Кой кога е родил?

  • 5 627
  • 203
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622

 
 В понеделник. Аз знам че в понеделник май бяха умните хора, а в четвъртък красивите, но може и да бъркам. Бях срещала някъде тази информация, но естествено съм я забравила  Wink

# 16
  • Мнения: 765
В събота.
Според народните поверия, родените в събота имат свръхестествената способност да виждат и разпознават злосторните демонични сили. Вярва се, че в къщите на тези хора тези същества не могат да влязат и пакостят. 
А и ние чесънец доста похапваме...  Blush
Аз съм родена в събота ...и чесънче обичам , някак с други очи погледнах на себе си след тази информация...Благодаря ти , за което  Grinning

# 17
  • Мнения: 5 140

И ние. Peace
Помня като, че ли беше вчера.

# 18
  • Мнения: 6 155
Проверих - вторник е било  Simple Smile

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Събота. В понеделник гинеколожката каза, че до края на седмицата може и да родя.
Във вторник обявих, че ще раждам събота и ме погледнаха малко като да съм луда (нормално раждане, не планово секцио). Обаче така си стана Simple Smile Четвъртък ми падна тапата, събота родих.

# 20
  • Мнения: 648
   Родих във вторник Heart Eyes

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сряда и събота (има ли друго планово секцио през уикенда?).

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
В събота рано сутринта.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 828
В събота.
Според народните поверия, родените в събота имат свръхестествената способност да виждат и разпознават злосторните демонични сили. Вярва се, че в къщите на тези хора тези същества не могат да влязат и пакостят. 
А и ние чесънец доста похапваме...  Blush

Не го знаех това, и аз в събота родих Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 391
В неделя.Тогава мързеливци ли се раждат? Rolling Eyes

# 25
Първата във Вторник Peace

# 26
  • Мнения: 2 116
Четвъртък!  Peace

# 27
  • Мнения: 2 910
Родих във вторник.

# 28
  • Мнения: 6 164
В неделя, че и Цветница даже! Grinning

А неделя се счита за Божи Ден и родените тогава имали повече късмет от родените в други дни.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт