Целулит - 11 тема

  • 70 179
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 958
Моля за мнение от къде си взимате неопренов клин.

# 91
  • Мнения: 10 285
За какво ти е това нещо?

# 92
  • Мнения: 438
От Декатлон

# 93
  • Варна
  • Мнения: 3 257
За себе си съм открила, че 4-5км тичане сутрин на гладно има най-добър ефект. Като го правя 3 пъти седмично целулитът изчезва. Странното е, че като отвориха фитнесите започнах със спининг 2 пъти седмично и целулитът се върна. Спинингът уж е високо интензивна тренировка, уж е повече от половин час (около 50мин като махнем разтягането накрая) и въпреки това бягането ми се отразява по-добре. Дето ще му мисля какви упражнения и тренировки да правя, ставам сутрин, отивам в близкото училище, правя за половин час там 4-5км, прибирам се, душче, оправям детето за градина и започвам работа.

# 94
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Общо взето - да - всеки търси и намира това, което за него е ефективно. Готова формула няма. Проби, ексерименти, оценка на резултатите Simple Smile

# 95
  • Мнения: 2 021
За себе си съм открила, че 4-5км тичане сутрин на гладно има най-добър ефект. Като го правя 3 пъти седмично целулитът изчезва. Странното е, че като отвориха фитнесите започнах със спининг 2 пъти седмично и целулитът се върна. Спинингът уж е високо интензивна тренировка, уж е повече от половин час (около 50мин като махнем разтягането накрая) и въпреки това бягането ми се отразява по-добре. Дето ще му мисля какви упражнения и тренировки да правя, ставам сутрин, отивам в близкото училище, правя за половин час там 4-5км, прибирам се, душче, оправям детето за градина и започвам работа.
А защо на гладно? Така ефекта е по- голям или?

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 1 743
Здравейте! Смятам да си купя никакъв антицелулитен масажор за домашна употреба. Някой може ли да ми препоръча,ако е доволен от конкретен уред?На пазара има доста видове,но ми се иска сякаш да не е с вакуум,а по-скоро от тези,които имат приставки и по няколко програми.

# 97
  • Мнения: 10 285
За себе си съм открила, че 4-5км тичане сутрин на гладно има най-добър ефект. Като го правя 3 пъти седмично целулитът изчезва. Странното е, че като отвориха фитнесите започнах със спининг 2 пъти седмично и целулитът се върна. Спинингът уж е високо интензивна тренировка, уж е повече от половин час (около 50мин като махнем разтягането накрая) и въпреки това бягането ми се отразява по-добре. Дето ще му мисля какви упражнения и тренировки да правя, ставам сутрин, отивам в близкото училище, правя за половин час там 4-5км, прибирам се, душче, оправям детето за градина и започвам работа.
И аз за себе си достигнах до този извод и ме е яд че толкова години се бъхтих в залата с клекове, напади и тежести, от които нищо не спечелих. Освен едни набити крака, които на моя ръст стоят супер грозно. През сума и треньори минах, как един не ми каза че това не е за мен и моята структура. Сега и аз сьм на бягане. По 10км на ден 4 пъти в седмицата, като тренировката ми за крака е в нас както казах и по-горе и 2 дена в зала за горна част. Май ми е по-добре. Ще видим в дългосрочен план какво ще донесе промяната. С храненето съм бетон. Там издънки нямам. Но тренировките ми за крака и всичко което правя за тоя целулит си ми е лутане. Проби, грешки, време.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 3 257
Ами на гладно, защото аз фаствам минимум 16 часа и реално сутрин са ми последните часове фаст. Съответно гликогенът е вече изхабен и започвам да горя мазнини. Другото което е, аз нещо малко да имам в корема и не мога да избягам и 3км, става ми тежко, имам чувството, че ще умра.

# 99
  • Мнения: 10 285
Ами аз закусвам в 6:30 сутрин, бягането ми е в 12 на обяд до към 1. В обедната ми почивка. Не знам дали да го смятам за гладно. Но определено съм доста гладна в 12 преди да почна. Но оставям храненето за после.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 3 257
Ами аз закусвам в 6:30 сутрин, бягането ми е в 12 на обяд до към 1. В обедната ми почивка. Не знам дали да го смятам за гладно. Но определено съм доста гладна в 12 преди да почна. Но оставям храненето за после.
Запасите от гликоген започват да се изчерпват след минимум 12ч. Не че няма да има ефект иначе, просто така е още по - ефективно.

# 101
  • Мнения: 10 285
А ако не си консумирал въглехидрат предната вечер или на закуска? Сутрин съм на 7-8 белтъка само и кафе с една лъжица мляко.

# 102
  • Варна
  • Мнения: 3 257
А ако не си консумирал въглехидрат предната вечер или на закуска? Сутрин съм на 7-8 белтъка само и кафе с една лъжица мляко.
Ако трябва да сме пунктуални 7-8 белтъка са си 6-7г въглехидрат. Проба - грешка е според мен решението. Ако си доволна от резултатите продължавай си така.

# 103
  • Мнения: 315
Привет, имам целулит на бедрата, който не ще и не ще да се маха. Спортувам, храненето ми е изчистено през повечето време (имам залитания от време на време към нещо сладичко), веднъж годишно житен режим, два пъти по 10 дни на плодове в годината. Отслабвам (особено след плодовете), но целулита и отпуснатоста на бедрата са видими и дразнещи, паласките спадат при сериозен режим на хранене. Бедрата и долната част на корема (сланинки) са ми проблем.
До момента не съм правила процедури и от четене се спрях на VENUS LEGACY и на BodyFX.
Моля за съвет, кое според вас ще подийства по-добре; също и колко процедури да направя минимум, за да разбера дали ми действа.
A.l.e.n.a. от много отдавна чета постовете ти ( не само за целулита) и много се надявам да се включиш с мнение.
Благодаря!

# 104
  • Мнения: 110
Здравейте мили дами!
Някоя от вас има ли отзив за този тип уреди/машинки, при борба с целулита?
Дали вършат работа?
https://olele.bg/product/elektricheski-antitseluliten-masazhor-innovagoods-36210/

Общи условия

Активация на акаунт