Крещите ли понякага?

  • 3 063
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Незнам дали само на мен ми се случва ,но понякога  не мога да се контролирам.Случва ми се най-вече с големия син -да  му изкрещя насреща и след това да съжалявам сурово. CryПри вас как е мили мами-дали трябва да потърся профисионална помощ  за това? ThinkingПонякога имам чувството че му се карам за неща които са нормални за възрастта му ,но лошото е че по-късно когато се успокоя тогава го осъзнавам.При вас така ли е?Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 142
И при мен е така,но аз крещя предимно на баба ми /която може да изкара и най-големия дебил извън релси/ и когато се карам със сестра си  argue

# 2
  • Мнения: 5 299
И при мен е така,но аз крещя предимно на баба ми /която може да изкара и най-големия дебил извън релси/ и когато се карам със сестра си  argue
Същото е и при мен.  Confused Можем да се конкурираме за най-дива баба Mr. Green

Много е трудно човек да се сдържа при натоварено ежедневие. Рано или късно избива нанякъде всичко. Има много спокойни хора, които от нищо не могат да се трогнат, и обратното. Моето ежедневие не е от най-натоварените, но понякога от най-малкото нещо се дразня, и изпадам в истерии Confused Аз много лесно се изнервям, и се случва понякога да се разкрещя на детето. Горкото нищо не разбира... Embarassed Rolling Eyes Гледам да се въздържам.

# 3
  • Мнения: 601
  Случва се и на най-добрите Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 220
 Синът ти е почтни колкото моя....трудна възраст, е не е като пубертет но...(има интересна дискусия в "нашите деца", хвърли и едно око).
Има моменти, когато поради ред обстоятелства нервите ми не издържат и ми се иска да се разкращя или ще се взривя, тогава тичам или в моята стая и викам в една възглавница или се затварям в банята под душа, минава ми и после разговаряме.  ПОмисли си дали би крещяла така на колега или съсед?! А и не на последно място мисли за връзката между вас сега, че се задава пубертет! Няма да те съветвам да идеш на фризьор, от което да се почувстваш по-добре, погледни "Как да приучим децата си към дисциплина" на д-р Додсън, има доста идеи как да излезеш от ситуацията.
 Помни ти си Големия човек и по-разумния! Трябват здрави нерви!
Късмет

# 5
  • Мнения: 2 359
  Моето ежедневие е доста напрегнато. Крещя като патка понякога и после ми е много тъпо. Обаче какво толкова искам - само да не ми скачат върху прахосмукачката и да не надвишават законно разрешените децибели, иначе съм много кротък човек.

# 6
  • Мнения: 429
Предпочитам да крещя отколото да удрям. А после ме яд на мен си, но вече е късно. Дано ми "влезе" малко спокойствие в нервна система, че е лошо, много лошо.

# 7
  • Мнения: 2 674
случва се, дааам

# 8
  • Мнения: 3 760
И при мен е така,но аз крещя предимно на баба ми /която може да изкара и най-големия дебил извън релси/....
Точно!  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 2 271
О, да, разбира се, че се случва  и забелязвам, че колкото повече се старая да не става, толкова повече викам Crazy

# 10
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
О, да, разбира се, че се случва  и забелязвам, че колкото повече се старая да не става, толкова повече викам Crazy
О,  и аз така.Ужасно е. Embarassed

# 11
  • Мнения: 165
Spoko i az sam taka Embarassed

# 12
  • Мнения: 354
Ами случва се и то май доста често.

# 13
  • Мнения: 1 639
Изкарвам си  бесовете върху покъщнината  или луд крос в близка местност.

# 14
  • Мнения: 2 550
Точно в момента съм леко бясна  Laughing
Щом се прибрах по това време на денонощието...нещата можеха да загрубеят. Сега няма на кого да викам и утре няма да ми е гузно  Simple Smile newsm78
Музика на макс в колата ми действа отрезвително.

# 15
  • Мнения: 2 495
Всеки път, когато съм ядосана, крещя Tired

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Лелееее как крещях вчерааа...сигурно на Дунав мост са ме чули.

Едното лапе в кухнята- мамо гладна съм, мамо пусни ми филмче на компютъра, мамо вода...
Другото лапе в хола, на столчето си чака да яде и то...или по-скоро не чака, а надава писъци и бърка с ръце в салатата...
Аз търча като луда да налея води, да сипя ядене, филми пускам...и какво става- отварям един горен шкаф да взема салфетки и половин пакет кус-кус пада и се изсипва в току-що извадената тава от фурната с мръвки с лук. Побесняяяяях!  #Cussing out

# 17
Ами да на всеки се случва да избухне в един момент WhistlingИ аз съм така понякога си изпускам нервите  и за най-малкото нещо ThinkingИ почти винаги го отнася дъщеря ми! Tired

# 18
  • Мнения: 793
Ами избухвам в един момент, гадно ми е после ,ама .......................... Confused и крещя само на хора, които ги чувствам близки  Tired

# 19
  • Мнения: 4 053
олеее,да беше само понякога ooooh!
много често на последък и то по големия,ама и той ме влудява прекалено Crossing Arms
сугурно ще ми мине някога Thinking

# 20
  • Мнения: 7 474
Само детето може да ме изкара от релси  Tired и да стигна до викане  ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 462
Контрол, како, контрол!

