Изпитани сайтове за парфюми - 31

  • 50 738
  • 716
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 777
И аз се включвам, да не съм по-назад. Нищо не чакам в момента. Онзи ден дори се сдържах и не поръчах тестер на Омбрето - в Парфимо го сложих в кошницата и ми се изплъзна за секунди. С помощта на Босилка го намерих във Венера и... някак се удържах.
Новият на Армани още не съм го помирисвала, защото подозирам, че ще ми хареса. До ден ще довърша Аir di Gioia от миналото лято и тогава ще ми остане 1 празно местенце в "склада" Grinning

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
И аз се записвам в новата тема, макар да удържам положението и да не съм купувала парфюм....цял един месец! Wink
Бел, чакам впечатления от Трезор-а, че нещо ми е влязъл в главата....Ти откъде го поръча?

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мерси за темата, кака станала си голям спец.GrinKiss Чакам поръчки от Нотино и Арлен, внимавайте с този La Nuit Trésor à la Folie Lancome, при мен няма никаква трайност и за мен е най- слаб и най- безинтересен от тази линия.

# 33
  • Мнения: 2 028
В момента нищо не чакам и добре че. Joy Взех да се затрупвам, нещо не ми достигат шкафчетата и се затруднявам с цялото това местене, сваляне и връщане, за да достигна по-забутаните  бутилки. Bowtie
В момента дебна добра оферта на VC&A Bois Dore. Откакто го пробвах в Дъглас все го мисля, да не споменавам, че от блотера още се усеща и най-големият шок беше, че онзи ден половинката случайно го намери и сам отбеляза, че е хубав. Scream Като абсолютно парфюмно незаинтересован, да похвали нещо без дори да съм го попитала е голямо събитие в семейството. Grinning

# 34
  • Мнения: 4 020
И при мен този Lancome La Nuit a la folie е много нетраен, но пък ми харесва. Аз също го гледах в сайтовете този уикенд и ми направи впечатление че почти навсякъде се е изчерпал, а то било защото всички без да се наговаряме сме се сетили за него Simple Smile
Откриваме сезона на зимните аромати Simple Smile

# 35
  • Мнения: 36
Момичета, не мога да поръчам от -spam292-.  Може ли някой да ми помогне или да ми даде телефон за поръчка.

# 36
  • Мнения: X
Момичета, не мога да поръчам от -spam292-.  Може ли някой да ми помогне или да ми даде телефон за поръчка.
На първа страница!
Скрит текст:

# 37
  • Мнения: 2 028
Аз студения сезон въобще май не го закрих, през лятото купих повече зимни отколкото летни парфюми. Grin

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
За мен а la folie е най- хубавият от трезорите и излъчва цял ден.
Пропуснах   да купя nude, задушлив кокос.  
Musk diamant е нежен и красив, но и най-ефирен и краткотраен.

# 39
  • Мнения: 439
Чакам няколко миниатюри и мостри, отделно дебна Туили и Пантерата на Картие...Въздържах се покрай еуфорията за тях, но сега мнооого ги искам. Ако някой ги види на добра цена да свирне Simple Smile
Пожелавам на всички малко, но желани изгодни покупки. =)

# 40
  • Мнения: 19 915
За мен а la folie е най- хубавият от трезорите и излъчва цял ден.
Пропуснах   да купя nude, задушлив кокос.  
Musk diamant е нежен и красив, но и най-ефирен и краткотраен.
Същото и при мен. Не можах да намеря стимул да купя и musc diamant, макар да ми харесва много. Твърде нетраен е върху мен. Другите ми идват твърде сладки. Може би La Nuit Tresor Caresse ми е фаворит.

Благодаря за темата.
Ще се повторя, но за запис – чакам от makeup.bg Dolce Garden и The One EDT D&G, от notino.bg Satin Lalique

# 41
  • Мнения: 6 930
Чакам само кремчета, тия дни получих от парфимо Nina Ricci L'Extase Rose Absolue, с целофан, перфектен,  трае над 24 часа.

 
Скрит текст:
През юни купих ботуши , август 3 чифта сандали , всичко на високи токчета, а аз съм с един здрав крак.

Откъде го взе, брасти ли? Каня му се много....
Иначе чакам няколко неща, някои планува ни, други не съвсем... 😀

Trésor A la Folie и аз много го обичам, повече от Nude. Но пък и Nude харесвам, кокос почти никакъв не долавям при мен...

Последна редакция: пн, 31 авг 2020, 11:21 от tuali

# 42
  • София
  • Мнения: 9 483
Аз след като се мъчих 100х да платя с карта, отказах поръчката, писах и в старата тема и пуснах нова с наложен платеж. Smirk
Днес имам мейл от Нотино:
Ако желаете, мога да променя начина за плащане с наложен платеж или банков превод.
Късно. Oтказах я тази поръчка, така или иначе.
Някой, който е ползвал пяната за лице на Филорга да ме успокои, че не съм изпуснала много.

Код за Нотино, важи само днес EB1-22N-DG5

Последна редакция: пн, 31 авг 2020, 11:46 от kopche

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Копченце, на мен пяната много ми харесва, не ми изсушава лицето.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт