея. Що се отнася до Мехди, дори няма какво да се говори, Ибрахим е роден, за да стане Мехди “.
В отговор на този пост Демет Йоздемир написа следното:
“За мен е голяма гордост да те познавам, да работя, да прекарвам време, да получавам съвети. Винаги съм следвала мечтите си, а Зейнеп беше най-голямата ми мечта .Скоро ще продължим нашето красиво пътешествие след кратка почивка. Много съм щастлива, обичам ви и ви изпращам целувки. " Simple Smile


Сабина Панчева

копирано @ ЛЮБИМИ СЕРИАЛИ С ПРЕВОД



Абсолютно съм съгласна с автора на книгата- Ибо и Демет много реалистично пресъздават образите на Мехди и Зейнеп,  радвам се, че ще спестят негативните емоции, нямам търпение за новия сезон Simple Smile

===============================

И малко романтика с Ибо и Михре Two Hearts

# 29
  • Мнения: 3 243
привет
лили, мерси за чудесното инфо което си сложила . благодаря и на сценаристите ,който ще ни доставят удоволствие с позитивните черти от  характерите на геройте си .

 -  да  бие така  радостно сърцето и и в сериала

Общи условия

Активация на акаунт