Отговори

Анкета

Имам ли шанс да забременея?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 04 фев 2022, 22:54
* Може да изберете максимум 2 опции.

# 795
  • Мнения: 257
Не плашете момичето чак толкова,най-много ако не си бременна от стрес да ти закъснее . Аз съм човек, който е преживял аборт точно по същата причина и в никакъв случай не казвам,че е окей и е нещо приятно. Според мен шанса да си бременна е 30% . Няма свършване в теб,ако МЦ ти е нередовен дори не можеш да изчислиш и точната овулация освен с тестове за ову.. повторният секс след 20 минути не е повод за притеснение според мен . И пак казвам -не толерирам непазенето по време на полови отношения,но паниката ,която ти се всява е малко повече . Пази се следващият път

# 796
  • Мнения: X
Не плашете момичето чак толкова,най-много ако не си бременна от стрес да ти закъснее . Аз съм човек, който е преживял аборт точно по същата причина и в никакъв случай не казвам,че е окей и е нещо приятно. Според мен шанса да си бременна е 30% . Няма свършване в теб,ако МЦ ти е нередовен дори не можеш да изчислиш и точната овулация освен с тестове за ову.. повторният секс след 20 минути не е повод за притеснение според мен . И пак казвам -не толерирам непазенето по време на полови отношения,но паниката ,която ти се всява е малко повече . Пази се следващият път

Шансът за бременност при следена овулация и перфeктни показатели е 20%. Така че от единия случаен секс 30% са много Grinning

# 797
  • Мнения: 257
Да,обмислях да редактирам мнението с едни 10% ,но си го спестих,за да не ме линчуват тук 😁

# 798
  • София
  • Мнения: 12 524
Това с успокоението, че има малък шанс, би ли го препоръчала на своя дъщеря? Препоръчваш абортът като средство за контрацепция ли трябва да се разбира (от личния ти опит)?
С лежане на тая кълка много момичета стигат до аборт или до родилна зала. Това, че за някого статистически шансът е 2-10 или 20%, пази ли я нея от 100% вероятност?

# 799
  • Мнения: X
Fever Ray, със сигурност не бих препоръчала на никого нищо. Уж всеки си има глава на раменете.
Много дами обясниха, че трябва да се вземе хаоче веднага, особено ако овулацията е около датата на рисковия полов акт. Момичето обаче не можело. Щом така и така хапчето няма (или е малко вероятно) да има ефект, остава ми само да  успокоявам, че шансът е малък.

# 800
  • Мнения: 164
Много съм притеснена.....

# 801
  • София
  • Мнения: 12 524
За притеснение си е, особено ако ти си "приятелката" с възрастното гадже. Толкова ли нямаш аптека наблизо или вашите не те пускат да излезеш за малко?

# 802
  • Мнения: 164
За притеснение си е, особено ако ти си "приятелката" с възрастното гадже. Толкова ли нямаш аптека наблизо или вашите не те пускат да излезеш за малко?

Мисля да си взема хапчето след час.Просто тогава имам възможност. Нали не е прекалено късно?

# 803
  • София
  • Мнения: 12 524
Хапчето се приема между 12-тия и 72-рия час. Колкото по-рано, толкова по-сигурно. И прочети внимателно листовката, за да не се шашкаш после от евентуалните реакции. И имай предвид, че подобно хапче се пие наистина при спушни случаи - не по-често от 2 пъти в годината и най-добре да не е повече от няколко пъти в живота изобщо. И се пазете качествено.

# 804
  • Мнения: 164
Хапчето се приема между 12-тия и 72-рия час. Колкото по-рано, толкова по-сигурно. И прочети внимателно листовката, за да не се шашкаш после от евентуалните реакции. И имай предвид, че подобно хапче се пие наистина при спушни случаи - не по-често от 2 пъти в годината и най-добре да не е повече от няколко пъти в живота изобщо. И се пазете качествено.

Моя случай спешен ли ти се вижда?

# 805
  • France
  • Мнения: 12 113
А не, бе! Rolling Eyes

# 806
  • София
  • Мнения: 12 524
А ти как разбираш спешен случай? Спешен случай е да се изхлузи, да се скъса, да повторите.
Всъщност, не е баш спешен твоят случай. Твоят е изключително спешен, заради възрастта ти. А да правиш секс, слагайки и сваляйки презервативи по време на овулация, е липса на сексуална култура.

# 807
  • Мнения: 257
ceta_ Какво стана,изпихте ли хапчето ?

# 808
  • Мнения: 164
ceta_ Какво стана,изпихте ли хапчето ?

Уви не. Чакам да ми дойде на 12.12 +- ден два.....

# 809
  • Мнения: 6 319
Мило дете, поне си вземи поука и следващия път само с презерватив!

Общи условия

Активация на акаунт