Facebook / Фейсбук – 3

  • 37 370
  • 745
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 120
На мен преди две години ми бяха показали трик през приложението Как да се вижда кой те е гледал, пак в един от списъците с предложени приятели, но понякога нямате нищо общо, и една колежка нова която ми беше излезнала в този списък призна че ми е гледала профила. Сега продължава да ми предлага хора с които нямаме общи приятели, но са ми били клиенти или колеги, луда работа.

# 331
  • Мнения: 190
Защо не виждам преди колко минути е бил на линия никой в месинджъра??

# 332
  • Мнения: 980
Slavun78 ако твоята настройка за активност (дали да показва кога си онлайн или не) е изключена, тогава няма да можеш да виждаш и другите дали са онлайн и кога са били последно.

А_Joker това съм го чувала и аз, че ако някой ти разглежда профила ти го показва отпред в списъка с хора, които е възможно да познаваш. Дали е вярно обаче нямам идея. Може алгоритъма да прави 'връзка' между вас и ако имаш записани телефоните (или те ти ги имат), понеже месинджъра ги 'чете'.

# 333
  • Мнения: 4 120
Телефоните че ги чете- чете ги. говоря за хора с които съм комуникирала по служебен имейл и служебен телефон, а се появяват в личния ми профил

# 334
  • Мнения: 190
Slavun78 ако твоята настройка за активност (дали да показва кога си онлайн или не) е изключена, тогава няма да можеш да виждаш и другите дали са онлайн и кога са били последно.

това започна от вчера.. след като ъпдейтнах фейсбука апликацията.. не съм си изключвала “активния статус”

# 335
  • Мнения: 980
Телефоните че ги чете- чете ги. говоря за хора с които съм комуникирала по служебен имейл и служебен телефон, а се появяват в личния ми профил

Ами тогава има само два варианта...
Единият е да са те разглеждали от чисто любопитство.
Вторият е - бисквитки, "курабийки", "козунаци" и всякакви други данни, които се съхраняват... Да не изключваме и "подслушването" на апаратите.

Аз имам и доста по-странен случай с ФБ.

# 336
  • София
  • Мнения: 8 124
Аз съм с Фейсбук Лайт, и съм си изключила функцията за активност, но виждам другите кога са били за последно.

# 337
  • Мнения: 4 120
По-странен от моя, в който в този списък ми се появи паралелната жена на тогавашния ми приятел едва ли 😢🤣

# 338
  • Мнения: 54 478
Да питам пак, как се настройват приложенията да не работят на заден план, за не излиза активност във ФБ?

# 339
  • Мнения: 980
По-странен от моя, в който в този списък ми се появи паралелната жена на тогавашния ми приятел едва ли 😢🤣

Ама че интересно. Мисля, че и тук има някаква дигитална 'връзка', т.е. изобщо не е дошло ей така от нищото.

# 340
  • Мнения: 2 211
Slavun78 ако твоята настройка за активност (дали да показва кога си онлайн или не) е изключена, тогава няма да можеш да виждаш и другите дали са онлайн и кога са били последно.
Мисля, че е обратното. Другият човек е изключил своята активност. 🙂

# 341
  • Мнения: 190
Slavun78 ако твоята настройка за активност (дали да показва кога си онлайн или не) е изключена, тогава няма да можеш да виждаш и другите дали са онлайн и кога са били последно.
Мисля, че е обратното. Другият човек е изключил своята активност. 🙂
на никой не ми показва “последно видян” ... все едно я няма функцията...

# 342
  • Мнения: 1 314
В Маркетплейс има ли опция да се видят и други обяви от даден продавач( ако има повече от една) и ако има- къде да я търся?

# 343
  • Мнения: 80
Къде в мобилната версия на фб и в приложението им се отразяват рожденните дни?

Същото бих искала да попитам и аз. Не знам защо спряха да ми се показват известия за рожденни дни.

# 344
  • Мнения: 386
Къде в мобилната версия на фб и в приложението им се отразяват рожденните дни?

Същото бих искала да попитам и аз. Не знам защо спряха да ми се показват известия за рожденни дни.

Да. И тоя проблем го има майка ми в приложението. Проверявах в настойките, включени са настройките за известията, но не получава такива.
Аз питах за нещо друго по-точно. В настолната версия на сайта има едно меню, където се виждат рд на всички приятели. Но май са правели пронени. Виждам само за текущия месец сега. Преди доколкото помня я имаше тази секция в мобилната версия на сайта, но сега не я виждам. В приложението също не я намирам.

Общи условия

Активация на акаунт