Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Причини за кървене при бременност

• 349
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте извинявам се ако темата се повтаря. Моята бременност приключи и съмнението на лекарите е за теомбофиля. Бях в болница заради оскъдно кафяво зацапване като впоследствие се случваше да е светло зацапването без болки. Сега ще правя изследваня назначени от гинеколога ми,но ми се иска ако някой се е сблъсквал с този проблем, зацапване което неможаха да спрат и лекарите 14 дни от какво може да е

# 1
  • София
Не съм много наясно с този тип диагнози, но да не би да става въпрос за тромбофилия? Ако е така, това е темата – https://www.bg-mamma.com/?topic=1210195

# 2
  • София
А какво е давано досега, което да не е проработило?

# 3
В болницата ми даваха нош па папаверин венозно бусколизин и утрогестан мисля че така се казваше

# 4
  • Велико Търново
В коя седмица си била приета и имало ли е установена бременност преди приемането ти в АГ?
Вероятно имаш предвид тромбофилия, за което са те ориентирали вече къде да четеш.
Аз съм със кървене и зацапвания от 6 г.с. До момента ( 13гс). Не съм спирала да кървя/ имам зацапване дори и за ден. В други теми съм писала по-подробно. Дай повече информация за твоя случай, за да получиш по-добри и адекватни съвети и съответно да може да си от полза на други жени също.

# 5
Приеха ме в 7 седмица с установена бременност казваха че бебето е добре и не разбираха защо кървя... имаше леко отлепване но очакваха да спре  с медикаментите който приемах ден преди да спре сърдечната дейност на бебето ми биха инжекция хорион...или нещо такова извинявам се ако не се казва така въпросната инжекция.Бременноста приключи в 11 седмица На вас обясниха ли каква е причината за кървенето

# 6
Нели, червена кръв имаше ли, или само кафяво беше зацапването през цялото време? Нали уж кафявото не било много притеснително... или бъркам.

Общи условия

Активация на акаунт