Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 098
Моят син е още малък, но аз имам свои спомени. Ние се учехме да познаваме часовника в детската градина. Не беше никак трудно и мисля, че и моето дете няма да има затруднения с числата.

# 46
  • Мнения: 3 546
Моето бръмбърче е на 5 год. събира и изважда до 20 без никакви затруднения, но часовникът му е пълна мистерия. Много му е трудно, може би след  година ще го разбере.

# 47
  • Мнения: 579
Синът ми сега се учи да познава часовника. Сега му предстои да е първи клас и му купувам подходящи книжки със занумателни игри по математика.

# 48
  • Мнения: 216
Все още не познава часовника, а за математика сме далеч.

# 49
  • Мнения: 819
Брои добре, но не познава часовника

# 50
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Дъщеря ми брои и смята до 20. Часовника още не познава, но е време да се научи.

# 51
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Аналоговит часовник беше предизвикателство за нас, а в математиката трудното идва точно с абстрактните задачи с условности и индиректни логически връзки

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
Имаме голям часовник от картон, който е много интересен и бързо се научихме да познаваме часа.
А за математиката имаме игра, която също държи интереса на детето, забавна е и поучителна. Така нещата изглеждат по лесни и достижими.

# 53
  • Мнения: 890
Голямото детенцето ми е на 4, сега започваме с часовника, и се справя доста добре.
Изпозвам да и обяснявам като игра и така започваме и лека полека да смятаме.

# 54
  • Мнения: X
Още не познава часовника и с математиката ще се бори тепърва.

# 55
  • Мнения: 917
Все още не сме научили часовника и с математиката сме в доста ранен етап.

# 56
  • Мнения: 1 557
Моето детенце и малко за часовника, но племенницата ми имаше затруднения с научаването му.

# 57
  • Мнения: 954
Тепърва учим числата.

# 58
  • Мнения: 612
Трудно учим часовника, числата запомня по-лесно. Плюс знака различава и смята по-лесно от минус.

# 59
  • София
  • Мнения: 10 862
Часовникът тепърва започва да го разучава. Брои до 20.

Общи условия

Активация на акаунт