Пране на килими

  • 12 063
  • 44
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 389
Здравейте, моля ви дайте ми по скорошно мнение за фирма за пране на килими в София. Миналата година ползвах една фирма, която... да кажем ги изпра, но миришеха ужасно лошо.

# 1
  • Мнения: 11 440
Аз ползвам carpet. bg от 5 години. Фалове не съм имала. Те ги вземат от вратата и ги връщат.

# 2
  • Мнения: 1
Само не  ползвайте фирма Енигма в Овча купел. Върнаха ми скъсана една пътека и даже не ме информираха при получаването, а когато им се  обадих с препоръка поне да ми бяха казали, ме помолиха да им занеса пътеката да я видят. Управителя ми каза, че си я спомня и ме обвини че така съм я занесла. Повече никога няма да ги ползвам.
Исках само да ме предупредят че е възникнал проблем при прането, а те ме изкараха лъжкиня и не знам още какво, още не мога да го осмисля даже. Използвала съм ги преди и бях доволна, но вече никога. Ако все пак  решите да рискувате, направете снимки при приемането докато ги мерят, за доказателство какво сте занесли и какво получавате.

# 3
  • У дома !
  • Мнения: 700
Много съм доволна от една фирма в кв.Враждебна.
Взимат ги от вратата и ги донасят до вратата. Не са ми миришели до сега.
Това е тел. Kilimi Prane
Мобилен +359 87 861 5160

# 4
  • София
  • Мнения: 389
Благодаря. Намерих.

# 5
  • Мнения: 912
Здравейте. Може ли да споделите впечатления. Аз също съм в процес на търсене на фирма за пране на килими.

# 6
  • София
  • Мнения: 389
Да, взеха ги от фирма Чистача. Ще видим как са се справили като дойдат.

# 7
  • Мнения: 1 036
Аз ползвам Чистата 4 г.вече сега пак ги дадох,  но не са ми казали кога ще са готови.
Не съм имам проблем с тях но килимите са с етикет де, че и това е важно.

# 8
  • Мнения: 8 450
Аз ползвам carpet. bg от 5 години. Фалове не съм имала. Те ги вземат от вратата и ги връщат.
И аз ги препоръчвам. Вече трета година ги ползваме и съм доволна. Сега пак сме заявили до края на седмицата да ги вземат.

# 9
  • софия
  • Мнения: 25 201
Ползвала съм 2 пъти праненакилими.еу. Първия път бях доволна, втория вече бяха Чистача и получих недобре изпрани килими.
Ползвала съм Барите. Поради голямата им натовареност сами си закарахме и взехме килимите. Получих замазани килими с петната, с които бяха дадени, сгънати неправилно и при постилането седяха с гънки (оригинален чипровски килим).
Преди седмица получих наистина изпрани килими, с ярките им цветове, миришещи на чисто, навити, за да не се мачкат от Kanevcarpet. Надявам се тези хора да продължат така да работят.

# 10
  • Мнения: 3 230
Аз вчера получих килими от тедей (kpk.bg). Супер рекламирана фирма във фб, много добри отзиви. И греда, върнаха ми ги миришещи на обор. Не съм давала килими с петна или нещо друго. Направих рекламация, сега ще чакам повторно да ги вземат, пък да видим.

# 11
  • Мнения: 1 036
Да кажа че Чистача се издъниха  върнаха ми килим с нови петна ,чак не повярвах за рекламация забрави.

# 12
  • Мнения: 8 785
Аз вчера получих килими от тедей (kpk.bg). Супер рекламирана фирма във фб, много добри отзиви. И греда, върнаха ми ги миришещи на обор. Не съм давала килими с петна или нещо друго. Направих рекламация, сега ще чакам повторно да ги вземат, пък да видим.

Много съм доволна от тях - 3 броя големи светли килими и са супер добре изпрани, като нови.
Много се зарадвах и се надявам да не е само късметът на начинаещия. Но твоето мнение ми е полезно и ще го имам предвид.

# 13
  • Мнения: 8 450
Аз ползвам carpet. bg от 5 години. Фалове не съм имала. Те ги вземат от вратата и ги връщат.
И аз ги препоръчвам. Вече трета година ги ползваме и съм доволна. Сега пак сме заявили до края на седмицата да ги вземат.

Нашите от карпет бг пристигнаха. Без забележка. Пак ще ги ползвам, живот и здраве.

# 14
  • Мнения: 912
Утре чакам от kanevcarpet.... Ще пиша, живот и здраве. Дотук бяха любезни, внимателни, уточняваха всичко в най-малки подробности. Ама май май е по-важно килимът да е добре изпран 😂

Общи условия

Активация на акаунт