Отговори
# 390
  • Мнения: 4 844
Линията хич не е бледа даже, вижда се с просто око 😀

# 391
  • Мнения: 1 428
Даже си е много ярка искаш ли да ти покажа моята бледа линия на същия тест,вече съм 14 седмица
Така чее след 10 дни на лекар

# 392
  • Мнения: 2 081
Да но аз преди 1 год правих пак тест и имаше същата бледа линия но нямаше нищо сшед 3 дена си ми дойде цикъла

Тестът сега е положителен . Предишния път може би е било биохимична бременност .
"Пазенето" сигурно е с прекъснат акт , което не е надеждно .

# 393
  • Мнения: 166
Здравейте, с точно 10 дни закъснение съм при обикновенито точен цикъл. Направих тест на 5 и 8 ден от закъснението - отрицателни. Чувствам се перфектно, никакви индикации че ще идва. Възможно ли е да е стрес/смяна на климата, или да запазвам час за гинеколог? Благодаря

# 394
  • София
  • Мнения: 13 166
Причини може да има много. Най-добре иди на лекар. При повече от 7 дни закъснение е добре да се посети специалист.
Не си бременна.

# 395
  • Мнения: 23
Здравейте, искам да попитам знам че доста от Предменструалните симптоми и тези на ранна бременност си приличат, имам цикъл от 32 33 36 дни е стигал , днес съм на 32рият , от 7 8 дни имам болка в гърдите, силна пронизваща болка в корема и кръста , но уви цикълът го няма , нормално ли е симптомите ми преди цикъл да са толкова дълги и може ли това да означава бременност

# 396
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Не може да се каже въз основа на симптоми. Ако не си използвала предпазни мерки, си направи тест.

# 397
  • Мнения: 166
Здравейте, имам 14 дни закъснение на цикъла, няколко отрицателни теста, така че не съм бременна. Бях на гинеколог преди няколко дни, като ми казаха че често се случва цикъла да пропусне един месец пролетта, след обстоен преглед стана ясно че няма нищо притеснителни. Въпроса е че ми изписаха Примолут Нор за предизвикване на цикъла, реших да изчакам 2-3 дни да дойде естествено, но уви. Моля за съвети дали е необходимо да го пия и да си измъчвам организма с хормони, при условие че всичко е наред. Възможно ли е просто да пропусне 1 месец?

# 398
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте, имам 14 дни закъснение на цикъла, няколко отрицателни теста, така че не съм бременна. Бях на гинеколог преди няколко дни, като ми казаха че често се случва цикъла да пропусне един месец пролетта, след обстоен преглед стана ясно че няма нищо притеснителни. Въпроса е че ми изписаха Примолут Нор за предизвикване на цикъла, реших да изчакам 2-3 дни да дойде естествено, но уви. Моля за съвети дали е необходимо да го пия и да си измъчвам организма с хормони, при условие че всичко е наред. Възможно ли е просто да пропусне 1 месец?

Хубаво е да си слушате лекаря Simple Smile Тук все пак не сме гинеколози и няма нищо нормално да ви пропусне цикъла за 1 месец.

# 399
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
На мен редовно ми пропуска пролетта. Винаги ми изписват Дуфастон или нещо такова, но не съм пила досега. Просто си ми идва на датата следващият месец.

# 400
  • Мнения: 354
Ако при секс мъжът свърши навън. После след 30-40 минути повторят и пак свърши навън... има ли опасност от забременяване. На теория предполагам... има. Но реално, на практика надявам се, отговорът е НЯМА.
Мерси за отговорите!

# 401
  • Мнения: 19 898
Вие в 10-ти клас ли сте?

# 402
  • Мнения: 3 790
Има реален шанс,ако наближава и овулацията пък съвсем.

# 403
  • Мнения: 2 109
На практика по всяко време може да има изтичане на семенна течност и да настъпи бременност, дори мъжът да е свършил навън. При полов акт без предпазни средства винаги има риск.

# 404
  • Мнения: 1 847
Ако жената е в овулация, има останали сперматозоиди из канала -ДА!
50/50

Аз познавам дама, забременяла дори без съпруга и да свършва!

Общи условия

Активация на акаунт