ОКТОМВРИйското детенце е вече с изпечено дупенце!

  • 10 031
  • 267
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 391
ГЕЯ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!  bouquet
Много щастие и любов!

Бебче и аз съм прехвърлила моето майчинство, мисля, че се попълва декларация, която е за работодателя на бабата. Вече не помня точно, но счетоводителите знаят и ще ви дадат документите, които се попълват.

# 241
  • Мнения: 5 319
  bdbaloni ГЕЯ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  bdbaloni! МНОГО ЩАСТИЕ И ЗДРАВЕ  baloni!

Ани, мъника е много сладък! Пък на плажа е още по-интересен  Heart Eyes!
Ер-ка, честито ви придобивка! Време е да се изкара първата книжка на октомврийче  Joy!

# 242
  • Мнения: 5 319
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ  bg!

  newsm59 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, BUBS  newsm59! БЪДИ ЩАСТЛИВА И ВИНАГИ ВЛЮБЕНА  newsm51!

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 18:22 от valeria1

# 243
  • Варна, България
  • Мнения: 739
Ей, вярно, че си имаме още една рожденичка!
 
Бубс, hbday! Бъди здрава и много обичана! baloni

Лека вечер!

# 244
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
                             bdbaloni            bdbaloni


                                   Честит Рожден Ден на Симеон на мама wasp!!!

            Да е жив и здрав , много послушен и да радва мама и тати!


       

     

Последна редакция: сб, 23 сеп 2006, 00:22 от babka_jabka

# 245
  • Мнения: 5 319
  bdbaloni ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСНАЛОТО БЕБЧЕ СИМЕОН  bdbaloni !                        baloni БЪДИ ЩАСТЛИВО, ЗДРАВО И МНОГО ОБИЧАНО ДЕТЕНЦЕ  baloni !

                                                                                                         

# 246
  • София
  • Мнения: 4 578
Бубс, честит рожден ден на патерици. newsm51
 newsm38 Wasp, да честитиш РД на Мони и от нас. Много късмет и здраве, и весело детство. newsm19.
Е, момичета, започват всеки ден рождени дни, а? А миналата година по това време, повечето бяхме още бременни. И как бързо мина цяла година.... Hug

# 247
  • Варна, България
  • Мнения: 739

 newsm59
Честит, първи рожден ден на Симеон  newsm38 ! Бъди здраво, весело и любознателно дете! Много весел празник!

Наистина как бързо лети времето с нашите сладурчета! Много целувки на всички дечица! Вчера влязох при Октомврийки 2006 и с трепет си спомних за миналата година. Обичам ви!  love001

# 248
  • Мнения: 2 433
Честит първи рожден ден на Симеон на Уасп!!! smile3525 Да е жив и здрав!!!Много щастлив!!от късмет да не се отърва цял живот!!!!
Весело изкарване на празника!!!!
Честит рожден ден на Гея и Бубс!!!!- макар и на патерица...  bouquet

# 249
  • Мнения: 268
Здравейте момичета,

Аз уж обещах ,че ще пиша редовно Embarassed,но като се замисля май никак не съм си изпълнила обещанието.
Направо не знам как имате време  Crazy?!Аз все тичам и върша хиляди неща наведнъж и накрая на деня все едно нищо не съм правила.Това домакинската работа е много неблагодарна.
Забравих да си се похваля че вече сме с 5 зъба tooth.Жорето докато си беше като зайче,само с 2 зъбчета долу и наведнъж започнаха на никнат 4-те горни.Трите вече се показаха ,а четвъртият всеки момент ще прореже венеца.
Вече се катерим без проблеми по стълбите  за ужас на мама  PraynigЗнае от къде се спира компютъра и телевизора и точно в най-интересният момент те изненадва Whistling
Иначе още не можем да ходим на собствен ход.Само за ръчичка или пълзейки Wink
Честит рожден ден на Гея и Бубс!!!Бъдете много обичани и щастливи със своите семейства. smile3525 smile3525
Честит първи рожден ден на Симеон newsm38 Да порасне едно голямо и послушно дете!!!

# 250
  • Мнения: 8
Ехоооо!Мили момичета!Надявам се ме помните.....и не сте ни забравили съвсем с Али.
Най- накрая се завърнахме от скитня по морето и малко из Бг (Шумен-мн набързо), та вече сме си в къщи на родна софийска територия от миналата неделя вечер.
Иначе сме добре, здрави и прекрасно прекарали ваканцията, но мн задачки имах тази седмица(включително и консултация- 9300г и 74 см, боцнаха ни и за кръвните изследвания), та затова чак сега пиша няколко реда.А дзвера не ми дава и минутка свободно време,,,
Да се накарам също и на Мирамакс и Ивон, че не ми се обадиха на морето, като най- ясно(като Мириндичка) бях написала къде съм по морето - в Черноморец(по- точно вилната му зона Червенка до к-г Градина и си бях оставила координатите!!!??Абе ние приятелчета ли сме, или....ааа!!!Еее, олекна ми като ви се накарах!!
Честито и на всички малки, големи и още по- големи , които са имали повод за празнуване през времето, което ме нямаше!!Пожелавам им всичко най- хубаво и прекрасно от сърце!!!
Зори- снимките на адашчето са супер- ездата е една от моите страсти в живота.Едно време в гимназията мн се занимавах с този спорт(главно обездка, по малко прескачане на препятствия) на конната база Хан Аспарух(тя не е мн далече от нас), както и в киноцентъра конете за снимки - разходки по Витоша...Ех ,мн хубави спомени ми върна!!!
Снимков подробен материал по- късничко , като кача снимките!!!Както и по- подробно писане за нас, че трябва да ядеме вече!
целувам ви !!!

# 251
  • Мнения: 2 433
Грейпфрутче Hugдобре сте се завърнали
Смайли Танче - тъкмо тези дне се зачудих какво става с вас newsm78 и на вас добре дошли Mr. Green
Момичета....аз набързо да ви питам само...
С какво са обути в къщи чаветата??? Mr. GreenНие сме с едни платнени сандалки уж с гумени топчета на подметката, ама на теракота "танцуваме" Пък с обувки се чудех newsm78 ама няма ли ад ни се потят и спарват крачетата????
Днес тати най накрая монтира предпазната решетка. Сега Яни няма достъп зад бара, където са фурните и чиниите...
Сега ще се опитам да ви кача едно клипче да видите как хубаво ходим...ака разбира се успея да го направя!!!! Mr. Green
Неуспях...ако някой знае как се качва клип мола да ме светне. Ето една снимка само. Размазана е ама понеже е в движение
http://bgphoto.net/photos/2384/o632946479357187500.jpg

Последна редакция: сб, 23 сеп 2006, 22:45 от JuliS

# 252
  • София
  • Мнения: 1 254
Здравейте и от мен...
Много отдавна не съм писала и ми е домъчняло за вас, защото не съм и чела...
Причината за това е, че напуснах таткото на Ивчо... Просто нямах настроение да ви чета и да пиша...
Сега съм много по-добре от преди. По-спокойна съм. Върнах се при мама и татко. Тук е малка лудница, но скоро ще направим разместване и с Ивчо ще си имаме стая. Имах нужда да споделя с вас това, защото вие сте били до мен в най-хубавите ми дни и ви чувствам близки...
Иначе Ивката е добре, от 2-3 дни най-накрая почна да лази малко... Даже изведнъж почна да се изправя на крака, при положение, че до скоро вобще не можеше да си задържи тежкото дупе. Сега се изправя и глупачето, даже се  пуска да стои прав без да се държи, но след 3-4 секунди полита на някъде.
Като заговорих за тежко дупе, да спомена, че на последната консултация на 10 месеца Иво достигна завидните 13,500кг... Вече нямам кръст, гръб, ръце... Не знам защо толкова качва... това е някаква мистерия, паранормално явление...  newsm78 След някой и друг месец сигурно аз ще седя в него докато суче, а не той в мен  Laughing
Искам да честитя на всички рожденници, които съм пропуснала. Знам че има и доста проходили октомврийчета, макар и да не знам кои са  Embarassed На тях им пожелавам все по вода да им върви и да имат много късмет в живота си.
Много се радвам, че споделих с вас за ситуацията при нас... Сега ви пожелавам лека нощ и ви пускам една снимка на Иво да го видите как е подстриган и колко е пораснал Simple Smile

# 253
  • Мнения: 378
Здравейте момичета,

аз пак съм назад малко затова със закъснение:

Честито Рожден ден на Гея и Форката - много щастливи мигове заедно пожелавам

Честит Рожден ден и на Бубс- да си все усмихната и радостна

Честит Рожден ден и на малкият едногодишен Симеон - да радва мама и тати по много и да слушка повече!!!

Мандаринката - това не е лесна крачка, така че е разбираемо че не си писала. Важното е тии Ивчо да сте добре, пък ние сме с теб - и те прегръщаме!  Hug

Грейпфрутче - много ми се искаше и аз от поотдавна да съм се занимавала с ездата- ама и сега не е късно - дори днес успях да се докопам да поязда малко - въпреки че беше хлъзгаво и ту започваше да ръми, ту спираше- ама луда глава - спирка няма Wink
ако ти се разказва повече за товите подвизи и прочие около ездата , обездката и т.н - аз съм готова винаги да слушам  Simple Smile

А пък ние за утре сме се подготвили за празненство - ако някой иска идеи за играчки - мога да ви пратя снимков материал и да ви подшушна какво се купи на нашият господин от дядовци и баби след празненството Simple Smile

айде сега целувки и лека нощ от нас с Алек

# 254
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
                                 
                                       

                                 


                   Честит Рожден Ден  Валерия на мама Таня!!!
     Танче, да ти е жива и здрава и много да ви радва! Весело и безгрижно детство!!!
                Весело изкарване на празника!




                                   


                              Честит Рожден Ден на Йоана на мама megan@!!!
                Жива, здрава и щастлива!!!  Весело изкарване!




                         


                          Честит Рожден Ден на Алекс на мама zoroto!!!
        Да е жив и здрав, весел и щастлив!!! Много да радва мама и тати!!!
                                          Весел празник!

Общи условия

Активация на акаунт