2021 Февруарски Мами Тема II

  • 35 762
  • 744
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 046
Здравейте, мамите от Пловдив, може ли да ми предложите добър доктор за ФМ ? Благодаря Ви предварително 😊
Борис Стоилов посетих аз за първата фетална и второта отново ще ми бъде при него. Лично аз съм много доволна.

И аз ходих при него на първа фетална и съм меко казано очарована. Отношение, професионализъм на ниво.
И понеже не съм се представяла в темата Simple Smile Здравейте Simple Smile надничам от доста време, но не ми беше до писане, че до скоро ми беше лошо. Термина ми е за 25.02, чакаме момиченце според д-р Стоилов 🥰 втора бременност ми е, каката е на 1.10г.
Приятна вечер
И моят е на 25 . Нормално или секцио?

# 541
  • Мнения: 2 883
Надявам се и този път да родя естествено Simple Smile но докато този момент не настъпи няма как да знам 😁 за сега нямам предпоставки за секцио. Ти?

# 542
  • Мнения: 12

Здравейте, мамите от Пловдив, може ли да ми предложите добър доктор за ФМ ? Благодаря Ви предварително 😊
Борис Стоилов посетих аз за първата фетална и второта отново ще ми бъде при него. Лично аз съм много доволна.

И аз ходих при него на първа фетална и съм меко казано очарована. Отношение, професионализъм на ниво.
И понеже не съм се представяла в темата Simple Smile Здравейте Simple Smile надничам от доста време, но не ми беше до писане, че до скоро ми беше лошо. Термина ми е за 25.02, чакаме момиченце според д-р Стоилов 🥰 втора бременност ми е, каката е на 1.10г.
Приятна вечер

Благодаря ви, доста положителни отзиви има от д-р Б.Стоилов. Мисля да си запазя час при него 😊

# 543
  • Мнения: 1 046
Надявам се и този път да родя естествено Simple Smile но докато този момент не настъпи няма как да знам 😁 за сега нямам предпоставки за секцио. Ти?
Аз заради проблемите със сърцето .

# 544
  • Мнения: 45
Здравейте! 20 г.с.,очаквам момиченце! 💖
Не знам тук ли трябва да задам въпроса си, за първи път пиша тук и не съм на ясно със сайта, за което се извинявам!
Някоя мама запозната ли е в Плевен има ли начин, къде, как се случва съхранение на стволови клетки от пъпната връв?
Благодаря 🎀!

# 545
  • Мнения: 444
Здравейте! 20 г.с.,очаквам момиченце! 💖
Не знам тук ли трябва да задам въпроса си, за първи път пиша тук и не съм на ясно със сайта, за което се извинявам!
Някоя мама запозната ли е в Плевен има ли начин, къде, как се случва съхранение на стволови клетки от пъпната връв?
Благодаря 🎀!

Добре дошла!

Мисля, че града няма значение. Организацията обикновено я поемат служителите на тъканната банка, която си избрала да използваш. Някои изпращат човек на място, на който се осигурява достъп, други изпращат комплект за първоначално съхранение, който се предава на лекаря или акушерката и после се връща на даден адрес.

# 546
  • Мнения: 93
Д-р Даскалов. Останах изключително доволна от отношението му и на целия екип, който провежда прегледа.

Здравейте, мамите от Пловдив, може ли да ми предложите добър доктор за ФМ ? Благодаря Ви предварително 😊

# 547
  • Мнения: 45
Здравейте! Отново съм аз 😁... Когато лягам по гръб (дори за секунда) и понякога на една страна се случва, корема ми се втвърдява, не целия само част от него. Със смяна на позата в легнало положение не се променя, а когато стана. Това бебето ли е или т.нар. подготвителни контракции, някой има ли предположение? Малко се страхувам... Благодаря 🎀!

# 548
  • Мнения: 444
Здравейте! Отново съм аз 😁... Когато лягам по гръб (дори за секунда) и понякога на една страна се случва, корема ми се втвърдява, не целия само част от него. Със смяна на позата в легнало положение не се променя, а когато стана. Това бебето ли е или т.нар. подготвителни контракции, някой има ли предположение? Малко се страхувам... Благодаря 🎀!

Отново съм аз Grinning Вероятно са контракции, които ако не са болезнени обикновено не са опасни. Звънни на доктора и му го опиши, може би ще ти изпише магнезий без да се налага да ходиш до кабинета. 🎀

# 549
  • Мнения: 45
Благодаря, аз приемам Биолектра,, Магнезий 365 по едно на ден, но явно ще го увеличат! Хубав и спорен ден!

# 550
  • Мнения: 136
Аз приемах до сега магнерот 500 мг 3х1
От днес съм на 3х2, че вчера имах болки ниско долу.

 
Благодаря, аз приемам Биолектра,, Магнезий 365 по едно на ден, но явно ще го увеличат! Хубав и спорен ден!

# 551
  • Мнения: 45
Теди, и аз имам леки пробождания ниско долу, доста се притеснявам.... Иначе ми изписа Но - шпа - 3х1т., бусколизин - 3х1т., алеракт - 2х1 и магнезий - 1 дн.
Надявам се да няма проблеми! Успех и късмет!

# 552
  • Мнения: 127
Здравейте, къде бяхте на фетална морфология или накъде сте се насочили? Събирам мнения и препоръки за място и седмица. От едно място ми казват, че е най добре 20-21 г.с., а от друго 22-24 г.с.

# 553
  • София
  • Мнения: 6 015
Аз ходя в болница Надежда при доктор Михова и съм много доволна, обяснява много подробно и без да съм я питала, а на въпросите отговаря изчерпателно.

# 554
  • Мнения: 1 844
Аз ходих във Фемина. Доволна съм, обясняваше всичко лекарката. Ходих 21 седмица, моята лекарка ми каза да ида 21-22. 120лв струваше.

Общи условия

Активация на акаунт