ОСМИ клас 2020/2021 - Със съученици и училища нови сме пак за подвизи готови :)

  • 28 149
  • 821
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 951
А, Ния си ходи в училищната библиотека. Имаше 2 девойки от нашия набор, които бяха доста по-редовни от нея.

# 76
  • sofia
  • Мнения: 1 475
Моето момче също е ползвало училищната библиотека,  макар и не толкова редовно като момичетата. С негов съученик са ходили да четат там и да събират материали за поставени проекти, приятно време за тях. Едно от първите неща, които посещава в ново училище е библиотеката, защото е място за любопитстване и разглеждане на книги, които не са задължителни, намира и нови приятели там. Беше се запознал с учителка, която не му преподава,именно  в училищната библиотека и си бъбреха всеки път, като се засекат. Но той така
и не научи името й, важен бил разговора☺️Сега също ще има такова хубаво и уютно място в новото училище, проверили сме😉.

Последна редакция: ср, 26 авг 2020, 10:00 от googlish

# 77
  • София
  • Мнения: 3 572
В 18то също имат хубава библиотека и активно се ползва от децата, които учат източни езици, тъй като там има материали, които не се намират лесно. Но издателство Изток Запад доста са направили за промяна в положителна посока.

# 78
  • Мнения: X
Много хубави Небукети. Този с баницата и бозата ме грабна, за мен е.
По средата може и шише айрян...Joy
За книгите: ако всички занесат книга, би се получило страхотно. Иначе - не, даже може и странно да гледат детето. Трябва солидарност при такива инициативи.
И ние сме ползвали училищната библиотека, даже се обадиха на дъщеря ми в последния учебен ден, че има да връща книга и няма да и дадат дипломата ако не я занесе. Flushed

# 79
  • София
  • Мнения: 2 439
Нова тема, нов късмет! Благодаря! За цвете за първия учебен ден Митко ще носи. Ако е мъж класния ще го мисля, но тогава Аманда може да метне едно кокошле за  него, така по френска линия. Или най-добре петле ако има Simple Smile, че нали Франция да сме в унисон със символа й.

# 80
  • София
  • Мнения: 8 940
Недейте така с тия букети, че ще фалирате цветарите. Simple Smile Това на майтап, че да няма някой такъв в темата. Иначе моите деца винаги са носили цветя на първия учебен ден. Баткото до 12 клас уважаваше класната с поне 1 роза.

# 81
  • у дома
  • Мнения: 7 163
Ние от години подаряваме такива букети от бисквитки
,но с надпис Честит празник или Благодаря-много им се радват и не ги подаряват на друг.Само дето ме мързи вече /преди си правех аз,но не съм професионалист и ставаше бавно/и нямам време,та неволята,в моя случай мързела откри жена където ги прави и ако ми е нещо спешно и нямам време поръчвам.

Последна редакция: ср, 26 авг 2020, 13:47 от svetlaem

# 82
  • Мнения: 6 618
Аз съм подарявала букет на близка приятелка от сушени билки. Бял, жълт, червен равнец и разни други магични билчици. Изпи си го с голям кеф, но тя е маниак на тема билки🙂

# 83
  • София
  • Мнения: 1 575
Ех, това с билките е супер идея за една приятелка, която ще оцени много такова нещо. Аз си падам по практичните неща и букетите с бонбони много ми допаднаха.

# 84
  • Мнения: 6 618
Базел, аз дори посетих едн а плантация за мурсалски чай, за да купя букет с по- дълги дръжки.
Другите билки ги бях набрала от Родопите и ги бях изсушила.
Срещала съм естествени находища на мурсалски чай, ни никога не бих откъснала ( не само защото 8ма забрана за брането му) от естествено находище. Искам ми се да се съхрани в естетсвеното си находище.

# 85
  • у дома...
  • Мнения: 3 093
Момичета, бъдете в крак с времето - заменете кокошките с пъдпъдъци...

# 86
  • София
  • Мнения: 1 575
Бисе, много внимание си отделила за този подарък. Сигурно е бил оценен по достойнство.

# 87
  • София
  • Мнения: 3 572
Една щафета луканка в амбалажна хартия от комунистическо и направо все едно им подаряваме машина на времето.

# 88
  • у дома...
  • Мнения: 3 093
Ако е млад класния, може и леко в шепичка нещо завито, тип весела трева. Вярвам, че ще го оцени по достойнство.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 572
Хахаха, малък синковец има един учител по английски точно тоя тип. Аз много го харесвам, но май съм от малкото родителите, които го харесват, защото пише ниски оценки.

Общи условия

Активация на акаунт