Колко време след раздялата бяхте отново във връзка

  • 9 202
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 928
Аз не пожелах да прекараме и една нощ заедно, освен ако не сме на море/хижа.
Дам, има мъже, до които е хубаво да не замръкваш! Аз затова и живея със сина си. Присъствието му да отблъсква натрапниците. Дано някоя след време не каже, че "маминка го е обсебила". Не съм, бе! Честно!
Той в сряда става на 19.

# 76
  • Мнения: 3 788
Доверие за какво?
Че няма да я утрепе - явно там му има доверие, и той го доказва, щом още е жива след срещите Simple Smile
Че е единствена - какво значение има, жената и без друго не ще да се ангажира.
Да му разкрие своята душевност, материално състояние и каквото там има риск да се случи, тъй като се предполага, че разменят някоя дума - също без значение, предвид горното.
Ся не се измъквай от питането!😂
 Доверие при ангажираща връзка, на неангажиращата разбрахме къде и е мъката. Обаче, ако приемем, че е напрягащо да се самоследим да не "хванем чувства", по-малко напрягащо ли става да гласуваме доверие някому(в комплект с чувствата, естествено)?

# 77
  • Мнения: 17 416
Така и така си се заела да тълкуваш смисъла на писанията ми, можеш спокойно да продължиш. Аз ще се включа по-нататък😂

# 78
  • Мнения: 319
Момичета, както писах преди известно време от 2 месеца съм разделена с приятеля ми (все още не съм го преживяла, за връзка на този етап не мисля), но друго ми е интересно 2 месеца от него ни вест, ни кост, сега от 1 седмица на сам започна през 2-3 дни да ми пише и то не да се видим, да говорим или нещо подобно, а какво е направил в къщи, какво е купил и разни подобни неща, после пак затишие........чудя се какво изобщо става и защо ми пише, някой имал ли е подобна ситуация?

# 79
  • Мнения: 650
Извинявам се, момче съм Simple Smile))Моментно му липсваш - т.е. от време на време. Явно има нужда да си поговори с някой и понеже си му най-близка засега, затова така. Все по-рядко ще са такива моменти. А може и да се чуди - дали пък не ни беше по-добре заедно, но ще мине, спокойно.

# 80
  • Мнения: 456
Щом трябва да сме момичета.... Stuck Out Tongue съгласна съм с мнението на Player. Това е напълно нормално поведение/отношение след раздяла, особенно ако сте били по-дълго време заедно.

Извинявам се, момче съм Simple Smile))Моментно му липсваш - т.е. от време на време. Явно има нужда да си поговори с някой и понеже си му най-близка засега, затова така. Все по-рядко ще са такива моменти. А може и да се чуди - дали пък не ни беше по-добре заедно, но ще мине, спокойно.

# 81
  • Мнения: 319
Извинявам се, момче съм Simple Smile))Моментно му липсваш - т.е. от време на време. Явно има нужда да си поговори с някой и понеже си му най-близка засега, затова така. Все по-рядко ще са такива моменти. А може и да се чуди - дали пък не ни беше по-добре заедно, но ще мине, спокойно.

player82, благодаря за отговора, за момент забравих, че тук пишат и мъже, извинявам се Smiley

# 82
  • Мнения: 4 508
Аз залагам на друго - ''виж колко много неща правя сега, (особено ако са такива, за които ти си мрънкала), виж, че се променям. Хайде да ми дадеш пореден шанс".

# 83
  • Мнения: 2 792
От три до пет дни. Седмица, ако се е случило да се разделим в четвъртък или петък.

# 84
  • София
  • Мнения: 4 376
Яяя, как съм я пропуснала тази тема, интересна е. Та на въпроса - 10 години. Засега. Ама аз съм тъпо парче и не искам. Да, да, не искам. Аз съм изключително независима, самодостатъчна съм си и обичам да се справям сама.  Е, вратата не е заключена, но е мноооооого плътно затворена,  трябва да е нещо изключително. Ама много изключително. Нямам време да се занимавам с Муньовцци и да си губя времето. Знам точно какво искам,  компромиси повече няма да правя. И мъжете го усещат и бягат надалече.  Ако някой ми привлече вниманието (което само по себе си е много трудно нещо) може и да се навия. Ама...
Единственото, за което съжалявам е, че станах на 42 и останах с едно дете. Но не съм се отказала, де. Лошото е, че е трудно, понеже искам само дете, без мъж.

# 85
  • Мнения: 319
Аз залагам на друго - ''виж колко много неща правя сега, (особено ако са такива, за които ти си мрънкала), виж, че се променям. Хайде да ми дадеш пореден шанс".
Витаминче, единственото,което съм искала от него е да бъдем повече време заедно, без родители, това ми е първата раздяла с него.Интересно е, че ме информира за някакви неща и после пак тишина 😙😙

# 86
  • Мнения: 4 508
Bube, може пък да съжалява и да е премислил. Не знам.
Моят бивш след мен ремонтира и обзаведе апартамента си. Нещо, за което аз говорех,  докато още бяхме заедно.  И после ме информира. А) за да ми натрие носа "виж,  че мога" 
И Б) Ето, направих каквото искаше, върни се сега..

# 87
  • Мнения: 17 416
в) кой се интересува от мотивите на някакъв бивш.

# 88
  • Мнения: 3 572
Момичета, както писах преди известно време от 2 месеца съм разделена с приятеля ми (все още не съм го преживяла, за връзка на този етап не мисля), но друго ми е интересно 2 месеца от него ни вест, ни кост, сега от 1 седмица на сам започна през 2-3 дни да ми пише и то не да се видим, да говорим или нещо подобно, а какво е направил в къщи, какво е купил и разни подобни неща, после пак затишие........чудя се какво изобщо става и защо ми пише, някой имал ли е подобна ситуация?

Сам е и няма друго занимание. И моя ми пишеше след като ме заряза - ей така от скука и общи приказки и простотии. Всичко спря след като си намери друга.

# 89
  • Мнения: 319
Bube, може пък да съжалява и да е премислил. Не знам.
Моят бивш след мен ремонтира и обзаведе апартамента си. Нещо, за което аз говорех,  докато още бяхме заедно.  И после ме информира. А) за да ми натрие носа "виж,  че мога" 
И Б) Ето, направих каквото искаше, върни се сега..
Витаминче,подозирам че при мен ще е отговор А, да ми покаже,че може и какво съм "загубила" вероятно и това след 2 месеца мълчание.
Arielle, вероятно си права,като намери друга ще спре да ме информира,но пак казвам случва се доста рядко,затова недоумявам.

Общи условия

Активация на акаунт