Отговори
# 120
  • Мнения: 9 050
Дори носенето на панталони е сравнително ново за историята ни. Доста назад мъжете са носили други дрехи, които бихме оприличили на рокли и поли Grinning

# 121
  • Мнения: 10 942
Ами разни там викинги и подобни ги дават по сериалите и филмите с туники. Отдолу или са с клин, или по парфюм. Ама къде е викинг с туника, къде е Кончита Вурст с перли и рокля с гол гръб...

# 122
  • Мнения: 4 363
Нямам нищо против.
Стига никой от тях двамата не застрашава живота на мен и моите близки. 🤪 ( Говоря по принцип, и всъщност се отнася за всеки друг, независимо от неговият пол или самоопределеност)
И ако стои далеч от децата - т.е. не се демонстрира пред тийнове и малки деца. Защото това е лош пример за последните....

# 123
  • Мнения: 6 971
Днес няма. Някога е имало.
Масовото носене на панталони от жени не е защото им се иска да приличат на мъже. Докато при кросдресърите си е точно желание да заприличат на жени.

# 124
  • Мнения: 18 859

мъж с пола, за мен е приемлив.Клипът на автора показва предизвикателно облекло, като на магистралка

# 125
  • Мнения: 5 289
Ако видите такава двойка по улиците, как бихте реагирали.
Зависи от това как те биха реагирали, ако видят мен по улиците.

# 126
  • Мнения: 3 258
А къде са моите права пък да не одобрявам травестити?
Не да ги бия, просто да не съм съгласна. 'щото тогава пък мен започват да сочат с пръст, че не съм толерантна. Или е разрешено порицаването само на нетолерантните? Обърках се нещо...
Твоите права са: да си сложиш бързо маската ако не си ги видяла достатъчно бързо, а ако си ги видяла по най-бързия начин да се преместиш на другия тротоар.
Погнусена съм.
Потрепяйки ги обричате много майки на срам. Помислете за случая в Бургас. Няма начин родителите да са нямали приятели, които да знаят.  Ако беше подложен на лечение нямаше да свърши по този жалък, гнусен и унизителен начин.
Нека другите такива да имат едно на ум.

# 127
  • Мнения: 9 050
Какво лечение, вие сериозно ли? Отдавна не сме 18 век, за да пускат ток на хората.

# 128
  • Мнения: 3 258
Защо пускане на ток?
Или просто искате да внушите, че хомосексоализъм и само-мазо наклоности са нормална част от сексуалността?

# 129
  • София
  • Мнения: 4 878
През 18 век електричество не е съществувало, а лечение с пускане на ток се практикува точно в 21 век.

# 130
  • Мнения: 18 859
Защото с ток са "лекували" навремето.
И писах много ,изтрих, че не е това темата.
Ток съществува отдавна, шумерите са имали уред и за галванизация.Не  е точно като нашия ток , но целият 20 век  ...не както казвате 21.

# 131
  • Мнения: 6 622
Прекалената свободния няма да доведе до нищо хубаво. Хубаво е да сме толерантни, но в някакви граници. Ако продължаме с тази толерантност ще стигнем и ние до времена, в които е ок детето само да си избере пола. Пешо ще ходи с полата на Мима, Гинка пък ще си трие голият задник по седалките в градският транспорт, щото нали и тя има права. И още кой знае какви извращения ще измислят.
Нека съм старомодна, но държа на стандартният модел и държа децата ми да виждат него по улиците.

# 132
  • София
  • Мнения: 39 125
Всъщност в нашия вход си имаме травестит от време оно. Дали не е и първия, който се беше обявил в БГ?...
Ходи с дълги поли и черни дълги рокли.
И лесбийки си имаме, те пък ми гледаха голямото дете като беше малка.

# 133
  • Мнения: 2 326
Аз не разбрах кой трябва да лекуваме и от какво? И само в Бургас ли? Или нещо е станало в Бургас?

# 134
  • София
  • Мнения: 39 125
От Нефтохима са се извратили, тюх!
Наистина за кой случай в Бургас говорите?

Последна редакция: чт, 10 сеп 2020, 14:13 от Rockstar

Общи условия

Активация на акаунт