Мнение относно строителни фирми/инвеститори

  • 50 351
  • 408
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 35
Здравейте, някой може ли да сподели мнения за Софибилстрой и сградата им във Витоша Mountain view park?
Благодаря

Аз я гледах и на място няколко пъти, много ми хареса, всичко изглежда качествено и строено с контрол. Но на сайта им пише че е разпродаденм, явно има само на вторичен пазар вече (видях някои обяви в нета и разлепена в квартал Витоша също).

https://www.facebook.com/sofbuildstroy/photos/a.611657583101993/785091972425219/

# 166
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Някой може ли да сподели мнение за инвеститора Green Life City и техния нов проект в София в "Зона Б 5" - 1 Home Park Residence. Благодаря предварително!

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 17:56 от Савина1

# 167
  • Мнения: 413
Аз съм една от взелите там, за тая цена не може се очаква повече. Поне няма да е затворен комплекс с охрана и таксички. А и почти не са спряли сторят сега в Ковид-кризата. Октомври 2021 трябва имаме Акт16. Втория блок е продаден и тея дни ще копаят. Личното ми мнение е, че направят не направят целия комплекс първите 2 сгради ще станат. В квартала панелките са по-скъпи. А 8-9 етажа не са много. Гаража все още не ми е приоритет там, а и не ми се изливат едни пари за покрив кола.
Здравейте и аз имам нужда от мнение. Родителите ми са в процес на продажба на имот и с парите ни се ще да закупим апартамент. Хабер си нямам от къде да започна. Колкото повече статии и форуми чета, толкова повече ме хваща параноята и не мога да взема никакво решение. Има един комплекс на зелено във Връбница, чието разположение и разпределение на даден апартамент много ми харесва. Та можете ли да дадете мнение за самата оферта, дали има нещо притеснително в нея, за инвеститора или за каквото и да е било, което би ми помогнало при евентуална сделка с тях. Комплекса е:  https://www.gardenresidence.bg/
Много съм боса в тази насока и наистина благодаря от сърце, ако някой сподели нещо по въпроса

# 168
  • Мнения: 2 388
Това не е ли по-скоро в Сердика или в някаква Индустриална зона, малко тъмна Индия засега. Чудехме се и ние за него, защото ходим в парка често, но ни отказа близостта до махалата и липсата на хубаво училище в района.

# 169
  • София
  • Мнения: 821
Това не е ли по-скоро в Сердика или в някаква Индустриална зона, малко тъмна Индия засега. Чудехме се и ние за него, защото ходим в парка често, но ни отказа близостта до махалата и липсата на хубаво училище в района.
Точно в Сердика е, бившия Хлебозавод, но не знам защо го водят в Зона Б 5 адреса. 19-то не е далеч, а циганската махала не е толкова близо.

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 03:56 от Савина1

# 170
  • Мнения: 216
Това не е ли по-скоро в Сердика или в някаква Индустриална зона, малко тъмна Индия засега. Чудехме се и ние за него, защото ходим в парка често, но ни отказа близостта до махалата и липсата на хубаво училище в района.
Училището по район е 30-то

# 171
  • Мнения: 128
Здравейте,

Някой купувал ли е от групата Sanara ? Какви са ви впечатленията ?

# 172
  • Мнения: 70
Здравейте! В понеделник ще звънна на Контракт сити за цени и повече информация относно сградите Малина 2 и Малина 3 в Малинова долина, но в тази връзка има ли някой тук, който е запознат? Или ако някой си е купил апартамент в построената вече сграда Малина? Ориентирали сме се да търсим тристайно жилище в този район или Манастирски ливади, но до момента не попадам на нищо, което да ме грабне.....

# 173
  • Мнения: 82
Здравейте! В понеделник ще звънна на Контракт сити за цени и повече информация относно сградите Малина 2 и Малина 3 в Малинова долина, но в тази връзка има ли някой тук, който е запознат? Или ако някой си е купил апартамент в построената вече сграда Малина? Ориентирали сме се да търсим тристайно жилище в този район или Манастирски ливади, но до момента не попадам на нищо, което да ме грабне.....

Аз живея в Малина 1 -  на около 300м е от новите строежи. И преди съм писала в темата- нямам забележки относно строителя, всички актове бяха издадени в срок. Качеството на строителството също според мен е доста добро.

# 174
  • Мнения: 91
Може ли мнения за  този комплекс , който се изгражда в момента - SoHome Residential Park. По точно интересувам се от мнения за района и инвеститора. Знаете ли  каква е обичайната такса,  която се плаща за поддръжка в затворените комплекси ?  Благодаря.

# 175
  • Мнения: 35
Може ли мнения за  този комплекс , който се изгражда в момента - SoHome Residential Park. По точно интересувам се от мнения за района и инвеститора. Знаете ли  каква е обичайната такса,  която се плаща за поддръжка в затворените комплекси ?  Благодаря.

За малките комплекси 40лв, за по-големите цената си расте спрямо площта., услугите, а и в кой диапазон е позиционоран комплекса. Премиумите отиват над 100лв/месец.

# 176
  • Мнения: 8 973
да ви попитам, вдигнали ли са се % строитество срещу обезщетение в София? Колко върви горе долу - посочете по-атрактивни квартали и по-крайни.

# 177
  • Мнения: 216
да ви попитам, вдигнали ли са се % строитество срещу обезщетение в София? Колко върви горе долу - посочете по-атрактивни квартали и по-крайни.
30-40 в центъра, като че ли се вдигна малко за последните 20г., много зависи от конкретния парцел и как излиза сметка и накрая всичко е пазарлък, защото може да получиш 40% на първи/втори етаж, пък по-малко ако искаш нагоре и юг и т.н., накои калкулират гаражите по различен начин..

# 178
  • Мнения: 1
Здравейте, нов съм в този сайт искам да си дадете вашето експертно мнение за фирма Софбилдстрой строи в Малинова долина, гледам, че са хубави сградите, дали бързо строи, стабилен ли е, сериозен ли е? Всичко което знаете ви моля да ми го споделите..
Благодаря ви.

# 179
  • Мнения: 349
Здравейте, моля за мнение за строителна фирма Транс Билд ЕООД. Качество на изпълнение, срокове. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт