Къде в Пловдив??? тема - 87

  • 30 007
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 925
Не съм запозната дали има, и ако има къде, от т.нар. контейнери за дрехи на БЧК.
На Кауфланд на Пещерско шосе има. Има също и на Билата на бул. 6-ти септември.

# 76
  • Мнения: X
Момичета, можете ли да ми препоръчате магазин за чаши, където да има избор? (без главната)

Бившият магазин Молдавия срещу Билата на автогара Родопи. Всичко купувам от там. Огромен избор на чаши, чинии, тенджери, абсолютно всякакви посуди + професионално оборудване на кухни за хотели и ресторанти. Просто няма смисъл да си губите времето по другите магазини за такива неща Hands V

А това е списък с контейнерите за дрехи на БЧК по градове - https://www.redcross.bg/files/22937-containers-list-brc-april-2018.pdf

# 77
  • Мнения: 10 712
Дам, те са вносители - централният им склад е в Севлиево Simple Smile Simple Smile
Ето за асортимент да разгледате: http://mira-n.net/index.html

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 13 600
gerda1, др Анета Христова. Кабинета й е на 6.09 срещу Младежка.

# 79
  • Мнения: 1 320
Момичета, можете ли да ми препоръчате магазин за чаши, където да има избор? (без главната)

В Джъмбо -  на добри цени.

# 80
  • plovdiv
  • Мнения: 523
Събирам отзиви за хамали,с разглобяване и сглобяване на мебели,цени,изпълнение ?

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Къде да отида на масаж?

# 82
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 916
Къде да отида на масаж?
Преди години ходех при масажистите, които са на втория етаж на студио "Джофра" - в Кючук Париж. Семейство (мъж и жена) - рехабилитатори са. Ако е нещо здравословно, първо искат да се запознаят със състоянието ти, да видят медицинските документи и тогава казват дали ще те вземат. Мисля, че още работят там, но може и да бъркам.

# 83
  • Мнения: 12 241
Сервиз за радиотехника на "иганският кореком".
Това е Пан Сервиз, Герда е дала насоки, излиза в Гугъл мапс. Правили са ми от ремонт на инженерен калкулатор (два бутона не работеха), дистанционно с неработещо копче за стар модел телевизор, до ремонт на уредба Шарп, на която не работеха двойните касетки (износени ремъци, а държахме да слушаме аудиозаписи, които не искахме да прехвърляме на цифров носител, а само радиото и дисковете. (С пет сменяеми автоматично CD).

По отношение на майстор за съдомиялна, ако още не сте намерили техник, пишете ми ЛС.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 1 365
Някой знае ли къде в Тракия, около пощата има обущар? Изключвам обущаря в блок 148, този, който е до фризьорски салон Наоми, чак на 25 ще работи.

# 85
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 907
Някой знае ли къде в Тракия, около пощата има обущар? Изключвам обущаря в блок 148, този, който е до фризьорски салон Наоми, чак на 25 ще работи.
Не е точно около пощата, но на пазара до Форума има обущар. Не знам дали работи в момента, но по принцип работи, ММ носи обувка за ремонт преди 2 седмици някъде. Намира се някъде из пазарчето, преди беше отзад до паркинга, но май се е преместил навътре, мисля на гърба на дюнери Алекс спомена ММ.

# 86
  • Мнения: 54 935
На пазара има обущар.
Как работи нямам мнение, аз ходя от 10+ години при този в 148 бл.

# 87
  • Мнения: 801
Здравейте, моля ви за съдействие. Трябва да отседна в Пловдив за една вечер. Има събитие от работата ми в петък и няма  как да се прибера до моя град. Необходимо ми е място,  където просто да спя. Знам, че има множектво варианти чрез интернет. Но имам неприятен опит с airbnb, booking и поредица. Бих се радвала, ако имате лични препоръки от място, където сте отсясали или пък близък, който да отдава, да споделите.

# 88
  • Мнения: 230
Някой знае ли къде продават продукти на My forest (прах и омекотител) - по възможност в Кършияка? Преди имаше в DM, но от доста време не съм виждала да предлагат там.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Доколкото знам са ги спрели. Скоро и аз търсих.

Общи условия

Активация на акаунт