Майски щъркелови доставки 2021

  • 24 229
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54
Бременността е маточна, но е много малко сакчето - 4mm,  докторът беше спокоен и каза, че нямало проблем, но би трябвало да е по-голямо. Не пише коя седмица съм на снимката. Иска да отида след 2 ,3 седмици да видим вече за тонове евентуално.

А иначе според последния цикъл в коя седмица сте? Извинявайте ако вече сте споделили тази инф. Попитахте ли доктора за болките?

# 46
  • София
  • Мнения: 22 947
Да, каза, ако ме заболи пак да пия 2 таблетки ношпа. Последният ми цикъл беше ня 27.07,трябваше уо ня 24.08 да ми дойде, но последните два месеца идваше на по-голям период. На 24.08 ЧГХ-то беше само 13, така че се надявам всъщност да е трябвало да ми дойде по-късно и да съм в по-начална бременност.

# 47
  • Мнения: 79
Аз пък съм с болки цял ден, дано всичко е наред само. Confused
И аз усещам болки. Като прерязване за няколко секунди, като по-силнички предменструални. Според ПРМ съм 5+5, но О ми е била към 20ти ден, така че не съм сигурна как да го смятам. На лекар съм на 08.09.

# 48
  • София
  • Мнения: 22 947
Последните часове съм по-добре. Интересното е, че като се движа ме боли по-малко, отколкото ако се движа.

# 49
  • Мнения: 252
Моят последен цикъл беше на 26 юли и в петък съм на преглед. Малко е рано, но да се види поне има ли бременност, маточна и да започвам терапия заради тромбофилията. Много ме е страх, изнервено ми е, чувствам се гадно, нощем не мога да спя.. усещам и леки болки много ниско към сгъвката на крака.. Това ми е трета бременност и ако нещо пак се обърка ще откача...

# 50
  • Мнения: 54
Да, каза, ако ме заболи пак да пия 2 таблетки ношпа. Последният ми цикъл беше ня 27.07,трябваше уо ня 24.08 да ми дойде, но последните два месеца идваше на по-голям период. На 24.08 ЧГХ-то беше само 13, така че се надявам всъщност да е трябвало да ми дойде по-късно и да съм в по-начална бременност.
Най-вероятно си била с по-късна овулация и затова . Моето ЧХГ ден преди датата на М беше 200 и повече не съм си пускала.
Благодаря много за инф. явно няма нищо притеснително в такива болки в първите седмици щом док не е казал нещо друго . Матката се била разтягала да се подготвя за плода

# 51
  • София
  • Мнения: 22 947
Отколкото ако лежа трябваше да е. 😀 Та, да и при мен е така.

# 52
  • Мнения: 79
Последните часове съм по-добре. Интересното е, че като се движа ме боли по-малко, отколкото ако се движа.
Аз не мога да усетя още. И снощи в легнало положение ме боля. И днес на работа в движение...

А ако овулацията е била по-късна пак ли се смята от последната менструация, въпреки че нещата са се случили седмица по-късно?

# 53
  • Мнения: 54
Последните часове съм по-добре. Интересното е, че като се движа ме боли по-малко, отколкото ако се движа.
Аз не мога да усетя още. И снощи в легнало положение ме боля. И днес на работа в движение...

А ако овулацията е била по-късна пак ли се смята от последната менструация, въпреки че нещата са се случили седмица по-късно?
Да, но при това положение е нормално и ЧХГ хормона да ви е по -нисък и размера на плодното сакче ...а пък вече като ви прегледа АГ той ще каже точицата на коя седмица отговаря

# 54
  • Мнения: 714
Последните часове съм по-добре. Интересното е, че като се движа ме боли по-малко, отколкото ако се движа.
Аз не мога да усетя още. И снощи в легнало положение ме боля. И днес на работа в движение...

А ако овулацията е била по-късна пак ли се смята от последната менструация, въпреки че нещата са се случили седмица по-късно?
Да. Но пък при бременността със синът ми, О беше на 14 ден и той до последно вървеше седмица напред.

# 55
  • Мнения: 63
Моят последен цикъл беше на 26 юли и в петък съм на преглед. Малко е рано, но да се види поне има ли бременност, маточна и да започвам терапия заради тромбофилията. Много ме е страх, изнервено ми е, чувствам се гадно, нощем не мога да спя.. усещам и леки болки много ниско към сгъвката на крака.. Това ми е трета бременност и ако нещо пак се обърка ще откача...

Последна редакция: пт, 04 сеп 2020, 18:35 от Gilli

# 56
  • Мнения: 14
Как сте момичета Simple Smile аз съм на първи преглед за потвърждение на 10.09 и до тогава ще ми се пръсне сърчицето ахаххаха

# 57
  • Мнения: 54

 Аз не издържах и днес ( 4г.с + 4) отидох Simple Smile Мечтаната 6мм точица

# 58
  • Мнения: 63

 Аз не издържах и днес ( 4г.с + 4) отидох Simple Smile Мечтаната 6мм точица
🥳🥳🥳 Честита точицаа❤❤❤ (пу-пу)

# 59
  • Мнения: 54
Моят последен цикъл беше на 26 юли и в петък съм на преглед. Малко е рано, но да се види поне има ли бременност, маточна и да започвам терапия заради тромбофилията. Много ме е страх, изнервено ми е, чувствам се гадно, нощем не мога да спя.. усещам и леки болки много ниско към сгъвката на крака.. Това ми е трета бременност и ако нещо пак се обърка ще откача...
Днес ли беше прегледаа ? Simple Smile 🍀 Дай Боже всичко да е наред

Общи условия

Активация на акаунт