Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 67

  • 54 391
  • 768
  •   1
Отговори
# 750
  • Сливен
  • Мнения: 4 065
Дълбоко почистващ шампоан.Да на ДМ е

# 751
  • Мнения: 18 015
Червилото на Ревлон просто ме грабна веднага от снимката, ще си го взема!

Някой може ли да ми даде мнение за този BB крем.
Скрит текст:
Страхотен е, пробвай го!
Приключвам серума на Велнеа с вит.С, много ми харесва. Овлажнява много добре кожата, като го нанасям е леко мазен, попива чудесно и оставя кожата мека, сияйна и определено изравнява тена на кожата. Аз съм с лунички и много добре виждам ефекта. Мирише леко и приятно, а цената няма какво да я коментирам.Ще пробвам и този с колаген.
https://shop.lillydrogerie.bg/velnea-serum-vitamin-c-izbelvasch-serum-20-ml

Има ли го този серум в ДМ?

# 752
  • Мнения: 1 701
Не, Velnea е марка на Лили.

# 753
  • софия
  • Мнения: 25 688
Приключвам серума на Велнеа с вит.С, много ми харесва. Овлажнява много добре кожата, като го нанасям е леко мазен, попива чудесно и оставя кожата мека, сияйна и определено изравнява тена на кожата. Аз съм с лунички и много добре виждам ефекта. Мирише леко и приятно, а цената няма какво да я коментирам.Ще пробвам и този с колаген.
https://shop.lillydrogerie.bg/velnea-serum-vitamin-c-izbelvasch-serum-20-ml
Купих преди малко и от двата.
Мисля, че ще ходя да си купя още 1 спирала на МФ. Харесва ми как седи. Друга основа няма да взимам, че не е много намалена. Спиралите за очи са ми слабост.
Скрит текст:

# 754
  • Мнения: 4 078
И аз гледах клипове в YouTube за тази спирала и седи страхотно. Харесала съм я и ще я взема от Нотино, че е най-евтина там (9.99 лв) и без това скоро ще правя поръчка.

# 755
  • Мнения: 2 604
Аз имам въпрос за Доори. Косата ми е с тънък косъм, боядисана. Червеният не ме впечатли. Някоя друга серия от тях струва ли си да опитам?

# 756
  • Мнения: 1 538
Хелия, на мен много ми допадна черния с кралската камелия.

# 757
  • Мнения: 1 787
Свърши ми душ гела с бял шоколад и реших да тествам този от юбилейната серия. Разкошен аромат на лимон и сладичко. Банята ухаеше след него.

# 758
  • Пловдив
  • Мнения: 40 860
Тия показаните спирали по-назад снощи не ги открих в Лили...?
Взех обаче от серума с вит.С тяхната марка.

# 759
  • Мнения: 148
Душ гела с лимон и ванилия е страхотен. На мен ми мерише на чаени бисквити. Издирвам душ гела  HOME SWEET HOME, но явно на бг пазара още не е пуснат.

# 760
  • Мнения: 526

Това червило ми е в топ 3 на най-нетрайните червила. Изключително несполучлива покупка

# 761
  • Мнения: X
Перфектно е червилото и трайността си му е много сполучлива даже!

# 762
  • софия
  • Мнения: 25 688
Тия показаните спирали по-назад снощи не ги открих в Лили...?
Взех обаче от серума с вит.С тяхната марка.
На регала на Max Factor трябва да са.

# 763
  • Мнения: 526
Перфектно е червилото и трайността си му е много сполучлива даже!

кое точно й е сполучливото? една вода да пия и го няма. Дори само да си оближа устните и го няма

# 764
  • Мнения: X
Слагам го сутрин, пия кафе, ям на обяд и чак тогава го освежавам, а не го нанасям отново! Не знам друг тук да се е оплакал от това червило!

Общи условия

Активация на акаунт