С какво ви дразнят мъжете /тема №5/

  • 43 730
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 473
Дааа, и аз съм същия борсук..))
А той - всичко иска да си споделя и обсъжда с мен..))
И другото, което ме влудява - е свръх обгрижването. Ако кажа - купи ми малко череши, ще дойде с цяла щайга + пъпеш и диня. Искам да ми донесе една салата, той носи щайга салати, домати и тн..😅

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 15 658
Моят току-що ми прати меме с думата "вишист", изредена заедно с други неправилно написани. Аз му викам, какъв е проблемът точно с тази дума? И той ми излезе с аргумента, че се пишело "висшист"! Аз тази дума по друг начин освен "вишист" не съм я виждала написана никога и му казах, че "висшист" не ми харесва и не го възприемам. Да не говорим, че е и трудно за произнасяне. А той посмя да спори с мен! Аз му викам, добре де, ами "вишестоящ"? Той ми разправя в отговор, че от 2012 година била отпаднала формата от речника! Все едно съм готова да се впечатля от мнението на хора, според които трябва да се пише "напът" вместо "на път"! Какво да ви кажа, не беше такъв като се взехме!
Този пост сериозен ли е? Ако е, аз съм без думи...

И другото, което ме влудява - е свръх обгрижването. Ако кажа - купи ми малко череши, ще дойде с цяла щайга + пъпеш и диня. Искам да ми донесе една салата, той носи щайга салати, домати и тн..😅

Алоу, тук е за оплаквания – хвалбите са в друга тема. Bowtie

# 47
  • Мнения: 1 134
И аз съм без думи. 😂
Другият път не спори с мъжа си за неграмотността си, а го послушай и обърни внимание. ✌

# 48
  • София
  • Мнения: 39 161
Абе и аз не обичам да говоря много. Примерно дъщеря ми ме подлудява с непрекъснато бърборене. Обаче мм и той ме изнервя с това мълчание за сериозни проблеми. Въобще не е склонен към диалог за решаване на проблеми. Мъти нещо, мъти го с месеци и накрая ми го сервира и трябва да го приема без обсъждане.

# 49
  • Мнения: 5 832
И аз съм без думи. 😂
Другият път не спори с мъжа си за неграмотността си, а го послушай и обърни внимание. ✌
Има едно нещо, наречено ирония и за съжаление някои хора не умеят да я улавят. Поради тази си неспособност, накрая те се оказват в смешна ситуация.

# 50
  • Мнения: 12 473
Черно коте, мен ме влудява наистина. Защото никога не се изяжда и хвърлям храна. Което е супер разхищение на фона на световен глад и тн.
Преди поне кучето доизяждаше редовно, но сега няма на кого.

# 51
  • Мнения: 3 865

Явно кой каквото няма това иска. С две думи - няма угодия. Sweat Smile
Просто сме различни в някои отношения и явно затова ме дразни. Той е приказлив, обича всичко да си споделя, дори и най-незначителните неща, може да реши сам, но не, трябва да го обсъди с мен задължително, колкото и незначително решение да е. Още с отварянето на очите почва да бърбори и това ме вади от равновесие. Аз съм малко бурсук, често имам нужда да няма никой около мен, никой да не ми говори, да си стоя сама в тишина, сутрин мразя да ми говорят, не обичам да обсъждам неща в подробности, особено маловажни, то и важните не обичам де, ама се налага. Ама какво да го правя, такъв си е, тва да са му кусурите, че като знам какви изроди има, това си е направо дребна работа. Но ако ми легне вкъщи като бременна булка и не пипва нищо, няма да го изтрая и ден.

на същото подлагам мъжа ми - с отварянето на очи, даже преди да съм ги отворила  почвам да му дърдоря. А той мълчи и се прави, че слуша, но го усещам че не чува.

Черно коте, мен ме влудява наистина. Защото никога не се изяжда и хвърлям храна. Което е супер разхищение на фона на световен глад и тн.
Преди поне кучето доизяждаше редовно, но сега няма на кого.

вземи си кокошки - ядат всичко, даже и леко развалено. И за разлика от кученцето снасят яйчица. Само веднъж седмично им ринеш курешките и разбира водица и зърно. Много ме облекчиха - преди всичко аз изяждах да се на хвърли

# 52
  • Мнения: 17 416
Angel, помисли си - дали не е по-добре да ти носи половината от заявеното, щото ти така и така няма да ядеш много. Аз съм мерси на такава “грижа”.
Кога ще имаме пари е много хубав въпрос за стопляне на отношения. Wink

# 53
  • Мнения: 693
[quote author=Ghibli link

Второто, разбира се!
И както казах, не го приемам за грешка, защото от хора, които налагат да се пише "напът", акъл не приемам!

Постът ми беше написан с ирония, ако не е станало ясно Stuck Out Tongue Winking Eye



@Не се сърди, човече: по мое време "на път" се пишеше единствено разделено и по тази причина слятото изписване за мен е новоизмислена глупост, която няма да приема до края на живота си, пък ако щат да ме обвиняват в неграмотност.

И точно това му разправям, че "вишестоящ" преди 2012 си е било правилно изписване!
[/quote]

"На път" и "напът" се използват в различен смисъл: Когато пътуваш и буквално си НА ПЪТ, се пише отделно. А когато си НАПЪТ да предприемеш нещо, напът си да сгрешиш и т.н., тогава е слято.

# 54
  • Мнения: X
Пък аз се оплаквам от моя, че все търси комуникация с мен за всичко и се счупва от работа...Пепел ми на езика!
Мда. Същото и на мен ми е в повече..
Както и че всичко иска сега и веднага.
+1

# 55
  • Мнения: 2 206
Ее, Ейнджъл, твоето си е за хвалене. А представи си да му свиди и нищо да не ти носи.

# 56
  • София
  • Мнения: 39 161
Между другото, когато мм пазарува, пазарува с тонове. Добре, че не взима плодове. Но помня краставици, картофи, които се развалиха...
Прах за пране, вино, шоколад...

# 57
  • Мнения: 12 473
Темата е за дразненето. Мен това ме влудява. И той го знае. И пак го прави.
Да, знам. От обич е. Ама и знае, че от това издивявам и вдигам скандали. Според мен иска да му крещя и за това го прави..)

Скрег, в Сф не гледаме кокошки в блока.

# 58
  • Мнения: 17 416
Аз на теб като ти казвах да си вземеш куче...

# 59
  • Мнения: 12 473
Дренче, имах до преди 5 дни куче..)

Сори, но не понасям разхищение на храна.
Сигурно съм била бедна в предишен живот.
И както аз знам какво го дразни, така и той знае какво мен..)

Общи условия

Активация на акаунт