ОКТОМВРИйското детенце е вече с изпечено дупенце!

  • 10 028
  • 267
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 378
Здравейте пак,

Аз да почерпя виртуално за моят малък едногодишен малчуган - да ви е сладко и да ни се радвате!


Да е честито и на малките Йони и Валерия - да са много умни и хубави мацки!Честито и на техните мами - много да се радват на малките хубавици!

Целувки!

Последна редакция: нд, 24 сеп 2006, 00:43 от zoroto

# 256
  • Мнения: 2 282
Милички Зори, Меги и Таня, да са ви честити сладките септемврийски октомврийчета! Много щастливи, много весели, много спокойни, много щури... абе по-по-най! 

А на Преско и Мони им остава още точно месец до празника, и на тях и мамите - честито, сигурно вече обмисляте големия празник  Simple Smile

Зори, аз съм от тия, дето наистина имат нужда от идеи за подаръци за 1вия РД, така че ще очакваме включване, и не само от теб.
Ей толкова ми стана драго, че се включиха мами, които не бях чела отдавна....
Грейпфуртче, твойта и мойта щерка май от едно време си се движат еднакво високи и широки Simple Smile (нали ми е слабост адашчето, та ми прави впечатление). И правилно им се караш на момите - на мен едни от най-хубавите спомени от почивката са тези от времето, изкарано с Мириндата и Джулката!
Мандаринка, направо ме заболя сърцето... какво ли ти е на теб. Поне знаеш, че можеш да споделиш с нас и не си сама. С труд си върнах ентусиазма да пиша. Ама не е честно, къде е обещаната снимка? Или Ивчо не се е събрал на нея?
Джулка, и аз имам същия проблем с обуването у нас. Щерката е или със сандалки и чорапи (демек като навън), или боса. И едното ми се струва запарващо, а за другото вече е студено. Но наистина най-добрия вариант ми се стврува именно сандали с чорапи, или онези чорапки, дето ги продават по скъпите магазини, с гума отдолу (ама не няколко гумени точки, а нещо като мини подметчица).
Най-сетне и мойта маймуна се пусна вчера да ходи. 3-4 пъти. При това първия път - към комшийката  Mr. Green Абе хиля се, ама не ми беше много смешно  Mr. Green към мен само на 4 крака идваше. Ще видим днеска ще затвърждаваме ли, или ходенето е било под влияние на лудницата от 4 малки деца, вършеещи на воля.

# 257
  • София
  • Мнения: 4 578
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЙОАНА И АЛЕКС. МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО И МНОГО ЛЮБОВ.
Благодаря ви момичета за поздравленията  bouquet.

# 258
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКС, ЙОНИ И ВАЛ!!!!!!!!!
ДА СА МНОГО ЗДРАВИ И ВЕСЕЛИ ДЕЧИЦА!!!!!!
ЦЕЛУВАМ ВИ И ВИ ЖЕЛАЯ ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!!!!

# 259
  • Мнения: 7 803
4естит рожден ден   bouquet на малките и големи рожденници

# 260
  • Мнения: 832
Благодаря на всички за пожеланията за рождения ми ден.
Честит рожден ден на всички малки сладури. Да са живи и здрави и много щастливи.

# 261
  • Мнения: 2 433
Честит рожден ден На Йони, Валерия и Алекс!!!!!!Да са ви живи и здрави мили майчета Меги, Таня и Зори!!!!Весел празник ви пожелавам!!!!!

Аля честити краченца на Ели!!!! След седмица ще обикаля цялата къща. А не се сърди че не е тръгнала към теб. Яни се пусна за да избяга от мен. Пък ей ни вече с две аркади на веждите!!!!Такова бягане пада из къщи. И завои вече взима.
Мандаринка - трудно и важно решение си взела!Поздравявам те за куража!Не всеки би го направил!!!!Вярвам че сега ще си по-спокойна и щастлива!Целувки на малкият голям Ивчо!!!!!
Дринка - айде  пак мина и тази събота ooooh! Лелеееее...колко ти се насъбра Mr. Green
Ние сме със запушен нос от нощес. Ама много дъжд и студ бре хора!!!!!Ще вадя юрганите - ясно то!!!!! Mr. Green

# 262
  • Мнения: 1 209
Честит Рожден Ден на големите сладури АЛЕКС, ЙОНИ И ВАЛ!!!

 newsm51
Пожелавам ви да бъдат много зрави и усмихнати дечица!!!
Весело изкарване на празника!!!

# 263
  • Мнения: 268
  uraЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЙОНИ,ВАЛЕРИЯ И АЛЕКС newsm59  uraНека бъдат едни весели и щастливи мъници ,които да радват мама и тати!!!

Джулка,аз съм изтървала момента на прохождането на Яни.Да ти е жив и здрав големият -малък мъж.Последните ще бъдат първи,са казали хората.И сега като гледам това се потвърждава и на дела.
Ох,за запушеното носле много ме е жал..И ние сме храмави,но добре че всички отшумява.Иначе не можеше да спи спокойно и се будеше на всеки час.
Иначе в къщи сме по чорапки.Но тук все още е меко времето ,а и в нас навсякъде е с мокет.Но когато сме на вън слагаме обувки.До преди седмица бяхме със сандалки.Ако беше по-хладно слагаме чорапки,ако не -на босо краче.Но вече не е подходящо за тях.
Облаче,честито ви прохождане и на Ели newsm56 smile3539Все по-смело да стъпва от ден на ден  bouquet
Грейпфутче,добре дошли HugРадвам се че добре сте отпучинали.
Мандаринчо,важно е вие с Ивчо да сте добре и да сте спокойни.Всичко останало ще се нареди.Неприятно е че сте се разделили,но понякога и това се случва и е за добро.Мисли позитивно и знай ,че ние сме насреща Hug Hug Hug

# 264
  • Мнения: 2 494
Момичета, благодаря ви за пожеланията!!!!
Ние изкарахме прекрасен детски рожден ден с няколко дечица и майките им  Mr. Green , а довечера семейно ще отпразнуваме събитието!!!
Йони получи разкошни подаръци!!!
Сега Йоничка спи, а мама(моята майка) прави питка-ще правим прощъпулник!!! Вече и Йони проходи!!!
Тортата-барби и рожденничката-барби, и двете в розово бяха страхотни!!!

ЧРД на патерички на Гея(тя си получи поздравленията на време де, ама по телефона)!!!!!!!!!
Честито 1 годинка на Валерия и Алекс!!!
И от вчера честито на Симеон!!

# 265
  • София
  • Мнения: 1 320
                                     


Честит първи рожден ден на Валчето, на Йони и на Алекс!!! Да са Ви живи и здрави и мноооого да Ви радват!!!

# 266
  • София
  • Мнения: 1 320
Ето и новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=129275.0

# 267

Общи условия

Активация на акаунт