Крещите ли понякага?

  • 3 071
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 609
Случва се понякога, #Cussing out крещя на мъжа ми най-често, Blush ама като ме изнервя с неговото спокойствие..... Crossing Arms. На малката повиших тон веднъж и то се стресна милото, почувствах се най- ужасната майка Embarassed, повече не мисля да повтарям Heart Eyes

# 61
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Крещя #Cussing out
обаче изключително рядко, надявам се и за напред да е така Wink


 Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 74
Крещя по децата,знам че не трябва ама те решат ли да си играят с нервите ми няма спиране и аз предпочитам да кресна вместо да ударя. smile3514


И аз така .Знам ,че не е най-доброто ,но все нанякъде трябва да избие.

# 63
  • Мнения: 353
ами да, креща, чак прозорците кънтят
не се гордея много с това, но ако го държа в себе си, сигурно ще полудея за нула време. лошото е, че напоследък все на мъж ми се карам, а после ми е гадно и се извинявам

# 64
  • Мнения: 115
Лошото е, че не крещя, а направо съскам, когато ме вбесят. За щастие не е много често.

# 65
  • Мнения: 1 364
Да, и при мен се случва да крещя на дъщеря ми....а после като се замисля детето неправи кой знае какво нередно.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 761
Ами че аз така си говоря.... #Cussing out
То вече на никой не му прави впечатление- отначало свекърите се стряскаха-ама ги дресирах Twisted Evil
А Валето- та той вече не ми обръща внимание Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 2 220
Случва се понякога, #Cussing out крещя на мъжа ми най-често, Blush ама като ме изнервя с неговото спокойствие..... Crossing Arms

И аз, ама се старая да изкореня този недостатък, защото е много гадно!

# 68
  • Мнения: 412
Ами че аз така си говоря.... #Cussing out
То вече на никой не му прави впечатление- отначало свекърите се стряскаха-ама ги дресирах Twisted Evil
А Валето- та той вече не ми обръща внимание Rolling Eyes
Joy

# 69
  • Мнения: 4 793
По-скоро викам

# 70
  • Мнения: 463
понякога крещя, и то как.

а като съм нервна, как само се зъбя на хората по улиците - кой ме прередил на опашка, кой не знам си какво...не е крещене, но и нищо по-добро не е.

# 71
  • Мнения: 1 455
Аз много рядко,но мъжа ми напоследък много крещи и по мен и децата и адски изнервя.

# 72
  • Мнения: 2 000
Доста често  Embarassed

# 73
  • Мнения: 1 187
Де да беше само понякога... Лудите ме гонят в последно време и съм много изнервена.  Rolling Eyes Сигурно ще влизам в пубертета  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт