колики

  • 1 675
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 353
 Ползвахме два вида капки, масаж с мехлемче, носене на ръце и пр., всичко за което сме чули. Особен ефект нямаше. Това е период, който трябва да отмине.

# 31
  • Мнения: 281
Моят син имаше колики от 5-ия ден до 3 месечна възраст. В началото пробвах с разните там капки- Саб, Еспумизан и т.н. Около седмица имаше ефект, после явно детето привикна към тях и....пак безсънни нощи!  Tired Питах една позната фармацефтка като очаквах да ми препоръча нещо от аптеката, но тя ми каза- "само чай от джоджен ще ви помогне". Много съм й благодарна! Коликите не изчезнаха напълно, но изключително много намаляха.
Не мога да си спомня най-точната пропорция, но май 1 суп.л. се запарваше в 500 мл вода, кисне докато изстине и се дава постоянно вместо вода. На джоджена му казват още гюзум (ако някой не е разбрал за коя билка иде реч).
Успех, мамчета!  Hug

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 907
Давах Саб симплекс и чая на Хипп с копър и анасон, но при нас коликите не бяха особено силно изразени.

# 33
  • Мнения: 5 103
Капки Инфакол

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Най-ефикасното нещо против коликите на моя син беше спането по коремче върху някой-най-често върху мен. Mr. Green Така ги изкарахме трите месеца с колики. Peace

# 35
  • Мнения: 1 187
Няма го верният отговор- сешоар!За това и не гласувах.

Общи условия

Активация на акаунт