Facebook / Фейсбук – 3

  • 37 294
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 149
Здравейте. Някой знае ли, ако членуваш в дадена група във фейса и профила ти е заключен за хора извън листата с приятели, администраторите на групата, могат ли свобадно да разглеждат профила ти, така, както хората, които са ти приятели? Или си е заключен и за групите?
Благодаря

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Администраторът вижда това, което и всички останали, които не са ти в приятели

# 692
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Администратор на група вижда същото какво вижда всеки обикновен потребител с достъп до групата.

# 693
  • Мнения: 4 936
Случвало ли ви се  ефейсбук да ви поиска допълнителна идентификация 'зашото сте нарушили изискванията на общността' или нещо подобно беше?
Някой ме е докладвал като некоректен потребител ли?

Много ми е странно защото единственото нетипично нещо което съм правила да пратя покана за приятелство на една далечна позната и на съобщение поздравление за баба Марта. Нищо цинично, неприлично или обидно не съм писала. Много ми е странно

# 694
  • Мнения: 28 069
Facebook въвежда нови регулации в България и Унгария

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/facebook-vyvezhda-novi-reg … -ungariia-2262317

# 695
  • Мнения: X
Много, ама много се радвам! Че се напълни с луди и неграмотни!

# 696
  • Мнения: 157
Впечатлена съм че и Унгария е включена, защото тази страна почти никъде не се появява по новини, пътувания и изобщо сякаш не същестува. За мен е страната инкогни..
Мога ли по някакъв начин да разбера в Фейсбук, кой ми е гледал или посещавал профила?
Също знаете ли дали мога да си сменя името на профила в фейсбук на друг език да не е на български език, защото преди време, бивш приятел ми разби паролата и ми влезе и аз трябваше да си потвърдя профила и имената понеже бях включила уведомяване в случай на чужд достъп, а контактувам с много чужденци а името ми е на български език... Не искам да си правя нов профил защото в сегашния профил ми е всичко, имам снимки, над 1000 последователи, не ми дава никаква смяна на името..

# 697
  • Мнения: X
Не може да видите кой ви е гледал профила. Може да смените името си, изписвайки го на латиница.

# 698
  • Мнения: 157
Не може да видите кой ви е гледал профила. Може да смените името си, изписвайки го на латиница.
Не мога, изписва ми това:
Не можете да актуализирате името си. Защото сте потвърдили текущото си име.

# 699
  • Мнения: X
Има 60 дневен срок, в който не можеш да смениш името си, ако си го променила скоро. Сега опитах да го изпиша на латиница и няма проблем. Ако искаш да го смениш със съвсем друго име, може да има ограничения, това вече не знам.

# 700
  • Мнения: 2 583
Тя по-скоро ми се струва, че е потвърдила името/профила си чрез документ, затова не може сега да го смени, тогава смяната става само чрез фейсбук съпорта.
Ако не е така, други причини да не може да го промени са: 60 дни, както казаха по-горе и че може името да се сменя само 4 пъти! Може обаче да се добави псевдоним или "прякор", както му казваме ние. Ето тук е обяснено добре, как да стане смяната при различните варианти.

# 701
  • Мнения: 157
Тя по-скоро ми се струва, че е потвърдила името/профила си чрез документ, затова не може сега да го смени, тогава смяната става само чрез фейсбук съпорта.
Ако не е така, други причини да не може да го промени са: 60 дни, както казаха по-горе и че може името да се сменя само 4 пъти! Може обаче да се добави псевдоним или "прякор", както му казваме ние. Ето тук е обяснено добре, как да стане смяната при различните варианти.
Да, по този начин го потвърдих заради чужд достъп в акаунта ми. Не съм го сменяла 4 пъти това със сигурност го помня че само 1 или 2 пъти съм си сменяла името. Много ви благодаря за подробната информация и отделеното време. Ако се свържа с фейсбук съпорта според вас дали ще помогнат? Имам спомен че веднъж се свързах но обратна връзка от тях нямаше.

# 702
  • Мнения: 1 256
Днес публикувах лична снимка във фейсбук. Сега виждам, че има едно споделяне.
Мога ли да разбера кой и къде е споделил снимката ми?

# 703
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Едно споделяне излиза винаги...но не гледаш ли винаги преди качване на такива сторого лични снимки дали си влючила функция - да се вижда  ключе и само от  "приятели на приятели"?

# 704
  • Мнения: 1 256
Снимката която сложих е снимка на корицата ми. Там няма такава опция да е само на приятели, публична е.
Жегна ме защото самата снимка е направена лично от мен.

Общи условия

Активация на акаунт