Покажете си детските стаи - тема 27

  • 45 659
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 2 921
Да,Икейско е ,дървено-Hemnes.Не е особено дълбоко,но има кабелен канал и скрито място,вероятно определено за разклонител.
Не е от детската серия.

# 691
  • София
  • Мнения: 12 006
Нищо детско не виждам в тази стая, с изкл. на 2те картини, а боядисването на стените е в стил стар коридор на обществена сграда от едно време.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 2 921
На много места съм споменавала,че не съм обременена от соц или комунистическа неприязън към бели чаршафи ,бели стени,асоциирани с болница или пък сега въпросните коридори или училища,които едно време бяха с блажна боя.
Това е сканди тренд от няколко години ,модерен е в Европа.
Там детските стаи не са като българските.
Дори и в икейския каталог го има.




 И аз ако извадя всички играчки от шкафовете,ще е детска стая като на последната снимка Simple Smile

# 693
  • София
  • Мнения: 9 575
Харесва ми стаята! Поздравления! Да си я ползва с кеф детето!

# 694
  • Мнения: 3 951
Страхотна е! Даже мисля да ти открадна цвета и идеята за соц-коридор (blush). Само дето моето е момиче-бебе, но ми е писнало от розово-лилаво-барби стила.

# 695
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
На мен пък много ми хареса.Обичам минималистичното - семпли цветове ,мебели пък даже и малко.Все още не мога да се примиря със зелените стени които детето поиска и естествено баща му сложи....

# 696
  • Мнения: 2 915
Nelina, стаята е страхотна, много ми харесва, както и всичко което показваш от дома си Simple Smile! Изчистено, елегантно, направено с вкус и финес ! Бих се радвала на още снимки , ако не е нахално!

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Нелина, прекрасна е стаята!

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 2 921
Благодаря ви!
Amelie,ако имаш желание мога да ти пратя нерозови  идеи за малка госпожица .

Децата си сменят предпочитанията всеки месец..или поне моите са така.
Само 3 месеца преди да боядисаме,7 годишната "кака" имаше желание за оранжева стая,после реши ,че ще е тъмно синя и последно бе на зелена вълна...Затова ги правя изчистени,за да сменям картини и текстил и да ги преобразявам.И без това  след някоя друга година ще са в тинейджърски период и тогава ще потънат в дебрите на тъмните нюанси.

 Natt,много си мила!Реално снимах всички стени,без големия френски прозорец,защото навън е пустиня .Когато сложа още рафтчета и библиотека ,най-вероятно някое малко Били(просто изчаквам,защото количеството и видовете играчки се сменят често) ,ще снимам пак.

# 699
  • Мнения: 13 191
Толкова нежна и стилна стая, в която ще изпъква обитателят. Цялата идея я прави да изглежда така, сякаш винаги ще е разтребена, независимо от броя на играчките.

# 700
  • Мнения: 3 951
Благодаря ви!
Amelie,ако имаш желание мога да ти пратя нерозови  идеи за малка госпожица .

О, да, ще съм ти много благодарна!
На малката така или иначе ми се въртеше нещо в тази гама, но голямата не мога да я измисля още. Може би ще заложа на някакви неутрални/бели стени и ще я оставя да си избере текстил и аксесоари, от няколко възможности. Че ако не й е ограничен изборът, не ми се мисли 😀

# 701
  • Мнения: 13 937
Определено е хубава стаята, със стил. Не всеки го умее😃😃
Захарчето, нашите стени са зелени също, смятам, че е добре за очите

# 702
  • Мнения: 463
Nelina_London, прекрасно декорирана стая си направила и много ми допада, че е и много практично направена. Повечето цветове са неутрални и с малко акценти ( различни картини, спално бельо, килими, лампи и т.н ) може да преобразиш в различен стил/акцент-цвят. Браво!
Да споделя, че много ми харесват и други неща, които си споделяла в други теми: продължавай да споделяш..и не обръщай много на не особено градивната критика, която има понякога след постовете ти.
И едно въпросче, за стола в стаята на сина ти, дали е удобен? В момента е на символична цена в Юск и много му се чудя..

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 2 921
anichkaffm,и ти си забелязала,че понякога влизам в обяснителен режим на някои критики,просто, защото не аз съм измислила въпросната топла вода Simple Smile
 Столът от Юск е имитация на стол Акапулко  от миналия век,който се завърна иннериорно преди няколко години.
 Много е удобен!И на децата и на възрастните.
Преди 2 г.купих само един черен и го сложих  отвън у свеки.Досега си стои там-не е прибиран зимата  и е като нов.Миналата година по намалението купих два сиви стола(този в стаята).Видях,че леко са им намалили ширината,спрямо черния,но това не е засегнало комфорта по никакъв начин.Цената в момента наистина е символична ,няма за останеш разочарована Simple Smile !

Благодаря ви още веднъж за милите думи!

# 704
  • тук и там
  • Мнения: 11 576
Много хубава стая! Страхотна е!  Честно казано , рядко попадам в темата на стаи,които да ми харесат, но тази е супер  според мен ! Изглежда като направена от професионалист. Поздравления!

Допълвам се,че прилича на стая от каталог на Икеа. Харесва ми! Можете да пуснете снимките в пинтерес. Аз поне бих ги ползвала ,запазих си ги  -заради страхотното съчетание на цветове.

И в нашите детски всичко е Икеа, но за съжаление- не мога да се похваля с такъв резултат, напротив!Та заслугата  за тази хубава стая е изцяло ваша,това е сигурно!

Последна редакция: вт, 17 авг 2021, 12:17 от Kaisia

Общи условия

Активация на акаунт