Facebook / Фейсбук – 3

  • 37 114
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Е снимка на корицата са винаги видими за  абсолютно всички - даже ако не бъркам дори и от неригистрирани във фейсбук през гугъл търсачката по име може да ти видят корицата - тя е видима за абсолютно всички.

# 706
  • Мнения: X
Аз пък се чудя какви са тия хора, които ще си позволат да ти споделят твоя лична снимка, независимо къде е сложена - на корица, на стената, където и да е.
Хората като ползват разни платформи е добре да са наясно с неписаните правила на интернет общуването, но - не! Вече всеки идиот има достъп до интернет и стана страшно...
Аз, честна дума, вече трия такива с лекота. Не ми е приятно общуването с невежи.

# 707
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Не бих си позволил да нарека невежество слагане на корица снимка която е смятана за много лична от автора.
  Просто такива снимки не се слагат на корицата  - защото всеки знае че корицата е видима за абсолютно всички потребители на  интернет даже и без профил във фейсбук.

Лични снимки най-малкото се слагат по надолу в профила...а за корица се слага цветенце - пейзаж  -  за мъжки профил пък кола или футбулост и  надолу вече са по нормални снимки и личните се заключват за приятели или приятели на приятели.

# 708
  • Мнения: 1 236
Точно снимката е със пролетни цветя и е много красива.
Доста се постарах да хвана капките сутрешна роса и слънцето, но това няма значение. Явно са я харесали, някой ден все ще излезе от някъде...
Въпроса беше, как да разбера кой е споделил снимката, но явно няма начин да се разбере.

# 709
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Ти пък - аз помислих че си сложила някаква снимка на корицата на  гаджето как се целувате...нещо такова.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Точно снимката е със пролетни цветя и е много красива.
Доста се постарах да хвана капките сутрешна роса и слънцето, но това няма значение. Явно са я харесали, някой ден все ще излезе от някъде...
Въпроса беше, как да разбера кой е споделил снимката, но явно няма начин да се разбере.
Там, където пише "1 споделяне" като натиснете, не излиза ли кой е споделил снимката?

# 711
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 411
Точно снимката е със пролетни цветя и е много красива.
Доста се постарах да хвана капките сутрешна роса и слънцето, но това няма значение. Явно са я харесали, някой ден все ще излезе от някъде...
Въпроса беше, как да разбера кой е споделил снимката, но явно няма начин да се разбере.

Moже ли да те питам какъв е проблемът? Нали затова си я направила тази снимка - да споделиш красота с хората. Вместо да се радваш, че някой я е оценил, при това при споделяне пише на кого е снимката. Ако искаха да ти я крадат щяха просто да си я свалят.

Ако ви се свиди пък скъпоценното фотографско изкуство си го дръжте за себе си, не го показвайте на никого най-добре.

# 712
  • Мнения: 2 609
+1 за горното мнение!
Би трябвало да Ви е ясна функцията на корицата и да сте доволна, че е споделена с името Ви, а не просто свалена и представена за нечия чужда.
Аз също съм фен на фотографията, имам доста сполучливи снимки и се радвам, когато ги споделят- това е признание за мен и стойността на снимката .
Няма как да разберете кой е, ако не е от приятелите Ви и да я видите на стената му. Въпросният човек вероятно я е споделил като видима за неговите приятели, а може и да е пратена в Месинджър от Ваш приятел в личен чат.

# 713
  • Мнения: 6 092
Пробвах да изтрия съобщение в месинджъра си ,което написах.Значи при мен се изтрива ,но при другия човек си стои.Има ли вариянт да се изтрие и при него,за да не го види ?

# 714
  • Мнения: 4 934
Никой ли не е наясно с това което питах относно докладването на профил

# 715
  • Мнения: 2 154
Пробвах да изтрия съобщение в месинджъра си ,което написах.Значи при мен се изтрива ,но при другия човек си стои.Има ли вариянт да се изтрие и при него,за да не го види ?
Има вариант. Ако искаш да го изтриеш, имаш два варианта - unsend и remove for you. Избираш unsend. Другият човек ще види единствено, че е имало изпратено съобщение, но не и съдържанието му.

# 716
  • Мнения: 6 092
Стана Satisfied Благодаря ви  Flowers Hibiscus

# 717
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Никой ли не е наясно с това което питах относно докладването на профил

Какво точно питаш?

# 718
  • Мнения: X
Това пита

Случвало ли ви се  ефейсбук да ви поиска допълнителна идентификация 'зашото сте нарушили изискванията на общността' или нещо подобно беше?
Някой ме е докладвал като некоректен потребител ли?

Много ми е странно защото единственото нетипично нещо което съм правила да пратя покана за приятелство на една далечна позната и на съобщение поздравление за баба Марта. Нищо цинично, неприлично или обидно не съм писала. Много ми е странно

# 719
  • София
  • Мнения: 8 072
Пробвах да изтрия съобщение в месинджъра си ,което написах.Значи при мен се изтрива ,но при другия човек си стои.Има ли вариянт да се изтрие и при него,за да не го види ?
Има вариант. Ако искаш да го изтриеш, имаш два варианта - unsend и remove for you. Избираш unsend. Другият човек ще види единствено, че е имало изпратено съобщение, но не и съдържанието му.

Преди можеше да се трие съобщение 15 мин. след изпращането, или нещо такова беше. Сега може по всяко време ли?

Общи условия

Активация на акаунт