Открийте TEDI - нектари, сокове и мусове, които зареждат с витамини и добро настроение

  • 16 334
  • 559
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 389
Винаги, когато имаме възможност, ходим сред природата.
Бих му дала сокче от ябълка!

# 361
  • Мнения: 7 284
В момента сме в подножието на Рила и сутрин и вечер си правим разходки в планината . В раницата гледам винаги да има поне един вид сок , най-често това е ябълков.

# 362
  • Мнения: 4 594
Най-вече играе с приятели навън и се разхождаме. Давам му сокче Теди с морков, ябълка и праскова.

# 363
  • Мнения: 954
В парка и сега на морето. Бих дала сокче Теди.

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
Лятната ваканция е време за безгрижно детство на село. За радост имаме две села и децата редуват, ту при едната баба, ту при другата. Разбира се, ходихме и на почивка цялото семейство на нашето черноморие. Прекарахме три незабравими седмици и си починахме наистина добре. Преди броени дни мина и Рожденият им ден. Близнаците ни станаха на 10г. Този техен празник е неизменна част от лятото Simple Smile Мине ли Рожденият им ден, есента чука на вратата и училищния звънец е съвсем близо. До тогава има малко време, в което планираме да направим една семейна екскурзия из красивите ни Родопи. През цялото лято, децата ми обожават да пият сокчетата на Теди: сок от малина, ябълка, морков, зелен лимон Simple Smile

# 365
  • Мнения: 1 729
Ходим на семейни почивки, разходки и екскурзии, опитваме се да компенсираме натоварения ни работен график с време заедно. Зареждаме се от природата в комбинация с полезни сокове.

# 366
  • Мнения: 844
Това лято го прекарва в детската градина и разходки и кратки почивки на места с минерални извори. За енергия и тонус пие сокчета Теди, няма любим вкус, защото харесва всички видове с удоволствие.

# 367
  • Мнения: 1 808
Т. к. за момента работя от вкъщи, ме чака с нетърпение да приключа и да излизаме навън с колелото. Ходим и на почивки с включена детска анимация. Понеже не яде много в жегите бих дала Теди мус.

# 368
  • Мнения: 689
Денем е на детска градина, а вечер играе и реди пъзели.

# 369
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Прекарва времето си в игри навън с приятелчета.Малко планина , море и разходки из горите ( което му е любимо ).
Бих му дала за зареждане всеки един от продуктите на Теди който пожелае.Не обичам насилствените неща.Той доста пие от сокчетата , но както назад в темата писах предпочита този с морков , ябълка и малина.

# 370
  • Мнения: 670
Навън в игри и занимания,каране на колело и скейтборд. Обича всички сокчета Теди плей.Но най -вече с малина комбинацията.

# 371
  • Мнения: 4 868
Игри, спортуване на въздух, използване на максимално витамин д от слънчевите лъчи и разбира се приемане на витамини. Теди ябълка е най-предпочитан от семейството ми

# 372
  • Мнения: 406
И у нас обичаме сандвичи /сирене и кашкавал, кашвал +колбас/ идеално се съчетава със сокче Теди.

Обичаме да се забавляваме в двора на къщата - върху една покривка редим играчките, а любимото ни ТЕДИ е сок Теди плей морков.

Последна редакция: пн, 24 авг 2020, 12:35 от divine_1

# 373
  • Мнения: 630
Прекарват времето навън в игри и забавления. Любимото им сокче е Теди морков.

# 374
  • Мнения: 813
Много играем на двора, а сокчетата на Tedi и с Малина, и с Банан са ни любими.

Общи условия

Активация на акаунт