Напих се и спах с бившия си

  • 13 687
  • 442
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 749
Много ясно, че няма да казваш. Господинът не ти е никакъв за момента. А ако стане - ми то е ясно, че всеки има минало, но то си е минало. Мен друго ми стана интересно - защо точно с бившия? Да няма нещо недовършено. Аз лично съм преспивала с бивш само, когато пак се събираме. 😂 Ако просто ми се е@@, предпочитам еднократна забежка.

# 46
  • София
  • Мнения: 19 249
Начисто е много относително понятие. Все пак преди него е имало и други. Освен това малко предпазливост не е излишна - не се знае новият дали е много читав или ще й стъжни живота заради това.
Извинявам се за черногледството, от възрастта е

# 47
  • Мнения: 3 123
То е ясно, че е имало други, но не за това е темата. Винаги може да го разкара, ако ще и стъжнява нещо.

# 48
  • Мнения: X
Много ясно, че няма да казваш. Господинът не ти е никакъв за момента. А ако стане - ми то е ясно, че всеки има минало, но то си е минало.
Значи всеки себеуважаващ се мъж би могъл да прости вътрешно и искрено грешка като на авторката, но не и грешка с такова хитреене и криене ако излезе наяве след време, вече става долнопробна работа и лъсва гнилата замисъл за измъкване между капките. Wink

# 49
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Забавна пързалка. Не познавам пияна моралистка. Няма изневяра, защото не си интимна с новия мъж. Най- вероятно си загоряла и си се възползвала от бившия. Проблеми ще имаш в бъдещи връзки. Много лесно алкохола ти сваля задръжките.

# 50
  • Мнения: 363
В добри отношения сме, но сме несъвместими като двойка, той го играе голям плейбой...и под две години връзка имам предвид 2 години зор и on/off. Поводът за окончателна раздяла беше, че замина за друг град. Аз не съм от твърде влюбчивите и чувства към него нямам освен привличането, така че не ме разколебал от симпатиите ми към новото момче. Бившия не е от отмъстителите по принцип, едва ли ще ми играе сечено, но човек никога не знае.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Направо си представям как мъж,с който сме излизали на няколко кафенца, ми стоварва "извинявай ама снощи се напих и преспах с бившата щото много ми се щеше секс". Трябва си малко време, както и определен етап в отношенията за да стигнат до разискване на такива теми. Тези не са го достигнали.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Steliosi, пълнолетни ли сте?

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 020
Те двамата като се познават, "новия" не е ли наясно, че при нужда от секс все се бяга при бившия (аки е прясно скъсване)
Мъжете се хвалят като цяло.

Първо питай новия какво смята за теб като намерения , иначе не му казвай нищо. Сексуалните преживявания не се споделят.

# 54
  • Мнения: 2 204
Въпросът е ти как ще се чувстваш, а не какво трябва/не трябва.
Както виждаш на повечето хора не би им мигнало окото ако направят такова нещо. Ако ти си от другия тип, болезнено съвестна и чувствителна на тема честност, първо - съболезнования, и второ - случката ще ти тегне. Ще те мъчи все повече ако нещата затръгват към сериозни с новия.
Ти си се познаваш най-добре, направи така, както ти ще си в мир със себе си.

/На твое място аз бих постъпил така:
1 Отписвам го новия тотално. Психически се настройвам, че е аут.
2 Казвам му.
3 Ако си тръгне няма шок, ако пък не - продължаваме, като няма да хвана рак от таенето на някакви токсини./

# 55
  • Мнения: 12 770
Бившия не е от отмъстителите по принцип, едва ли ще ми играе сечено, но човек никога не знае.
Стелиоси, искаш нова връзка, в момента я нямаш, но може да "стане нещо" евентуално, правила си секс с бившия. Има нещо, което наистина не разбирам: Защо се самобичуваш? Искаш да се пазиш "девствена" за новия обожател - ако е обожател? Ами ако не стане с него, но още днес срещнеш някого, с когото се получи, и него ли ще го занимаваш с този епизод?
Докато нямате нищо изречено, няма от негова страна признание примерно, че те харесва не съвсем приятелски, нито има нещо направено - няма целувка, опипване, нито ти нещо си му заявила - не виждам да имаш ангажимент към новото момче. Моралистка, добре, но ти си вече "употребявана", повече пъти - какво пазиш в момента, моминска чистота и непорочност?

Въпросът е защо така разсъждаваш и от къде този порив към човек, с когото пет пъти сте си приказвали по едно кафе време, да го занимаваш с интимния си живот. Искаш да изпиташ дали връзката ви е трайна? Вие нямате връзка и ми се струва крайно неуместно да го зашеметяваш с такива признания, все едно че сте сгодени вече.
И не коментирай казуса с бившия. Няма какво и него да го занимаваш. Минало свършено, карай наистина напред и не си създавай драми от нищо и никакво.
Непременно помисли за самобичуването: не е добра практика. Наистина, много сериозно си помисли, и не се подценявай, и не съжалявай за миналото - то е такова, каквото е.

Последна редакция: чт, 30 юли 2020, 18:55 от Uncommon

# 56
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Евентуалния бъдещ е на етап "приятелка за разговор",понеже "Целувчици не е имало.....най-много докосвания по кръста."Нека заяви ясна позиция,тогава се изяснявайте и признавайте.

# 57
  • Мнения: 6 131
На по 22 сме и двамата. Относно коментара за сексуалната ми енергия, в живота напориста не съм и правя всичко възможно да не изглеждам като прегоряла филийка, за мен е важно мъжа да е инициатора... това което споделям тук е скрито зад ник и пред непознати, щото ми се ще да съм откровена в дискусията, форумите предоставят такъв лукс.  Иначе благодаря за перспективата, Bertie!  Досега не ми се е случвало да разчитам грешно сигнали, но за всичко си има първи път.

(....И на алкохол не държа, но пия за да си търся драмите. Judy,  форума не е разбрал реално коя с кого преспала)

Авторке, много погрешно е схващането, че ако ти си активната страна ще изглеждаш като препечена филийка. Много по-добре е да действаш по-инициативно с настоящия и да разбереш иска ли те или не, от колкото докато се чудиш, да се фраскаш с бившия на пияна глава. За станалото, кофти изпълнение е, но не може да се възприеме като изневяра, защото реално сте само познати.
Бъди по-активна, на следващото ви кафе го придърпай и действай направо, сваляй картите на масата, пък каквото стане. Ако почне да се дърпа, тогава си лягай колкото си искаш с бившия, поне няма да имаш такива терзания като сега.

# 58
  • Мнения: 363
Бившия не е от отмъстителите по принцип, едва ли ще ми играе сечено, но човек никога не знае.
Стелиоси, искаш нова връзка, в момента я нямаш, но може да "стане нещо" евентуално, правила си секс с бившия. Има нещо, което наистина не разбирам: Защо се самобичуваш? Искаш да се пазиш "девствена" за новия обожател - ако е обожател? Ами ако не стане с него, но още днес срещнеш някого, с когото се получи, и него ли ще го занимаваш с този епизод?
Докато нямате нищо изречено, няма от негова страна признание примерно, че те харесва не съвсем приятелски, нито има нещо направено - няма целувка, опипване, нито ти нещо си му заявила - не виждам да имаш ангажимент към новото момче. Моралистка, добре, но ти си вече "употребявана", повече пъти - какво пазиш в момента, моминска чистота и непорочност?

Въпросът е защо така разсъждаваш и от къде този порив към човек, с когото пет пъти сте си приказвали по едно кафе време, да го занимаваш с интимния си живот. Искаш да изпиташ дали връзката ви е трайна? Вие нямате връзка и ми се струва крайно неуместно да го зашеметяваш с такива признания, все едно че сте сгодени вече.
И не коментирай казуса с бившия. Няма какво и него да го занимаваш. Минало свършено, карай наистина напред и не си създавай драми от нищо и никакво.
Непременно помисли за самобичуването: не е добра практика. Наистина, много сериозно си помисли, и не се подценявай, и не съжалявай за миналото - то е такова, каквото е.

Защото имах някаква представа за по-голяма сериозност, но разговора тук ми представи ситуацията в малко по-различна светлина, благодаря за което. Хубаво е човек да получава страничен поглед от време на време.

# 59
  • Мнения: X
Малко май си смесила представата за сериозност и очакването за сериозност. Едното е сега, другото се очаква в бъдещето.

Общи условия

Активация на акаунт