Поръчвали ли сте от Aboutyou.bg?

  • 69 362
  • 737
  •   2
Отговори
# 405
  • Мнения: 281
Аз също днес си получих поръчката от 18ти. Очаквах повече забавяне, приятно съм изненада от бързината им. Като цяло съм доволна, но на една и съща марка единият панталон ми е точен, другите 2 - големи. Предвид, че нямат опция за директна замяна и ще трябва да платя пълната им стойност, вероятно ще ги задържа. Поръчах също и 2 блузи, за които съм със смесени чувства - къси са ми и ръкавите са тесни, а бялата прозира леко. Те сигурно ще пътуват наобратно.

# 406
  • Мнения: 1 052
Пратките имат ли преглед? Тест мисля няма.
И може ли след като видя пратката да откажа да я взема?
Питам, защото съм поръчала едни не евтини ботуши дори и с 50% намаление. И ако не ми харесат на живо, ако може да не ги плащам и взимам.

# 407
  • Мнения: 144
Да, има преглед и тест.Аз пък съм много доволна от поръчката,всичко е точно като размери и качество.Сега чакаме и останалата част от поръчката.

# 408
  • Мнения: 1 052
Благодаря.
Ако и тест има ще е идеално.

# 409
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
Момичета трябва ми код за допълнително намаление, ако някой си има, но няма да поръчва, да помоля да ми пише на лично.

# 410
  • Мнения: 5 832
Момичета трябва ми код за допълнително намаление, ако някой си има, но няма да поръчва, да помоля да ми пише на лично.
Пробвай тези
Скрит текст:

# 411
  • Мнения: 1
Блуза Tommy Hilfiger, производство Турция с дефектни ръкави, кофти работа.

# 412
  • Sofia
  • Мнения: 9 763
И аз получих две тениски Tommy Hilfiger, хубави са, органичен памук, нямат дефекти.
Този Gap суитчър също ми харесва, като за намалената си цена от 60лв.
Шокира ме получен пуловер Polo Ralph Lauren, 150лв (с намалението), а няма един етикет на него, все едно съм го взела от Мания. Предполагам, че е върнат, не изглежда носен изобщо и понеже отдавна търся този цвят ще го задържа, но ще имам едно наум за последните бройки на сайта.

# 413
  • Мнения: 2 184
Поръчвала съм два пъти от сайта - плачевно качество!!! По-зле от AliExpress! Писах им, че е супер несериозно да продват продукти с такова абсурдно качество,а от тяхна страна ми предложиха да връщам стоките.
Моя съвет е да си спестите нервите и времето и да не поръчвате от aboutyou
Скрит текст:

# 414
  • Мнения: 2 512
Да, за последни бройки имайте си едно наум. Получавала съм такива в перфектно състояние и без никакви забележки и такива, които имат. Поръчах едно сребърно синджирче с висулка, което нямаше нищо общо със снимката. Верижката беше заплетана на кълбо и се наложи 20 минути да я разплитам. Също така и беше половината потъмняла. Едни обувки от велур, които доста явно са мерени и ожулени леко и надраскани. Една блуза с етикет, която дойде в разкъсан плик и събрана на топка. Явно някой я е върнал и не са се постарали и плика да сменят, но това не е чак толкова болка.

Върнах ги. Странното е, че върнах и една пратка с чанта и рокля. Пратиха ми имейл, че е получена роклята, но нищо за чантата. Писах им да видим.

Иначе с Fashion days съм имала същите преживявания.

# 415
  • Мнения: 3 957
Получих си пратката от миналия понеделник. Всичко е точно, с изключение на едно нещо, което ми е голямо, но пък много ми харесва. Не мога да го заменя за по-малък номер, нали? Само да го върна и да поръчам на по-високата цена?

# 416
  • Мнения: 5 832
Не мога да го заменя за по-малък номер, нали? Само да го върна и да поръчам на по-високата цена?
Да, няма замяна.

# 417
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Получих една от поръчките си, яке СК, от есента ми стои в количката, във ФД отдавна се изчерпа, а и не е стигало чак толкова ниска цена, както при намалението в About you. Беше една бройка, всичко е ново, пакетирано добре, както всичко досега, което съм получавала от тях. Мисля, че с тези неясни условия на промото и бъгаво приложение, загубиха доста обеми поръчки.

# 418
  • Мнения: 6 053
И аз днес си получих пратките. Всичко е с хубаво качество, но може би ще върна 2 или 3 неща, чиито размери не съм уцелила. Особено за едното много ме е яд, но няма как. От една и съща марка, два продукта от една категория, един и същ размер, обаче едното ми става, а другото ми е малко.

# 419
  • Мнения: 281
И аз днес си получих пратките. Всичко е с хубаво качество, но може би ще върна 2 или 3 неща, чиито размери не съм уцелила. Особено за едното много ме е яд, но няма как. От една и съща марка, два продукта от една категория, един и същ размер, обаче едното ми става, а другото ми е малко.

Същата история - два панталона от една и съща марка - единият идеален, другият - торба. Но много ми хареса и колкото и да не ми се искаше, го поръчах на редовна цена. Rolling Eyes
Между другото, не знам вие дали сте се доверили на размера, който ви препоръчва сайта, но аз го направих. За панталон ми предлагаше дължина 34, което е най-дългата възможна. Е вярно, висока съм - 1.76, но това е страааашно дълго. Не знам с какви крака трябва да си, че да ти е ок. А изобщо не се имам за късокрака. Ще се реже панталонът, иначе долу толкова се насъбира, че стои грозно. Стига ми до пръстите на крака...

Общи условия

Активация на акаунт