Какво ще кажете за това име на момченце?

  • 3 823
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 407
Не бих дала такова име на детето си.А и всички галени имена на Елизар ми звучат като женски.

# 16
  • Мнения: 216
Странно е,но ми харесва Grinning Grinning Laughing

# 17
  • Мнения: 4 668
Не мога да го възприема  Rolling Eyes и на мен ми звучи като , че ли е изпусната буквата "В" отпред .
Ти си знаеш най - добре ...

# 18
  • Мнения: 1 097
Странна комбинация, но е хубаво  Heart Eyes
Заро, Зарко, Зари...нико няма да му вика Ели  Wink

# 19
  • Мнения: 949
Не мога да го възприема  Rolling Eyes и на мен ми звучи като , че ли е изпусната буквата "В" отпред .
Ти си знаеш най - добре ...
Peace

# 20
  • Мнения: 858
и моето дете е с различно и нетипично име.Аз харесвам кратки имена,сложносъставните биват съкращавани, така никога не си ползваш истинското име .Но ако бъда честна Елизар не ми харесва.

# 21
  • Мнения: 1 183
Na men pak mi haresva ne e lo6o,a pak 6tom na teb ti haresva e super.Uspeh ti pojelavam Hug

# 22
  • Мнения: 96
Определено не ми харесва.

# 23
  • Мнения: 126
Всяка майка сама избира името на детето си!!!! То й звучи специално , различно и олицетворява чуствата и!
Peace Peace Peace

# 24
  • Мнения: 2 673
  Интересно..Зари, на галено.

# 25
  • Мнения: 280
Елизар - харесва ли ви и как може да се вика на галено?
Остави да отлежи и сама ще усетиш. След време класиката надделява.

# 26
  • Мнения: 75
На мен ми харесва. Щом си го избрала за име на детето си, значи или правиш някякви комбинации, или много ти харесва. И в двата случая те оправдавам. Аз вярвам, че детето дава смисъл на името, а не обратното. Така че - успех! Можеш да му викаш Заро или Зари.

# 27
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Честно казано ми звучи странно. Ако някой ми се представи с това име, със сигурност ще го погледна 2 пъти....Което от своя страна си е положително, няма да остава незабелязан Wink.

# 28
  • Мнения: 419
Можеш да му викаш Зарко  newsm44
на мен ли4но ми харесва Peaceуспех с избора

# 29
  • Мнения: 282
Нещо не ми пасва Naughty

Общи условия

Активация на акаунт