На пазар във Варна - тема 59

  • 31 057
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 4 444
За баня ползвам само Пулирапид, преди години Тео бебе оставяше цели буци някакво абразивно вещество като камък в пералнята, всички капсули за пране оставят ужасен лигоч по прането и барабана. Някои модели Мийле забраняват даже употребата им. Имаме избор, това е хубаво, и всеки преценява кое му допада. Всички говорят за някакви съставки в турските препарати, които са забранени за употреба в ЕС, но кои са конкретно, никой не казва. Имам Омо концентрат и Скип (гръцкия вариант), трябва да сравня етикетите. Защото качеството и на двата е топ. Омо, обаче, купено от ДМ е пълен боклук.

Последна редакция: чт, 27 авг 2020, 16:21 от Blue Turquoise

# 46
  • Варна
  • Мнения: 876
По-късно, ще видя за цена за омекотителя.Кафето не е турско, а Нова Бразилия. Магазина също не е турски, а собственичка та всяка седмица зарежда от Турция продукти които се търсят.Цените на повечето неща са по-ниски и винаги имат много клиенти.

# 47
  • Мнения: 9 578
Омекотителя и други турски препарати продават в гаражите под КООП търговия във Възраждане. Цената му е 7.50 там.

# 48
  • Мнения: 296
Магазин с турски стоки има точно срещу 35 блок на Дубровник.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 876
Имаше и гръцко Омо на 13лв.

# 50
  • Мнения: 1 359
Има един на ъгъла срещу Медицинския. Една жена го държи и е близо до офиса ми. Малко от дъжд на вятър бачка, с шантаво работно време и доста пъти съм виждала разни хора да седят отвън и да й звънят по телефона да дойде Simple Smile На Генералите се пада. Може да пробваш или ако искаш, аз утре ще слизам нататък и мога да пиша дали има и колко струва.
Точно от там взех, ама тъй случайно го забелязах магазинчето, удари ме кат' гръм. Влязох и взех едно розово юмюш (умуш ли .. не мога да го запомня Stuck Out Tongue Winking Eye) . 8.30лв
Благодаря на всички за изчерпателните отговори. Сега вече ще знам 🤗

# 51
  • Мнения: 2 095
Ние пазарим от този турски магазин който е до фабрика Христо Ботев точно ( някой го беше споменал по назад).
Прахове, веро, шампоани, доместос, таблетки за съдомиялна, всякакви други препарати. Както и червена леща, булгур, маслини кори за баница...
Мисля че имам лист с асортимент и цени, ако някой иска ще му пратя или кача тук утре.

Последна редакция: пт, 28 авг 2020, 08:11 от nadito0o

# 52
  • Мнения: 1 377
Понеже няколко пъти го споменавате - турското магазинче на Владислав срещу Кръглата банка не работи от известно време.

# 53
  • Мнения: 15 356
Понеже няколко пъти го споменавате - турското магазинче на Владислав срещу Кръглата банка не работи от известно време.
Не знаех,даже днес минах и щях да ходя за ядки,ама бях на другия тротоар.Оборотно беше.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 767
Блу, би ли споделила как се снабдяваш със стоки от Турция, ако е удобно? Така да се надявах да може да се ходи септември месец, основно заради дрехите, препарати имам още от пролетта.

# 55
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 804
Ние пазарим от този турски магазин който е до фабрика Христо Ботев точно ( някой го беше споменал по назад).
Прахове, веро, шампоани, доместос, таблетки за съдомиялна, всякакви други препарати. Както и червена леща, булгур, маслини кори за баница...
Мисля че имам лист с асортимент и цени, ако някой иска ще му пратя или кача тук утре.
може ли на лични листа ако не е проблем? На място ли ходите или ползвате разнос?

# 56
  • Мнения: 2 095
Ние пазарим от този турски магазин който е до фабрика Христо Ботев точно ( някой го беше споменал по назад).
Прахове, веро, шампоани, доместос, таблетки за съдомиялна, всякакви други препарати. Както и червена леща, булгур, маслини кори за баница...
Мисля че имам лист с асортимент и цени, ако някой иска ще му пратя или кача тук утре.
може ли на лични листа ако не е проблем? На място ли ходите или ползвате разнос?

Пратих. Ползваме разнос баща ми на работа се събират с колеги и правят голяма обща поръчка.

# 57
  • Мнения: 8 783
Може ли и на мен листа?

# 58
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 804
То хубаво разнос ама как да преценя даден аромат на омекотител??? 😂 😂 😂 Много благодаря за предоставените цени.

# 59
  • Мнения: 3 124
Къде освен до Медиц.университет има магазинче с био зеленчуци и плодове?
Знам за Лидл и Кауфланд, но търся да е отделно, само за био❤

Общи условия

Активация на акаунт