Какво ще кажете за това име на момченце?

  • 3 827
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 468
Не е лошо името.Детето на една приятелка е с подобно име , но пък нейният мъж е арабин и за това.А за галено Зарко.

# 61
  • Мнения: 1 427
Харесва ми Peaceа защо трябва задължително да има гален вариант?Дъщеря ми се казва Йоана .Аз държа да й казват така.

# 62
  • Мнения: 1 202
Аз много не го одобрявам.Звучи ми добре, но не ми пасва за име на момче.В крайна сметка вие си решавахте.
newsm10

# 63
  • Мнения: 517
ех, на мен пък ми харесва Simple Smile))) Peace Peace Peace

# 64
  • Мнения: 742
Както решите - а на галено ще му викаш слънчице - и не се тревожи, като порасне децата ще измислят как да го наричат и вярвай ще е точно както ти не харесваш!
Моя приятелка си кръсти щерката Александра - за да я наричат Сандра /много мразеше галеното Сашка/, но уви детето само се кръсти така и сега всички я наричат Сашка... smile3521
Така, че колкото й да умуваш - щом Ви харесва кръстете го Елизар!Според мен е интересно име!

# 65
  • Мнения: 2 897
За пръв път чувам такова име ThinkingНа галено как ще му казват-Ели,Зари...звучи ми повече като за момиче noЧестно казано,не го възприемам никак това име,защо не помислите за нещо друго-има толкова хубави мъжки имена...

П.С.на мен името Лъчезар повече ми допада

# 66
  • София
  • Мнения: 1 941
Благодаря ви за откровените отговори. Това исках да разбера как звучи.  bouquet

# 67
  • Мнения: 299
А Велизар...? Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 029
Не мога да го възприема  Rolling Eyes и на мен ми звучи като , че ли е изпусната буквата "В" отпред .
Ти си знаеш най - добре ...

# 69
  • в стаята
  • Мнения: 469
Малко е странно, но ми харасва добре звучи Grinning

# 70
  • Мнения: 281
Изглежда ми сякаш си изтървала някаква сричка отпред  Joy Чувала съм за Велизар, Светлозар, Лъчезар... докато ти се завие свят, а и ти ги знаеш. За съжаление децата не могат да си кажат мнението как искат да се казват, ама дали няма да го подиграват, че името е доста "женско"  newsm78
Питаш ни - казваме, а пък в крайна сметка вие си решете! Hug

# 71
  • Мнения: 1 353
Нещо не ви харесва, но ако на тем ти звучи добре....

# 72
  • Мнения: 3 323
Елизар , Емануел , Аарон все прекрасни имена но в България звучат малко не на място. Околните ще изградят на детето ти отношението към името, а не всички ще бъдат на нужното ниво. hahaha

# 73
  • Мнения: 1 526
 И аз в първия момент си помислих, че е изпуснато В-то. Joy
Но ако ви харесва, защо не. По- хубаво е от тези новонавлезналите имена на герой от сапунените сериали.

Общи условия

Активация на акаунт