ОКТОМВРИйското детенце е вече с изпечено дупенце!

  • 10 038
  • 267
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте момичета.
Мира, добре сте си дошли  bouquet. И хубаво това за работата, аз вече забравих какво е да работиш newsm78.
Джулка, и аз мисля сама да направя питката, ама в събота, че на РД сме от рано, няма да имам време.
Ло, много гадно това. Аз веднъж си изкарах така ума с Наско, намерих го да пие лакочистител. Незнам колко е изпил, дъхът му миришеше два дни на ацетон. Ама нали съм си дърво, не се обадих на док, изчаках, размина се слава Богу.
Зори, аз мисля да съм си в къщи докато малката стане поне на 2. Ама кой знае с тоя заем дето ще теглим, дали няма да трябва и да работя Crazy.
Райчева, а какви са ви мерките, да сравня с нашите, че като гледам ние сме най малки. А колко е главичката сега?
Волтаж, чакаме снимки на новите неща, пердетата може и после Mr. Green, че и аз почвам да се заглеждам, нищо, че още нямаме даже дограма Tired.

# 226
  • Варна, България
  • Мнения: 741
Хелоу!
Ммз, извинявай миличка, че обърках родата, ама нали пиша по памет, та явно нещо е започнала да ми изневерява!  hahaha Та така - Честито бебче на кумата и бременност на приятелката! Май, уцелих, а?!
За разлика от Облачка аз помня дати като слон, на което пък мъжът ми се ядосва като му кажа напр. обади се на еди кой си - има РД, ИД, годишнина. Той, миличкият, нали го няма поне 6-7 месеца в годината и социалните взаимоотношения понякога му куцат.  Embarassed
Мира, честита работа! Е, и това, ако не е късмет- и работа, и деца, че и свеки   Wink наблизо!  Браво!
Аз мисля да остана максималният възможен срок със Самуил вкъщи, ако междувременно не спретнем още едно бебче...  newsm78 Вие, младите работете, а пък ние по-дъртите /дето сме рабоооооотили/ Mr. Green ще си стоим по-дълго у дома с бебчетата!  Майтап!
Зори, браво на теб, а и на Алекс за ентусиазма!/на Алекс много му отива!/ Аз на таквоз нещо не се качвам!
Ло, добре, че с Ема всичко е ок. Наистина много бързо стават белите и трябва да си отваряме очите на 100 и да предвиждаме всяка по-опасна ситуация. Аз се усещам например, че като вървя по улиците и има коли, мислено  предугаждам кой каква простотия, която да ни застрашава може да направи. Това стана след като една мацка ми отнесе гумата на количката. #2gunfire
Танче, скоро ще направя снимки, щото все още има туй-онуй за разчистване. Аз в момента няма да обзавеждам- направих ремонт, тапети и ще преместя кошарата и скрина, останалото пространство ще е за игра. Мебели по-нататък.
Чао  Wink

# 227
  • Мнения: 1 930
 
Мили мами!
Хапнете, пийнете и се почерпете и ме споменУвайте с добро, щото точно преди 1 година се бракувахме с Форката!
 

На който каквото му се ще Wink

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 17:47 от Гея

# 228
  • Мнения: 2 433
Ехее...Гея!!!! HugЧестита ви годишнина!!!!И на тримцата!щото и тримцата бяхте на свадба! Mr. GreenДа сте живи и здрави!Все така влюбени и много късмет, щастие и пари ви пожелавам!
  bouquet

Мами - да се похваля, помните ли един терен дето искахме да си купим във вилната зона???Ама не стигнахме до споразумение тогава със собственика! ThinkingЕ, днес вече го спазарихме!Живот и здраве от понеделник ще ставаме собственици на първият си недвижим имот!!!!!! Mr. Green

# 229
  • Мнения: 5 323
ГЕЯ, ЧЕСТИТA ГОДИШНИНА  newsm38! БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ И МНОГО ВЛЮБЕНИ   Two Hearts !!!

Джулка, честито, ще чакаме почерпка  newsm24!

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 22:19 от valeria1

# 230
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Гея , Честита годишнина! Живи, здрави и мноооого любов и щастие! 
 newsm51

След няколко часа ще почерпиш пак ми се струва , а !?  smile3521


Джулка , честита инвестиция! Със здраве да я ползвате , да отгледаш и внуци в нея!    newsm10

# 231
  • Мнения: 1 209
Хей Гея!
Честита ви годишнина!!! Да сте живи, здрави и винаги влюбени. Много щастие и в много мангизи да се въргаляте с Форката!!!

# 232
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
                  
 
                                           
                                                 Честит Рожден Ден , Гея !!!
           
                 С пожелания за всичко най-добро и весело изкарване на празника!

 
 
                                              bdbaloni          bdbaloni
                   
         

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 00:27 от babka_jabka

# 233
  • София
  • Мнения: 4 578
 newsm51Светле, честита годишнина и честит рожден ден! Желая ти много здраве и любов..
 newsm19
Джули, честита придобивка Hands Clap.

