колики

  • 1 667
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 926
Гласувах с "друго" - със сушоара затопляхме коремчето, но ползвах и капки.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И ние нямахме особено изразени колики,но когато се случеше давах Саб симплекс.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Коликите ни бяха силни, но за късмет продължиха само до 40-тия ден.  Laughing
Пробвах Саб Симплекс, Еспумизан и чай от копър, но почти без ефект. Коси се успокояваше само като го сложех по коремче в/у моя или корема на тати, както и като го държахме кръстосали ръцете си под стомахчето му, да се притиска и затопля. И, разбира се, песнички, успокоителни думи, много търпение. 

# 18
  • Мнения: 419
за мен най-успешния метод е търпение от страна на майката, щото всичко няма особена файда.
Peace и много гушкане  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 390
Гласувах с "друго"
Коликите бяха много силни, нищо не помагаше- давах Саб симплекс, и след няколко доктора - всички ми обяснваха че бебето преяжда, да направя режим на 3ч кърмене и коликите ще намалят, направих режим, коликите не само че намаляха, ами направо изчезнаха съвсем скоро след това Wink

# 20
  • Мнения: 3 932
Ми всичко комплексно : Саб Симплекс, компреси, нагорещени с ютия, копър...абе търпение му е майката  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
Капките го успокояваха моментално, ефект имаше и от мехлемчето за загряване на коремчето (и двете - Бейбинос!).  Peace

# 22
  • Мнения: 2 381
При нас коликите бяха слабо изразени.Давала съм Саб, но най-вече помагаше гушкането и цицата на мама Grinning

# 23
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Капки и чай.

# 24
  • Мнения: 193
Аз давах капки "Бебинос", от Саб Симплекс-а изобщо не бях доволна, още повече го болеше коремчето. Но тези капки Бебинос в комбинация от масаж на коремчето с кремче за масаж Бебинос направо вършеше чудеса! Колики сме имали около 1 седмица, докато подействат капките, след това давах профилактично по 2 пъти на ден и вечер преди лягане правехме масаж на коремчето и не сме имали проблеми.

# 25
  • Мнения: 119
Друго: гранулки "Boiron" Camomilla и Collocintis. по 5 гранулки преди хранене разтворени във води4ка. И ги редувах, не и двете едновременно на едно хранене.

# 26
  • Мнения: 3 334
И аз съм на принципа,че търпение му е майката.Пробвала съм всички поменати в анкетата средства включително и чайчета на Хип и Бебезан,ефект голям при нас нямаше!

# 27
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Гласувах с "друго". Нас ни спасиха капките Инфакол

# 28
  • Мнения: 5 391
Гласувах с друго-Мезим форте

# 29
  • Мнения: 959
капки-Инфакол

Общи условия

Активация на акаунт