Facebook / Фейсбук – 3

  • 37 110
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 154


Преди можеше да се трие съобщение 15 мин. след изпращането, или нещо такова беше. Сега може по всяко време ли?
О, да. Аз съм трила часове, след като съм пратила съобщенията.

# 721
  • Мнения: 6 915
Опитахме с мъжа ми опцията go to secret conversation в месинджър, но изобщо не е тайна кореспонденция.
Какво всъщност се има предвид под secret conversation?
Извинете за супер тъпия въпрос, но наистина сме индианци.

# 722
  • Мнения: 2 577
Опитахме с мъжа ми опцията go to secret conversation в месинджър, но изобщо не е тайна кореспонденция.
Какво всъщност се има предвид под secret conversation?
Извинете за супер тъпия въпрос, но наистина сме индианци.

Това не значи че чата става невидим в списъка, а че съобщенията стават криптирани, и не могат да се проследят и прочетат от друг  или от самият Фейсбук. Има много други такива месинджъри

# 723
  • Мнения: 100
Здравейте,има ли някакъв начин да се върнат стари съобщения изтрити преди години в месенджера? Мерси Simple Smile

# 724
  • Мнения: X
Да, с машина на времето.

# 725
  • София
  • Мнения: 9 879
1. Какъв е смисълът ако цъкна и маркетплейс - при специализирани неща - т.е. има ли? И по-добре ли е в група да се пуска като "продай нещо" или в пост?
Kak се обявява в лева?
Скрит текст:

2. При "Само аз" - приятел Б може ли да види общите ни приятели? Понеже аз ги виждам?!
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 06 мар 2021, 21:04 от Starrydream

# 726
  • Мнения: 890
2. При "Само аз" - приятел Б може ли да види общите ни приятели? Понеже аз ги виждам?!
Скрит текст:
При "Само аз" приятелите ти виждат само общите ви приятели, но не и целия ти списък.

# 727
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 408
Опитахме с мъжа ми опцията go to secret conversation в месинджър, но изобщо не е тайна кореспонденция.
Какво всъщност се има предвид под secret conversation?
Извинете за супер тъпия въпрос, но наистина сме индианци.

Това не значи че чата става невидим в списъка, а че съобщенията стават криптирани, и не могат да се проследят и прочетат от друг  или от самият Фейсбук. Има много други такива месинджъри

Само да добавя от горчив опит, че човек, на когото си игнорирала съобщенията, изведнъж ти изскача на екрана с катинар... За мен лично беше много стресиращо, защото съм се надявала повече да не видя съобщение от този човек... Secret Conversation е сякаш нов разговор със същия профил, само че не можеш да го игнорираш - аз поне не намерих опцията и направо блокирах. Подло ми се видя, трябва да има някакво общо съгласие за нещо "тайно" уж...

# 728
  • София
  • Мнения: 9 879
2. При "Само аз" - приятел Б може ли да види общите ни приятели? Понеже аз ги виждам?!
Скрит текст:
При "Само аз" приятелите ти виждат само общите ви приятели, но не и целия ти списък.
Мислех че могат да се скрият.

# 729
  • Мнения: X
Забранила съм пращането на покани от непознати, само от приятели на приятели, защото няма опция "от никого", обаче от разни групи получавам покани от въодушевени хора, с които нямаме общи познати. Как става това и мога ли да го предотвратя някак? Виждам че срещу името на някои няма опция за покана както е тук, примерно, това е от група
Скрит текст:
Искам и при мен да е така.

# 730
  • Мнения: 4 275
И аз с два въпроса Simple Smile Как да направя така,че профилната ми снимка да не се отваря от хора,които не са ми в листата.Виждала съм го при други,в разни групи,но при мен,дори и да сложа"само аз"се отваря цялата,без да се вижда кой е лайкнал.Аз искам изобщо да не се отваря.Как се прави това?
И едно чудене-френд,който вече не ми е френд,но си пусна списъка с приятели,видим за мен,все още мога да ги видя.Защо?Ако погледна от другият ми профил,който имам,заради групи за продажби и не искам да ми изкачат при приятели,не се вижда нищо.Това някакъв бъг ли е отново?Просто ми стана интересно.

# 731
  • Мнения: 2 608
Профилните снимки се отварят от всеки, няма как да се скрият.
Явно списъкът на този бивш приятел е с видимост “ приятели на приятели”, ако имате общи такива.

# 732
  • Мнения: 4 275
Не, нямаме.Но и не е за "приятели на приятели" Този чояек е изкл. внимателен за всичко. Задох въпрос, защото няма нищо логично, преди това обмослих всички варианти.
И има профилни снимки, които не се отварят. ✌️

# 733
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Няма профилни снимки които не могат да бъдат отворени от всички!
 За стотен път се пише -  профилните снимки дори от хора без регистрация във Фейсбук се отварят през гугъл!

# 734
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 408
Моята е направена само за приятели. Не виждам как някой ще я отвори, който не е в списъка.

Общи условия

Активация на акаунт