# 234
  • Мнения: 2 270
здравейте момичета

честит рожден ден ГЕЯ [/b] [/size]

честито и на всички рожденници на патерици

честито на Тея за първия учебен ден
в нашето семейство първия учебен дене повод за празнуване- на каката/все още/и причина да си оскубе косите от яд- на баткото

ДЖУЛКА честито и на вас /това е чудесен повод да почерпиш/ smile3534

не съм писала отдавна,защото много задачки ми се насъбраха напоследък/двама ученика,бебе и нова работа/Тони трябваше да го дам на ясла,но се оказа ,че на нашата ясла правят ремонт и няма да приемат деца до нова година.Така,че ще почакам.За първи път аз не съм готова да се разделя с детето.Иначе Тони е контактен не плаче от никой,когато има деца покрай него мен ме забравя.Той е готов и знам,че ще му хареса,но на мен ми е гадно.

Джулка и аз не мога да правя питка и даже се чудих дали да не му поръчам готова/тук правят специални питки за прощъпулник/Аз ще му я търкулна на рожденния ден,когато всички ще са в къщи Shocked защото трудно се събираме иначе newsm62

иначе Тони ще става техник-музикант ,от няколко дни се разхожда с една блокфлейта в уста и си свири
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=14452&AlbumId=6771 … p;PhotoId=3136341
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=14452&AlbumId=6771 … p;PhotoId=3136339

опа някой се събуди и ме вика

# 235
  • София
  • Мнения: 1 320
Гея, Честита годишнина и на 100 годишнина пак да ни почерпиш  Crazy Честит рожден ден!!! Да си винаги усмихната, щастлива, много обичана и здрава!  Hug

Здравейте, нямам много време, но от дълго време искам да ви покажа снимки на нашето кутре

А ето и снимки от първия подарък на Краско за рождения ден - подарък
пак подаръка
и пак подаръка

# 236
  • Варна, България
  • Мнения: 741
Еееееееей, Гея, Честит рожден ден и честита годишнина! Бъди все така весела, щура, емоционална и много щастлива с двамата мъже! Весел празник!


Р-ка, много готин подарък!  Wink
Ани, страхотни снимки! Много ви се радвам на хубавото семейство!  Heart Eyes
Джулка, честита придобивка!
Чао. Днес ще ходя у свекърите, че свекър ми се е върнал от кораба за 1 ден и иска очна ставка с дребния.

# 237
  • Мнения: 212
ГЕЯ, МНОГО ХУБАВИ ПОВОДИ ЗА ПРАЗНУВАНЕ! ЧЕСТИТО!!! МНОГО УСМИВКИ И МНОООГО ГОДИНИ ДА ГИ ПРАЗНУВАТЕ ЗАЕДНО С ФОРИ!

Аз току-що приспах Невенището и сега ще се стягам за утрешната сватба. Ще си отделя 1 час за женски разкрасителни процедури, а после ако е спрял дъжда ще скоча до сестра ми да ми направи маникюр.  Mr. Green Тя от днес отваря във фризьорския салон на зълва ми и се надявам да й потръгне  Praynig

Другото, което правя е, че съм измадила всички мънички бебешорски дрешки на дребната и отбирам по-момчешките. Моя приятелка, която пише в Октомврийки 2006 може всеки момент да роди и аз съм й обещала помпата ми за кърма и дрешки. Направо нямам ърпение, така съм се разчувствала, че ми иде веднага и на момента пак да забременея. Е, надявам се и да ме подмине бързо това настроение, че...
Така. Не мога да се включа по актуалните теми, защото направо ми се е запалила главата - багажи, дрехи...  Ние нощес към 2-3 часа ще тръгваме, че да може Илия да поспи няколко часа тук и утре сутринта - няколко часа и в Бургас преди сватбата.
Невена остава на отглеждане със свеки, надявам се да се оправят двете, че досега не са се гледали. Написала съм списък с менюто й, какво НЕ трябва да яде и т.н. Малко ми е притеснено, но просто няма начин, не ми се ще да я мъкнем хиляда км. да три дни, да сменя и климата и обстановката.
Айде, изчезвам да оправям багажите, ще ви разказвам в понеделник за последната за тази година сватба от нашия сезон  Joy

# 238
  • София
  • Мнения: 4 578
Миринда, леко раждане на приятелката ти. И успех на сестра ти. Ако няма време за маникюра ти, ела до нас newsm68 Mr. Green.

# 239
  • Мнения: 1 934
Здравейте и от нас!

Честит рожден ден на всички малки рожденици Много весело и щастливо детство им пожелавам.


Честито и на всички големи рожденици.Бъдете все така весели и много много влюбени и ща сливи.


Гея,честита годишнина и честит рожден ден много много любов и щастие.

Ние сме добре но нямам време за нищо едвам успявам да свърша домакинската работа докато малкия спи през деня.
Иначе постоянно иска да е в движение и да съм до него. Миналия месец го кръстихме но не съм качила снимки даже.Церемонията толкова на бързо я извърши попа че даже и не можа да разбере детето какво става.
Имаме си две зъбчета 1 от долу и 1 от горе и другите две са наболи но още не са се показали.Пуска се да ходи сам но аз него оставям много много че много ме е страх,в къщи пода е теракота и ако падне ще си счупи главичката сигурно.

Скоро и аз ще се присъединявам към работещите мами,вече започнаха да ми се обаждат да се връщам на работа,и нали си ми плащат все още почти щялата заплата нямам голям избор трябва да се връщам. Митко ще го гледа мама. Мисля да и прехвърля майчинството та и това трябва да проверя как става ...та  ако имате такава информация много ще съм ви благодарна.

Чао че се надава плач вече.

Общи условия

Активация на акаунт