Поръчвали ли сте от Aboutyou.bg?

  • 69 360
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 381
Поръчах кецове и портмоне. Не бяха завишени цените. Бързо и лесно поръчах, обаче имат един проблем от първия ден на сайта и не мога да повярвам, че още не са го решили. Ние живеем в ЖК и системата не дава опция да се въведе това като адрес... Пари за IT-та ли пестят не мога да разбера...

Да, това е много дразнещо, дала съм една улица до нас, иначе не мога да въведа адрес. Ама поне Еконт си ни знаят и си получаваме нещата Simple Smile

Получих сега мейл, че поръчката е изпратена, учудващо бързо, предвид, че имах една от 2 януари и я изпратиха седмица по-късно.

Аз също живея в ЖК. Поръчвала съм от AboutYou и вместо улица им написах името на квартала, а после им написах ж.к. Тракия. Нямаше проблеми, все пак куриерите трябва да знаят адреса, а не хората от сайта. Доста сайтове нямат ж.к., особено чуждестранни. Иначе вчера направих безпроблемно поръчка през моето приложение, след това намалението изчезна. Но от друг телефон, с друг профил - няма проблем.

# 376
  • София
  • Мнения: 23 084
Този сайт е за пазаруване в България. Като не могат да се справят с добавянето на ЖК, да оставят изцяло пространството за самостоятелно попълване. Нашият адрес по принцип не е лесен за намиране, напиша ли и улица съвсем ще стана обърквация.

# 377
  • Мнения: 1 381
Ми не е точно така, ама нейсе.

# 378
  • София
  • Мнения: 23 084
Кое не е точно така? Щом не улесняваш, а затрудняваш потребителите си от първия ден и си уведомен за проблема, е недопустимо да не го оправиш.

# 379
  • Мнения: 46
Писах им във фейсбук страницата - при проблеми от тяхна страна, ви дават ваучер за -50%. При мен стана, върза ми се същата сума, както ако промоцията се бе заредила нормално.

# 380
  • Мнения: 5 832
Някой правил ли е разпореждане за смяна на адреса на доставка с такъв в друг град? Снощи не ми позволяваше да сменя адреса и дадох запаметения, който е на 300 км от мен. Ще трябва да карам някой друг да ходи да я взима и да ми я препраща ако не може.

# 381
  • Sofia
  • Мнения: 9 763
Този сайт е за пазаруване в България. Като не могат да се справят с добавянето на ЖК, да оставят изцяло пространството за самостоятелно попълване. Нашият адрес по принцип не е лесен за намиране, напиша ли и улица съвсем ще стана обърквация.
+1
Елементарна валидация на поле. И мен за малко да ме откаже да пусна поръчка, въртях ж.к по 100 начина. Иначе намалението ми се отрази бързо и коректно.
Пощенският код също не можах да си сменя, остана ми 1000 София. Някой успял ли е да сложи друг код за София?

# 382
  • Мнения: 3 957
Поръчката ми от вчера вече е изпратена. Предполагаемата дата за доставка е 25-26.01, ще видим. От Румъния ли изпращаха?

# 383
  • София
  • Мнения: 11 784
Някой правил ли е разпореждане за смяна на адреса на доставка с такъв в друг град? Снощи не ми позволяваше да сменя адреса и дадох запаметения, който е на 300 км от мен. Ще трябва да карам някой друг да ходи да я взима и да ми я препраща ако не може.

Пиши на чата във фейсбук ако не е тръгнала все още можеш да смениш мисля, ако не от еконт ще ти я пренасочат

# 384
  • Мнения: X
Ооо, не...много са зле...писах тук моята сага със опитите ми да сменям адрес. Те отговарят уклончиво, любезно и въртят едно и също. Няма как на пусната поръчка да се смени адрес на доставка. Аз я пуснах по време на коледните празници, но не успях да попълня коректно данните, поради проблемите с ж.к., пощенски код и т.н., за които и вие пишете. Като видях, че адресът е половинчат им писах за да сменя, но ми отговориха, че не може. Отговорих им, че това е проблем и, че сайтът им трябва да се подобри в това отношение. Писах им и, че подвеждат потребителите за състава на дрехите (една рокла на Манго и друго бях засекла, в момента ми се губи). Чудех се дали да взимам поръчката, но жилетките си ми харесваха и реших да изчакам. Куриера ми звънна от някаква вилна зона, извън София...Dizzy Face Чудех се как някаква улица, с която нямам нищо, ама нищо общо е попаднала в полето за адрес на доставка. А техните отговори бяха все в един тон, любезни, но като развалена грамофонна плоча. Надявам се да не ми се налага да се обяснявам повече с тях.
Днес пуснах поръчка и отново имах проблем с промяната на адреса. Накрая подадох офис на Еконт, ще си спестя разправиите, надявам се. Ето това яке поръчах:
https://www.aboutyou.bg/p/MANGO/Prehodno-yake-5210427

# 385
  • Мнения: 5 832
На мен не ми даде да посоча нито друг офис, нито адрес за куриер. Останал си е офис, от който съм получавала и това е. Над половин час се мъчих и не можах. Открива ми София, като въведа личен адрес, или на офис и изписва, че не е разпознат и отначало. Направо главата ме засърбя от нерви и накрая се предадох. Мислех, че като ми пристигне в офиса, присто ще звънна да ми я пренасочат, но се оказа, че там пък еконт не разрелават пренасочване към друг град от получателя. Абсолютен мазаляк.

# 386
  • Мнения: 2 452
Здравейте колебая се за  едно палто което е около 600 лв но ми изписва предупреждение че съм надвишила максимално позволената сума от 450 лв. Писах им но не го проумявам във FAQ пише че няма максимална сума на поръчката.

# 387
  • Мнения: 2 512
Сумата на поръчката не може да надвишава 450лв след намалението.

# 388
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Намалението не беше ли до вчера?

# 389
  • Мнения: 2 452
а как се поръчва артикул който след намалението е над 450 лв защото продават такива. Не говорим за няколко неща а за единичен артикул.Все още има намаление до довечера.

Общи условия

Активация на акаунт