Мнение относно строителни фирми/инвеститори

  • 50 382
  • 408
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 349
Моля за мнения за фирми Пема груп ЕООД и Пи Ем Ай ЕООД? Благодаря

# 271
  • Мнения: 62
Здравейте, може ли мнение за фирма Геострукт, имат два много интересни обекта?

# 272
  • Мнения: 349
Моля, някой запознат със сграда Магнолия в Надежда 1, да даде мнение?

# 273
  • Мнения: 1
Преди 3 години купих апартамент в сграда на Евробилдинг. Ужасно строителство, непрекъснато имам проблеми с течове, с вентилационната система. Даже входа на сградата не е довършен.
Не купувайте,ще си спестите много нерви.

# 274
  • Мнения: 1 176
Съжалявам, ако е обсъждано или не е за тази тема, но ще стрелям направо - при покупка на зелено директно от строител, да кажем реномиран такъв като Инфинити или BLD, работите ли с адвокат? Какви документални проверки трябва да се направят на имота? Какви документи трябва да си изискаме преди подпосване на договор?

# 275
  • Мнения: 2
Дизайна на сградите ще е внушителен, поне според мен
С "внушителен" би се съгласил и аз, само че нещо може да е внушително не непременно в положителна посока.

Поне това, което се вижда като рендъринги на сайта им, не ми харесва изобщо. Като почнеш от тия тъмнооранжеви декоративни тухлички (които не знам дали ще са наистина тухлички или просто панели с такава щампа), минеш през изпъкналите прозорци, при това в черно, и стигнеш до зиг-загообразнатa фасада на някои от сградите. Всичко това изобщо не ми е по вкуса.
Иначе градините са добра идея, ако се направи като хората може да се получи много добре. Друг е въпросът, че ще изискват яко поддръжка, за да са в приличен вид дългосрочно.

Определено преди 1 година ми направи впечатление, че цените са много ниски, но в момента вече не ми се струва така.
Да, това с цените го бях забравил, но сега се сещам, че също ме накара да се усъмня тогава. Беше подозрително евтино дори за проект на зелено. Сега погледнах пак, ако цените на сайта са актуални, пак не ми се в виждат високи. Което или значи, че инвеститорът не е от най-лакомите, или (за съжаление по-вероятно) значи, че се пести от нещо.

До кога ще сме вечно негативни и перманентно недоволни! Аз съм клиент на Генов и ко и искам да би кажа, че са едни от малкото коректни инвеститори, които не вдигнаха цените на вече подписани договори, а строят изключително качествено и луксозно. Ако инвеститора не е лаком е проблем ли? Хората строят канализация, улици на половината квартал и пак подържат човешки цени....

# 276
  • Мнения: 1 088
Понеже цитираш мой коментар от преди близо година, само да кажа, че нямам представа за какво става дума.
На пръв поглед вероятно за проекта Градините на Семирамида в кв. Витоша, но не ми се връща назад да търся контекста.

Както съм писал и тогава - цените са (бяха тогава) човешки, което или е похвално, или има някаква уловка. Не се наемам да заема позиция кое от двете е вярното в момента. Ако инвеститорът държи ниски цени без да е за сметка на качеството, тогава още по-добре. А улици и инфраструктура ще, не ще трябва да изгради, защото строежът е насред полето. Така че това си е било калкулирано в цената от самото начало. Друг е въпросът, че всъщност е работа на общината, ама нейсе...

# 277
  • Мнения: 881
Здравейте,

моля за мнение за мираж – тхб“ еоод

Здравейте,
Подбутвам за тази фирма, ако някой се е сдобил с инфо.

# 278
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Здравейте,
 някой знае ли нещо за Ария Инвест и по-точно за сградата им в Бургас? Благодаря

# 279
  • Мнения: 66
Стойсити ЕООД-некоректен строител. Фирмата изнудва своите купувачи с 30% даване пари на ръка. Обявената цена на имотите не подлежи на коментар и никъде не е упоменато, че процент от сумата няма да минава по банков път. Далеч от тях!

# 280
  • Мнения: 144
Здравейте! Аз търся мнения за Контракт Сити. Моите познати ще купуват апартамент в Малинова Долина. Моля ако някой скоро е купил от тях

# 281
  • Мнения: 1 776
Моля за мнение за качество на строителство на Тобо Груп?
Интересува ме само по отношение на качеството, дава ли се и изпълнява ли се ако се наложи гаранция след строителство?
Предполагам, че не е коректно да се генерализира за всички обекти на една фирма, но все пак някаква ориентация?

# 282
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Здравейте! Аз търся мнения за Контракт Сити. Моите познати ще купуват апартамент в Малинова Долина. Моля ако някой скоро е купил от тях

Според мен са много добър избор. Бяхме се спряли на тях за една сграда в Бояна (но не стигнахме до сделка) , иначе това което видяхме, като качество на строителството е отлично и нямат незавършена сграда.

Искам да похваля и препоръчам и тази фирма https://taskovstoyanov.com/. Завършиха предсрочно обекта и не сме имали никакви проблеми с тях.

# 283
  • Мнения: 144
Здравейте! Аз търся мнения за Контракт Сити. Моите познати ще купуват апартамент в Малинова Долина. Моля ако някой скоро е купил от тях

Според мен са много добър избор. Бяхме се спряли на тях за една сграда в Бояна (но не стигнахме до сделка) , иначе това което видяхме, като качество на строителството е отлично и нямат незавършена сграда.

Искам да похваля и препоръчам и тази фирма https://taskovstoyanov.com/. Завършиха предсрочно обекта и не сме имали никакви проблеми с тях.
Благодаря Ви много! Къде се намира всъщност сградата,  която сте закупили? И ние гледахме техни обекти и се чудех ме дали някой от тях ,търсеха в Малинова долина

# 284
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
borislavaserafimova
https://www.luximmo.bg/bulgaria/oblast-sofia/sofiya/luksozni-imo … jba-v-sofiya.html Купихме в тази сграда, продават още 2 апартамента има АКТ16.

Общи условия

Активация на акаунт