За вниманието в една връзка

  • 7 688
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 749
Ако така му говориш и на него, не ми е ясно как той не е избягал с 200...

# 46
  • Мнения: 9 973
Честно казано изненадвам се, че още е с теб при подобно отношение, самочувствие, разбираме за връзката и отношенията ви.

# 47
  • France
  • Мнения: 13 446
Е, след като имаш много фенове в социалните мрежи, значи всичко е наред...

# 48
  • София
  • Мнения: 1 140
Щом имаш доста кандидати, като този не те удовлетворява, си избери друг.😁 Може пък със следващия да си пасвате повече. Но най- добре е да поработиш върху себе си, дето се казва, за да не изпитваш нужда да се вторачваш толкова в партньора. Иначе все ще има нещо да не е наред.

Последна редакция: пт, 04 сеп 2020, 18:43 от *Elena*

# 49
  • Мнения: 4 236
Честно казано изненадвам се, че още е с теб при подобно отношение, самочувствие, разбираме за връзката и отношенията ви.
Самочувствието й очевидно е един голям балон. Няма жена с добро и здраво самочувствие, която да трепери над мъжа си и да го ревнува до припадък.
А по-небрежното му отношение може би е нарочен отпор на всички примадонски претенции.

# 50
  • Мнения: 9 973
Честно казано изненадвам се, че още е с теб при подобно отношение, самочувствие, разбираме за връзката и отношенията ви.
Самочувствието й очевидно е един голям балон. Няма жена с добро и здраво самочувствие, която да трепери над мъжа си и да го ревнува до припадък.
А по-небрежното му отношение може би е нарочен отпор на всички примадонски претенции.
+1
Не ми се пишеха дъъъъъъълги постове, нЕма смисъл.

# 51
  • Мнения: 74
Много ясно, че ще имам самочувствие. Знаете ли защо 99% от мъжете изневерява на жените си. Защото са смотани и не се грижат за себе си. Не отдават внимание на тези неща, затварят си очите. Стоят пред печката. Моят мъж на мен ми готви, ще готвя аз, как ли пък не. Това не се харесва на мъжа. По-добре е една жена да бъде със самочувствие, поддържана и той да си знае, че всеки един момент може да я изтърве, защото е хубава и интелигентна. Simple Smile Не ми се навлиза в подробности... Мисля, че бях достатъчно ясна.
Но не съм от онези кифли със хиалурон и силикон, без образование. Не съм фен на естетичните операции и самочувствието без покритие.

# 52
  • Мнения: 25 907
Я, и щом толкова добре ги разбираш нещата, та чак съвети ръсиш, защо се оплакваш тогава?

# 53
  • Мнения: 2 749
А ти като не си от смотаните, защо мъжът ти не ти обръща внимание?

# 54
  • France
  • Мнения: 13 446
Всъщност за какво беше темата, че забравих?

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Интересен е човек,който има свои интереси,свое хоби...Не този,който нон стоп мрънка да му се обърне внимание.
Аз отдавна отказвам да си имам работа с ревниви хора.Достатъчно проблеми си имам,за да ме тормози някой, че съм гледала някакъв непознат и нищо неозначаващ за мен човек.Да ми насажда вина и т.н.,при положение,че съм от хората,които държат на честността и не поддържат паралелно няколко връзки.Ако случайно проявя интерес към друг човек и реша,че нещо не мога да живея без него (малко вероятно,но все пак...),ще сложа край на старата връзка.Нито ще лъжа и мажа докато се получат или не се получат нещата с новия човек,нито ще се оправдавам.Това е.На когото не му харесва,да не си губи с мен времето.Още в началото с любовта си говорихме на тази тема.Казва,че е съгласен на 100% и мисли по същия начин като мен.Не се тормозим и притесняваме с ревниви изпълнения.
Също съм обяснила,че няма да търпя да ми се крещи и да ми се правят сцени по какъвто и да е повод.Съгласна съм всеки въпрос,който го вълнува,да бъде обсъден спокойно.
Според мен с ревност и задушаващо просене на внимание ще го отблъснеш.
И... никой не е длъжен да търпи нечии истерии.
Аз по мъже не се заглеждам. Той ако ще се заглежда по разголени жени, ще му правя проблеми и толкова. Това не са истерии. Това е неуважение. Не съм сляпа. Щом обичаш един човек, го ревнуваш. Точка.
Ок,давай по твоя си начин.
Щом горкият човек отправи поглед в която и да е точка на Вселената (но не в теб),явно ти виждаш,че зяпа разголена жена...Ок,така приемаш света.
Правиш му проблем.Не е истерия.Ок.
Обаче ако той реши да се спасява поединично,няма защо да се чудиш.
Постави се на негово място.

# 56
  • Мнения: 74
Интересен е човек,който има свои интереси,свое хоби...Не този,който нон стоп мрънка да му се обърне внимание.
Аз отдавна отказвам да си имам работа с ревниви хора.Достатъчно проблеми си имам,за да ме тормози някой, че съм гледала някакъв непознат и нищо неозначаващ за мен човек.Да ми насажда вина и т.н.,при положение,че съм от хората,които държат на честността и не поддържат паралелно няколко връзки.Ако случайно проявя интерес към друг човек и реша,че нещо не мога да живея без него (малко вероятно,но все пак...),ще сложа край на старата връзка.Нито ще лъжа и мажа докато се получат или не се получат нещата с новия човек,нито ще се оправдавам.Това е.На когото не му харесва,да не си губи с мен времето.Още в началото с любовта си говорихме на тази тема.Казва,че е съгласен на 100% и мисли по същия начин като мен.Не се тормозим и притесняваме с ревниви изпълнения.
Също съм обяснила,че няма да търпя да ми се крещи и да ми се правят сцени по какъвто и да е повод.Съгласна съм всеки въпрос,който го вълнува,да бъде обсъден спокойно.
Според мен с ревност и задушаващо просене на внимание ще го отблъснеш.
И... никой не е длъжен да търпи нечии истерии.
Аз по мъже не се заглеждам. Той ако ще се заглежда по разголени жени, ще му правя проблеми и толкова. Това не са истерии. Това е неуважение. Не съм сляпа. Щом обичаш един човек, го ревнуваш. Точка.
Ок,давай по твоя си начин.
Щом горкият човек отправи поглед в която и да е точка на Вселената (но не в теб),явно ти виждаш,че зяпа разголена жена...Ок,така приемаш света.
Правиш му проблем.Не е истерия.Ок.
Обаче ако той реши да се спасява поединично,няма защо да се чудиш.
Постави се на негово място.
Ще се спаси той, по-добро няма да намери. Така че. Не вярвам да тръгне за ме зарязва. Изобщо не ми пука. И той казва същото, никой нямало да ме търпи мен. Хаха. Добре. Така да ее...

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Темата майтап ли е?
Ако го обичаш и ти е казал същото,замисли се.Опитай да погледнеш нещата и от друг ъгъл.
Давам ти приятелски съвет.
От мега ревниви хора на всеки в един момент му писва и иска да се спаси.
Може би си красива,може би си умна и забавна,вероятно и те обича,щом въпреки всичко сте заедно...не споря.
Опитай да му показваш любов,а не ревност: )

# 58
  • София
  • Мнения: 1 140
Хаха! А уж не се връзвам на пързалки! 😂😂 Нищо, поне се посмях.

# 59
  • Мнения: 9 973
Ще бъдеш ли така добра да  ни припомниш защо пусна темата, защо младежа не ти обръща внимание, защо не си удовлетворена?!?
Щеше да е забавно, ако не беше скучно/а.

Общи условия

Активация на акаунт