...цигара-магара тактика...

За душите на нашите деца и степента, в която ги разбираме

# 22
  • Мнения: 695
и аз си крещя по някога smile3514 ама какво толкова човещинка newsm53

# 23
  • Майничка
  • Мнения: 12 628
С годините все по-рядко влизам в класацията "Истерията на българските гласове" (един колега правеше такава на времето и бях на второ място), особено вкъщи. Ако ме хванат бесните почвам да късам на парченца разни листове или се затварям в тоалетната със слушалките и "волумето на мах". Да му мисли, ако някой е на зор! Joy

# 24
  • Мнения: 1 403
Доста 4есто ми се слу4ва напоследък  Embarassed

# 25
  • Мнения: 534
О и още как  smile3511

# 26
  • Мнения: 936
Крещя, и то най-често на голямата като си прави оглушки и ме вбесява. После се ядосвам на себе си, че не трябва да реагирам. Мъжът ми ме заплашва да внимавам как се държа, защото един ден детето като не е малко и беззащитно ще ми го върне. #Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
Крещя я,най-често:Не пипай там! Ела тук! Не!Не!Не! Не гази в локвите!  Не хвърляй топките в пералнята!  Ей такива неща ги казвам в истерясъл тон вече. Joy

# 28
  • Мнения: 3 042
Ами случва се и то май доста често.

и при мен напоследък е така. Tired

# 29
  • Мнения: 6 167
Откакто живея в чужбина - нито веднъж.
Преди - по няколко пъти на ден.
( секса също има значение)

# 30
  • София
  • Мнения: 7 097
Крещя, я  #Cussing out Като усетя, че прекалявам се опитвам да го давам по-кротко  Whistling

# 31
  • Мнения: 467
аа крещя си! smile3514 На детето почти никога( Случвало се е, но се мразих много после smile3518).Предимно с наще си тренираме нервите. А напоследък съм влязла в някаква гадна утрепваческа серия и все се джасвам в нещо и крещя яко....Пред последния път така изкрясках, че горкото дете ревна и хукна да види какво ми има:-(((Миличкото...

# 32
  • Мнения: 8 917
Ако е станало е било изключение - не обичам да ми крещят, както и аз да крещя Stop

# 33
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Рядко........ Rolling Eyes

# 34
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не, не обичам да крещя.
Страшно става, когато заговоря тихо.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 407
Старая се да не крещя, но понякога си изпускам нервите Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 4 473
Крещя. А не искам Sad

# 37
  • Мнения: 4 806
понякога, само понякога Simple Smile

# 38
  • софия
  • Мнения: 376
доста често ми се случва,най вече крещя по детето,но ме изкарва извън нерви #Cussing out

# 39
  • Мнения: 6 315
Изключително рядко. На детето само повишавам тон (пак рядко), ако нещо ме ядоса говоря тихо и сериозно и... действа по-добре от крясъците. Laughing

# 40
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Бебка не е в състояние да ме изкара от равновесие, въпреки че съвсем не е от кротките деца, но какатаааа .... виж там нещата са доста сложни и на моменти губя присъствие на духа. Много ми е трудно да бъда спокойна и уравновесена, когато тя е изпаднала в някое от умопомрачителните си пуберски състояния. Сякаш никога не съм била тийн и аз,трудно се разбираме. newsm78

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Крещя и още как. Особено като ми се насъбере повечко- нали на някъде трябва да избие тази енергия, иначе ще изпуша smile3514

# 42
# 43
  • Мнения: 338
По принцип не съм от кресливите но почна ли да викам ме чува целия квартал smile3514 rotfImbo rotfImbo rotfImbo smile3514

# 44
  • Мнения: 1 800
И аз крещя понякога, не ми харесва, че го правя, но има случаи, когато просто не мога да се овладея и побеснявам.

# 45
  • София
  • Мнения: 4 884
Крещя повече отколкото трябва и много често след това се срамувам от себе си. Явно имам слаб самоконтрол...

# 46
  • Мнения: 412
крещя си,ама постоянно
направо съм като психично болна
мъжът ми все повтаря,че ме хванала МСД-много следродилна депресия, а именно много след като родих ме хванала следродилна депресия

# 47
  • Мнения: 2 161
Не,не крещя.Като съм ядосана говоря тихо и подчертано.

# 48
  • Мнения: 3 248
Сякаш не! Thinking
Може би от време на време повишавам тон, но е рядко! Blush

# 49
  • Мнения: 6 999
Не.От всичко най-много мразя да ми крещят и да ми повишават тон...Следователно самата аз не го правя. Да съм кресвала 4-5 пъти в целия си живот..

# 50
  • Мнения: 5 103
Крещя като ме треснат нервите  Twisted Evil

# 51
  • Мнения: 334
Крещя по децата,знам че не трябва ама те решат ли да си играят с нервите ми няма спиране и аз предпочитам да кресна вместо да ударя. smile3514

# 52
  • Мнения: 2 768
Крещя, ами!... Embarassed Такова чудо си имам в къщи! Мислех си, че първото нещо, което бебето ще каже след като се роди е "КРИСТИНАааааааааааааа"! то така и стана

# 53
  • Мнения: 157
Аз понякога като се ядосам - мълча. Мъжът  ми казва, че било по-лошо (но не крещя!)

# 54
  • Мнения: 990
Винаги съм смятала , че всичко може да се реши с нормален тон , без да е нужно да се крещи, но напоследък нещо не ми се получават нещата с добрия тон  Mr. Green и като креснааааа.........

# 55
  • Мнения: 1 233
Ами крещя.....като ми избият балансите понякога...  Sad

# 56
  • Мнения: 2 255
крещя #Cussing out
ама сериозно работя по въпроса да спра да се държа така като се ядосам Embarassed
и ще се справя-сигурна съм Flutter

# 57
  • Мнения: 321
 Крещя #Cussing out
обаче изключително рядко, надявам се и за напред да е така Wink

# 58
  • Мнения: 711
Почти винаги когато съм нервна КРЕЩЯ!!!

# 59
  • Мнения: 1 284
случва се рядко, но няма как Sick

# 60
  • Мнения: 2 609
Случва се понякога, #Cussing out крещя на мъжа ми най-често, Blush ама като ме изнервя с неговото спокойствие..... Crossing Arms. На малката повиших тон веднъж и то се стресна милото, почувствах се най- ужасната майка Embarassed, повече не мисля да повтарям Heart Eyes

# 61
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Крещя #Cussing out
обаче изключително рядко, надявам се и за напред да е така Wink


 Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 74
Крещя по децата,знам че не трябва ама те решат ли да си играят с нервите ми няма спиране и аз предпочитам да кресна вместо да ударя. smile3514


И аз така .Знам ,че не е най-доброто ,но все нанякъде трябва да избие.

# 63
  • Мнения: 353
ами да, креща, чак прозорците кънтят
не се гордея много с това, но ако го държа в себе си, сигурно ще полудея за нула време. лошото е, че напоследък все на мъж ми се карам, а после ми е гадно и се извинявам

# 64
  • Мнения: 115
Лошото е, че не крещя, а направо съскам, когато ме вбесят. За щастие не е много често.

# 65
  • Мнения: 1 364
Да, и при мен се случва да крещя на дъщеря ми....а после като се замисля детето неправи кой знае какво нередно.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 713
Ами че аз така си говоря.... #Cussing out
То вече на никой не му прави впечатление- отначало свекърите се стряскаха-ама ги дресирах Twisted Evil
А Валето- та той вече не ми обръща внимание Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 2 220
Случва се понякога, #Cussing out крещя на мъжа ми най-често, Blush ама като ме изнервя с неговото спокойствие..... Crossing Arms

И аз, ама се старая да изкореня този недостатък, защото е много гадно!

# 68
  • Мнения: 412
Ами че аз така си говоря.... #Cussing out
То вече на никой не му прави впечатление- отначало свекърите се стряскаха-ама ги дресирах Twisted Evil
А Валето- та той вече не ми обръща внимание Rolling Eyes
Joy

# 69
  • Мнения: 4 754
По-скоро викам

# 70
  • Мнения: 463
понякога крещя, и то как.

а като съм нервна, как само се зъбя на хората по улиците - кой ме прередил на опашка, кой не знам си какво...не е крещене, но и нищо по-добро не е.

# 71
  • Мнения: 1 455
Аз много рядко,но мъжа ми напоследък много крещи и по мен и децата и адски изнервя.

# 72
  • Мнения: 2 000
Доста често  Embarassed

# 73
  • Мнения: 1 187
Де да беше само понякога... Лудите ме гонят в последно време и съм много изнервена.  Rolling Eyes Сигурно ще влизам в пубертета  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт