Поръчвали ли сте от Aboutyou.bg?

  • 69 057
  • 737
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Тотално недомислена кампания, много лоша организация!

# 391
  • Мнения: 5 832
Ами просто влизате през браузър, а не през приложението.

# 392
  • Мнения: 109
Намалението е през приложението, не през сайта. Писаха, че трябва да си инсталирал приложението и да го ъпдейтнеш, за да излезе намалението.
само за вчера ли е намалението. Как се ъпдейтва приложението ?? от Гугъл плей не ми позволява

# 393
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 557
Намалението е през приложението, не през сайта. Писаха, че трябва да си инсталирал приложението и да го ъпдейтнеш, за да излезе намалението.
само за вчера ли е намалението. Как се ъпдейтва приложението ?? от Гугъл плей не ми позволява

И днес има намаление . Пише още 13, часа и 10 минути .

# 394
  • Мнения: 109
не ми излиза намалението, а незнам как да си ъпдейтна приложението, за да ми излезне

# 395
  • София
  • Мнения: 11 778
не ми излиза намалението, а незнам как да си ъпдейтна приложението, за да ми излезне

разлогнете, затворете и пробвайте пак, ако не стане назад бяха писали, дават ти ваучер със същите условия, можеш да си го ползваш когато искаш.

# 396
  • Мнения: 8
Първата ми поръчка от Абаутю беше за съпругата ми, за рождения й ден. Поръчах я седмица по-рано - дойде седмица след рождения ден. Но пък всяко начало е трудно.

# 397
  • София
  • Мнения: 13 184
Днес дойде половината поръчка от 18-ти в 18 часа. Много са бързи! Очакваната дата беше за 25-26-ти. Може би дрехите са били някъде в България, а останалите ги изпращат от чужбина. А може просто да са разделили поръчката, защото в другата има 2 якета, а в доставената са дребни неща - потничета, риза, бельо.

# 398
  • София
  • Мнения: 23 017
И аз получих днес смс днес за поръчката от 18.

# 399
  • Мнения: 144
И моята я очаквам днес!

# 400
  • Сливен
  • Мнения: 4 062
Ако откажа да взема поръчката от Еконт дължа ли нещо?Някой да ли го е правил?

# 401
  • Мнения: 2 762
Да, аз съм отказвала. Нищо не се дължи, те я връщат безплатно на сайта.

# 402
  • Мнения: 5 832
Писах им в чата мога ли да пренасоча пратката за друг град, казаха да се свържа с еконт за пренасочване, но когато вече влезе в България.

# 403
  • Мнения: 5 272
Писах им в чата мога ли да пренасоча пратката за друг град, казаха да се свържа с еконт за пренасочване, но когато вече влезе в България.
Само изпращача може да я пренасочи до друго населено място.

# 404
  • Мнения: 5 832
Писах им в чата мога ли да пренасоча пратката за друг град, казаха да се свържа с еконт за пренасочване, но когато вече влезе в България.
Само изпращача може да я пренасочи до друго населено място.

Това ми отговориха, това пиша. Като влезе в България и говоря с Еконт, ще кажа.

Общи условия

Активация на акаунт