Avon XI

  • 11 965
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 511
Добър вечер, мами   bouquet
Имам едно питане относно серията на Ейвън Arabian Glow. Колебая се за следното:
-Дали да си поръчам Двойните сенки за очи с бронзов блясък? Хубави ли са, доволни ли сте от тях? И ако да, кой цвят бихте ми препоръчали? Аз лично се спрях на Golden Sands, но се притеснявам как стоят, понеже принципно съм с бледа кожа и незнам дали ще ми паснат?
-Хубав ли е Гланцът за устни от същата серия? И кой нюанс бихте ми препоръчали? Чудех се дали да е Golden Sunset, какво мислите, виждали ли сте как стои?
-Заслужава ли си Бронзиращият гел за лице с блестящ ефект от тази серия? Има ли добра покривност и дали няма да стои неествено, като се има предвид, че съм с доста бяла кожа? Confused И ако ми го препоръчате, дали да се спра на нюанса Deep Bronze?

Извинявам се за многото въпроси Laughing Надявам се на някоя от вас да й се занимава да ми отговори Embarassed

Да сенките си заслужават. Голден Санд са светли и нежни. По тъмния нюанс и леко розовеещ, а по светлия е към златистото. Нанесени не са много блестящи, по скоро с типичен бронзов блясък. Бронзе Санд са по блестящи и също са хубави.
Сега за гланца този цвят на който си се спряла е много близък до цвета на устните. Не знам ти какво точно търсиш като цвят, на на мен ми идва малко светъл. В същност не бих си го поръчала отново понеже е страшно нетраен и е сладък на вкус. Иначе аромата му е много приятен.

Бих препоръчала червилото
Ползвам Тропикал Глоу Доста по трайно е от гланца, придава мокър ефект на устните и овлажнява добре.
Успех в избора


Благодаря за отговора! А червилото какъв цвят горе-долу е? Иска ми се да си взема нещо златисто Rolling Eyes То такова ли е? А гланцът в такъв случай отпада, благодаря Hug

# 61
  • Мнения: 436
Tropical Glow  бих определила по точно като "златна роза" като цвят. Не е розово в никакъв случай нещо от рода на нуде цветовете. Но имай предвид, че е прозрачно и поставено върху устните изглежда точно като гланц. Имам пред вид не е наситено златисто и цвета е оределено естествен.

Schimmering Sand e по златисто но към кафявото. Не е тъмно.

# 62
  • Мнения: 511
Tropical Glow  бих определила по точно като "златна роза" като цвят. Не е розово в никакъв случай нещо от рода на нуде цветовете. Но имай предвид, че е прозрачно и поставено върху устните изглежда точно като гланц. Имам пред вид не е наситено златисто и цвета е оределено естествен.

Schimmering Sand e по златисто но към кафявото. Не е тъмно.

Мерси за информацията  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 1 121
След няколко седмици употреба да си кажа разочарованието от ексфолианта на Планет спа с бял чай... Един такъв много кремообразен е, нищо не ми ексфолиира, колкото и да търкам... Частиците са много малко. Не се чувствам дори измита след него. Хич не съм доволна. Ексфолианта с праскова от Нейчърълс е хиляди пъти по-добър. Някакви впечатления да споделите за този с кафява захар?

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
имам този с кафява захар, мирише много приятно, има "доволно" ексолиращи частици, но е кремест, а аз обичам кожата след почистване да скърца, а не да има мазен филм Crossing Arms. Със смесена кожа съм и предпочитам глинените маски Peace

# 65
  • Мнения: 2 716
Ani111  И аз ползвам с кафявата захар и съм изключително доволна. Така че прецени сама. Моята кожа е нормална и след изтъркване  с него, "скърца". А от белия чай ползвам почистващия гел за лице.

# 66
  • Мнения: 1 645
А аз сведох моята поръчка до:
1. Комплекта 3 на цената на 1-оранжева серия с витамини
2. Златна голяма чанта

Това е,този път скромно,но аз всичко си имам за сега и нямам нужда от нищо.
Ами аз ще я получа много късно,защото майка ми я праща от България в Холандия.Сигурно до тогава някой друг ще изкаже мнение.Но и аз ще кажа...задължително.

Сега да кажа за друго...много съм доволна от ексфолианта с кафява захар и маската с витамини.Веднага си ги направих-едно след друго и съм доволна.А за муса все повече и повече се убеждавам,че е страхотен.Няма фон-дъо-тен с такъв ефект просто.Любимия продукт ми е в момента.

# 67
момичета можете ли да ми кажете кога ще излезе каталог 12

# 68
  • Мнения: 1 813
Искам да питам има ли нетна оферта К11?? И дали някои я е качил ако има такава? newsm78
Благодаря предварително  Hug

Също така искам да поръчам мъжката тоалетна вода BLACK SUEDE TOUCH, дали си заслужава или някой друг ?

# 69
  • Мнения: 511
Искам да питам има ли нетна оферта К11?? И дали някои я е качил ако има такава? newsm78
Благодаря предварително  Hug

Също така искам да поръчам мъжката тоалетна вода BLACK SUEDE TOUCH, дали си заслужава или някой друг ?

Мой близък си я поръча и остана доволен Rolling Eyes

И понеже той ме попита нещо, а аз нямам представа, да попитам тук - от мъжката серия пяната или гелът за бръснене са по-добри? Rolling Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 5 828
И понеже той ме попита нещо, а аз нямам представа, да попитам тук - от мъжката серия пяната или гелът за бръснене са по-добри? Rolling Eyes

Пяната също е гел Simple Smile по принцип де, изпробвах и новия гел, ама нещо не се пени добре, стария е по-добър според мен.

# 71
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Искам да питам има ли нетна оферта К11?? И дали някои я е качил ако има такава? newsm78
Благодаря предварително  Hug
Няма нетна.

# 72
  • Мнения: 990
Също така искам да поръчам мъжката тоалетна вода BLACK SUEDE TOUCH, дали си заслужава или някой друг ?

BST е супер, поне мъжът ми много я хареса, аз също! Сега иска да му взема и дезодоранта!  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 1 813
 Hug Благодаря за отговорите  Hug

# 74
  • Мнения: 661
На мен много ми хареса крема за крака /за омекотяване/. Много съм доволна!
За този става въпрос-

Общи условия

Активация на акаунт